Възможен ли е грешен отрицателен тест за бременност?

  • 18 414
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Много пъти се случва мозъкът да заблуди тялото, затова се ползват тестове за бременност.
Възможно е сама да си внушиш всички тези симптоми, не казвам, че е така, но се случва.
Затова най-добре повтори теста.
Успех и дано скоро видиш две чертички!  bouquet

# 16
  • Мнения: 14
Благодаря ти,ще изчакам още малко и ще го повторя.Пък и да съм се заблудила,здраве да е, следващия месец пак   Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 3 716
И аз ти пожелавам дано имаш верни подозрения, но в "Искам бебе" има и купища теми със същите "симптоми" и бременност реално няма. Като се започне бебеправенето и ела да видиш какво значение се придава на всяка пъпка...
Пиши после как са се развили нещата.

# 18
  • Мнения: 566
Ди1991 Аз ти препоръчвам да си направиш кръвен тест за бременност, така ще знаеш на 100% има ли бременност или не. Ако нямаш възможност повтори уринния след няколко дни, ако не ти дойде М. Успех ти желая!  bouquet

# 19
  • Мнения: 62
Здравейте , реших да се включа в темата ... бебеправим от година и 4 месеца някъде ... последния ми цикъл свърши на 27.11.2013г чакам да ми дойде  и все няма нищо ... гърдите започнаха да ме болят едва от седмица някъде и почнах по често да пишкам , преди две седмици някъде си купих тест беше отрицателен ... мисля да го повторя отново след ден - два , защото съм с редовен цикъл и не намирам причина да ми закъснява толкова дълго ... ходя на лекар от година и имам надежди този месец да се е получило  EFP newsm53 .. според вас дали е било прекалено рано за първия тест и за това да е отчел -

# 20
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Рано е било преди две седмици, още си нямала закъснение.

# 21
  • Мнения: 62
благодаря ти за отговора Simple Smile
ще пиша отново за резултата , а да ви питам задължително ли е да е сутрешна урина ? някой знае ли ?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 716
Тогава ЧХГ е най-концентриран. Иначе ако има бременност няма начин да не отчете и с вечерната урина  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 487
Вили, първо кога ти е била последната менструация и колко е дълъг цикъла? Кога трябва да ти дойде? Тест се прави на първи ден закъснение, за да има по-реален шанс да покаже нещо и то със сутрешна урина, както вече са написали тогава е най-голяма концентрацията на хормона.
За толкова дълъг период на опити следиш ли овулация?

# 24
  • Мнения: 62
Благодаря за отговора Simple Smile

Следим ОВУ с моя лекар и от три месеца вече си имам нормална О и тези месеци особенно последния работихме много върху бебеправенето , последния ми цикъл свърши на 27.11 трябваше да ми дойде на 29-30 ден винаги тогава ми е идвал цикъла т.е на 28-29 декември , но такъв все още няма. Около датата на очакваната меструация почнаха болките в гърдите и от тогава не са ме пускали , стават все по раздразнителни и болезнени , пишкането и то горе долу е от тогава може би от 5-6 дни някъде .... днес си купих отново тест и за това се чудя кога да го направя.

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 17:03 от Вилиии

# 25
  • Мнения: X
Сега го направи.

# 26
  • Мнения: 1 487
Със закъснение повече от седмица и сега да го направиш трябва да отчете.  Peace Praynig
Пожелавам ти да видиш  EFP още днес на хубавия празник

# 27
  • Мнения: 2 760
Още сега го направи, ако има бременност, ще отчете! Успех!  EFP

# 28
  • Мнения: 62
Благодаря Ви много Simple Smile
Дано да е  EFP днеска наистина е много хубав празник и повод за поднасяне на такава новина , понеже моята половинка- мъжа ми е именник днес Боян Simple Smile ще е чудесен подарък !
В момента все още съм на работа и няма как да го направя но след като се прибера това ще бъде първото нещо което ще направя Simple Smile
Още веднъж благодаря за бързите отговори и приятна и спокойна вечер Simple Smile

# 29
  • Мнения: 566
ВилиСтискам палци и да кажеш какъв е резултата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт