Любители на котки - тема 82

  • 40 987
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Профи, не го мисли - ще ти пращам от София ако трябва храната ...
Чочо е на Ренал от 5г възраст, тоест вече 9г. Купуваме Sanimed RENAL 4,5кг за около 65лв.
Мърчо от бебе си налиташе на гранулите на Чочо и си е направо на Ренал ...

Предлага се и от електронни магазини - има и с безплатни доставки, така че потърси и ако нещо е нужно ще помагаме. Споко.


# 16
  • Мнения: 1 708
Таня, благодаря за темата   bouquet

Плащам  Simple Smile

Най-сладко се спи в бебешка кошара  Grinning

# 17
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Тинче, благодаря, ама не се тревожи!  Laughing Hug
Децата ще ми вземат от София каквото трябва. Сега първо ще трябва да видя коя храна ще яде, защото той си е малко капризен, а сухоежбина мрази. Ще трябва да свикне, но няма да ми е лесно, затова ще се опитаме да намерим нещо да му е по вкуса на принца. Laughing

# 18
  • Мнения: 945
Само се записвам, снимка утре. Simple Smile
Таня, благодаря за темата!  bouquet

# 19
  • Мнения: 9 991
Малки котенца , които търсят дом :https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203360589674617&se … ype=1&theater
Пак не са от Пловдив, но пък са много сладки .

# 20
  • София
  • Мнения: 6 954
И ние тук  Hug
Една снимчица от неотдавна  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 13 141
И ние тук  Hug
Една снимчица от неотдавна  Sunglasses



Нови бебета ли си имате? Или това е бебе Адел?  newsm78  Какво е мъничко!  Heart Eyes

Чудесни данъци и такси видях, но са много малко. Другите защо се ослушват?  Crossing Arms

Профи, дано закрепите Сиско. Нали знаеш, че Мъро вече няколко години е на хапчета? Тича като младо момче.  Wink Обаче имай предвид, че многото хапчета могат да увредят черния дроб и е хубаво да се изследва от време на време. Не че съм го правила, но поне да си кажа.  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 149
Момичета, чисто бял дългокосмест котарак(персиец  newsm78 ) със супена челюст, вероятно от падане е приет в клиника "Добро Хрумване". Намерен е в София, до спирка “Женски пазар” на трамвай 20 и 22, пред магазин Евроленд. Дано някой да си го познае.
За повече информация:

# 23
  • на морето
  • Мнения: 103
Честита нова темичка !  Hug Hug Hug
Танче - благодаpя ти !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Както за темичката , така и за котето на броя ! Милата ми скумрийка тя  .. Laughing Laughing Laughing

А на Мика -честита баня  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes по случай случая !

Като начало ,навместо данък една  приятна статийка Доказателства, че котките превземат света!

А аз ще ви представя новото попълнение -  Рижко
Беше обявен преди месеци , че обикаля улиците в Центъра с каишка /гальовен и социален /, но нямаше къде и кой да го поеме .После , момичето , което събщило за него месеци на ред не го видяло и се примирило ,че се е споминал .И изведнъж , на 14.02- часове  след като изпратихме ...Мика за Германия ми звънна , че и трябва спешна помощ в "жива сила и транспортни пособия " .Видяла сладура след толкова време пауза ...вече без каишка , доста поотслабнал и омърлявен .За капак , точно пред нея някакво момиче  , минавайки покрая него ,без причина го навикало и наритало . Та ...така .В дена на влюбените , след обяд , благополучно го занесох в клиниката и на следващия ден го прибрах у дома прясно обезтопчен ,изследван и обезпаразитен .Изключително кротко , мило и социално коте.Че и младеж -на годинка вероятно . Спа непробудно почти ден и нещо , като само ставаше да се разкърши и хапне ..

# 24
  • Мнения: 1 708
Ей, asha, така ме развесели статията за котките, превземащи света  Grinning
Благодаря!
На номер 4 винаги се смея, а номер 18 за работата в екип е уникално!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 954

Нови бебета ли си имате? Или това е бебе Адел?  newsm78  Какво е мъничко!  Heart Eyes
 
Аделче е, нямаме нови бебета, просто нямам нова снимка   Laughing

# 26
# 27
  • Мнения: 945

 newsm43

Mного хубави снимки! Hug
Аша, честит ти Рижко! Grinning

Ето и моят данък - вчера му купих нова играчка и цяла вечер не я остави на мира - голяма борба беше Grinning

                       

# 28
  • Мнения: 19 687
Момичета, чисто бял дългокосмест котарак(персиец  newsm78 ) със супена челюст, вероятно от падане е приет в клиника "Добро Хрумване". Намерен е в София, до спирка “Женски пазар” на трамвай 20 и 22, пред магазин Евроленд. Дано някой да си го познае.
За повече информация:

Котето е много зле Sad Обадих се в клиниката да попитам как е и да споделя, че искам да участвам финансово. Обясниха ми, че освен счупената челюст, е получило и тежка травма на черния дроб, което пък не позволява да сложат упойка и да го оперират. Ще се разбере дали това е възможно след 3 до 5 дни; в момента е на системи.

Аз спамнах още една приятелка и тя се нави да помогне с пари. Ако още някой се включи ще бъде добре, защото бързата калкулация на клиниката показа, че до момента разходите са 100 лв. Операцията ще е още 100 лв. с отстъпката за бездомно коте (ако не се намерят собствениците му), а оттук нататък всеки ден престой ще е по около 25 лв.

Та който може да помага, да се обади в клиниката или на жената, която го е намерила и да заяви желание.

# 29
  • София
  • Мнения: 149
cristi  Hug

Общи условия

Активация на акаунт