Късно забременяване или мисед аборт?

  • 3 665
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Момичета благодаря ви за подкрепата!Минах на преглед-гледаха ме на видеозон и сака вече е 8 мм т.е за 6 дена двойно по-голям.Доктора ме увери че всичко е наред и чакаме на 15 март да чуем пулс.Имала съм леко отлепване но дуфастона е голяма работа,сега ми предписа и утрогестан 3*2.Някакси не смея много да се радвам,надявам се бебо да е упорит/а и да успеем да се видим,но времето ще покаже.Иначе започна да ми се гади,озверявам от глад и пишкам доста по-често.Само аз си знам как преживях тази нощ-кошмари,размисли.... сега съм много по спокойна и в очакване само на хубави неща.Пожелавам ви и на вас само хубави неща и винаги се допитвайте и за второ мнение(аз ако не бях звъннала на моя д-р до сега да съм го загубила)!!!

Таничка как на 15-и март, той мина? 15 април не е ли много напред във времето?

# 16
  • Мнения: 33
Поправих си грешката Simple Smile  вече и аз незнам какво пиша ... иначе е след 2 седмици и малко отгоре....щом така е преценил,но ми повтори 5 пъти че всичко ще е наред щом се е закрепило и си расте с такава скорост.... важното е да чуем пулс сега това само мисля оттам нататък ще се търпим до 9я месец  Simple Smile

Момичета искам да ви споделя какво става с моя "мисед аборт"!Не успях да дочакам до 15.04 и отидох вчера на преглед(по мои изчисления мислех че съм в 6 седмица-оказа се че е 7ма).И най-хубавото нещо което чух беше пулс,и то не моят и ембрионче 7мм.Откъм симптоми-2 седмици повръщам сутрин най-вече и след хранене постоянно хълцам.Озверявам от глад през 30мин максимум час и припишквам по често Grinning.Държа да окуража всички които се съмняват в каквото и да е да не губят надежда,да се допитват винаги за 2ро ако не и за 3то мнение!Ако не беше моето съмнение че е късно забременяване и не бях звъннала на моя доктор да му споделя-нямаше да изпитвам тази радост..... Пожелавам ви на всички само хубави неща и отново благодаря за надеждата която ми дадохте и съветите!  lovekiss

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 02:45 от AnMary

# 17
  • София !
  • Мнения: 1 240
tanichka1309 , много се радвам мила  Hug . Пожелавам ти лека и спокойна бременност и щастлив финал   bouquet .
И си много права !! Наистина в такива ситуации е , хубаво да се потърси 2-ро ако трябва и 3-то мнение . Аз самата го направих , макар , че , всичко беше наред !! За да ми е , сигурно и спокойно , отидох при 3-ма лекаря за потвърждение на бременността  Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт