Парфюмни размисли и страсти - 178

  • 66 717
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Възможно е да прилича, аз пък Taste не съм пробвала. Предполагам, че за феновете на Уоманити ще е интересен.

# 736
  • Козлодуй
  • Мнения: 783

... обичам Л'Жан, О де Соар, Поем, Черната орхифея, Youth dew.....

От вчера се чудя кой е този парфюм и не мога да зацепя Grinning

# 737
  • София
  • Мнения: 716
Emia, благодаря ти за мнението. Естествено, не е въпроса да е звезден парфюма, а да ухае на фрезии (в моя случай). Hug

Бижу, бях забравила за този парфюм. Едно време, в ученическите ми години съм си го купувала и много ми харесваше. Пак бих го потърсила. Hug

Fede, ще потърся Каролина Херера, за да го помириша. Благодаря и на теб! Hug


Момичета, бихте ли ми дали линк към темата със бг сайтовете, която споменахте. Не я намирам. Blush

# 738
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 560
Лелее! Перголез (или както се чете на френски) съм го имала и аз няколко пъти като тийн, дали се намира още някъде за купуване? Не помня как мирише, но ще го позная веднага  Grinning

# 739
  • София
  • Мнения: 716
Лелее! Перголез (или както се чете на френски) съм го имала и аз няколко пъти като тийн, дали се намира още някъде за купуване? Не помня как мирише, но ще го позная веднага  Grinning

Ще го потърся тези дни и ще пиша. Аз имам чувството, че си спомням и аромата му... Crazy

# 740
  • Мнения: 31 389
Лелее! Перголез (или както се чете на френски) съм го имала и аз няколко пъти като тийн, дали се намира още някъде за купуване? Не помня как мирише, но ще го позная веднага  Grinning
Има го навсякъде по квартални лафки. Има верни феновете и хората около мен го търсят и купуват от години. Ползвали сме го и ние със сестра ми.

# 741
  • София
  • Мнения: 5 658
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт