Най-добрите места за живеене в София

  • 51 771
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 340
Аз си харесвам най-много моя квартал, но в спомените от детството.
Сега се напълни със страшно много селяндури и не е това, което беше.

# 31
  • Мнения: 798
Лозенец (от Дж. Баучер надолу) за мен е най доброто място за живеене и не мърдам от там.
Другите квартали, които харесвам са: района около ул. Иван Асен, района около СУ, Изток, Гео Милев, района около баня Мадара. От панелните квартали Младост ми е най-симпатичен.

# 32
  • UK
  • Мнения: 4 311
И аз много харесвам Света Троица, имам роднини живеещи там, Западен парк най-често избирам за разходки, когато искам парк, въпреки че съм чувала много отрицателни мнения за него, не знам защо му е такава славата. Споменатите по-назад Борисова градина и Южен парк ми приличат на лунапарк, не на спокойно и зелено място за отдих и каране на колелета с децата, не смея да пусна ръката на сина ми там.

# 33
  • Мнения: 336
Да добавя прекрасно място, на което моя близка се нанесе скоро: Районът над пл. Журналист, срещу Вишнева - тишина, красота, а на практика е в центъра.

# 34
  • Мнения: 2 885
Заимов - Докторска - Военна Академия - Иван Асен II -  Ситняково.
Не ми харесва строителството над 3тия етаж.

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Няма друго място на света, където да се чувствам по-прекрасно и повече на мястото си от квартал Изток. Има нещо невероятно в атмосферата на това място. Включвам и Изгрев (частта откъм Руското посолство), не случайно Дънов е избрал мястото да си направят там градина последователите му. Казал е, че има хубава енергия и съм съгласна с това.
Негативите са неремонтираните изпочупени тротоари и занемарените градинки. Но пък са толкова уханни, зелени и тихи Heart Eyes.
За отдалеченост от центъра не съм съгласна, защото има предостатъчен транспорт, а и сега с метрото си за точно 5 мин. в центъра. През парка, пеш са 20-30 минути.

# 36
  • Мнения: X
Любимо място ми е районът на ул. Иван Асен II и Военна Академия. Единствено въздухът е много мръсен.

# 37
  • Мнения: 24
 И аз ще се включа с глас за Оборище, района около парка Заимов, Докторската, Яворов. Друг любим район ми е Лозенец - частта около мола на Хемус, но там паркирането е отврат.
 И новото ми любимо мяст - Редута и Гео Милев в частта си в непосредствена близост до парк Гео Милев, който в момента се ремонтира и се очаква да е доста добре. Минус на това място - няма особено много градски транспорт.

# 38
  • Мнения: 9 232
Аз пък казвам суперцентъра Wink
Около Ал. Невски ; Московска под Операта,
та до Сливница има страхотни къщи

# 39
  • Мнения: 0
Яворов, и Гео Милев  винаги са ми били любими. Тихичко има градинки, а бе супер за живеене.

# 40
  • Мнения: 2 352
Където е останала атмосферата на София от преди години. Къщите в Изток, по "Загоре", "Гогол", Лозенец в частта му около 35-то, "Оборище" и околните улички от канала към "Васил Левски" ...

# 41
  • Мнения: 2 358
Ще се включа с глас и за Изток, много е приятен и зелен

# 42
  • Мнения: 9 232
Старите блокове около Южния парк от страната на Витошка и малките стари блокчета до трамвайната линия

# 43
  • Мнения: 0
Старите блокове около Южния парк от страната на Витошка и малките стари блокчета до трамвайната линия

Напълно съгласна !

# 44
  • София
  • Мнения: 9 346
Аз лично харесвам Графа, Шишман, Гурко, Патриарха, 6-ти септември, районна около СУ и районна около 1 СОУ

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 13:06 от Г-ца Бързо се уча

Общи условия

Активация на акаунт