За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 42

  • 34 305
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 630
При мен не стана.Гледа я умно установи чупана /счупена/ и отвори едно гърло
с писаци да ида да купя друга.Аз имах поне 10 в къщи.И му дадох.Срязах още няколко.
Преглеждаше ги.Ако е срязана не я лапаше изобщо.И се започваше -купи друга.
Тарикатче  Peace
Утре като пробвам, ще пиша как го е приела. Благодаря за съветите (както винаги  Simple Smile )   bouquet

# 31
  • Мнения: 4 851
На 2 г. и 2 м. мисля, че ще разбере като ѝ кажеш, че мишката я е гризнала. Поне моя син много добре ме разбира като му обяснявам, не че пак не се тръшка за неговото си, но разбира.  Mr. Green
Ако не с мишка, то с нещо което детето познава. Моя харесва Дора и Диего и тях използвам  Crazy

# 32
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Трябва да е нещо което детето познава за да разбере на тази възраст и по-добре биберон отколкото пръсти.
Ние биберон не смукахме, виж с пръстите голяма борба падна  ooooh! От всичко изпробвано от мен за цялото време единствено помогна осъзнаването. В момента в който самите се осъзнаха като деца и заявиха "Аз не съм бебе" дойде първата ми победа а бяха на 3г. тогава. Сега много рядко насън цокат палец ако видя и дръпна палеца не се будят вече, след като будни не го правят и насън лека полека наблюденията са ми към отказване  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 630
MuJIuHka, малката е на година и половина. Друго момиче писа, че нейното детенце на 2 год и 2 мес е разбрало за мишката.  Hug Прочети назад   bouquet

# 34
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ели,постоянно ли е с бибата в уста?
Ако я използва само когато заспива не бързай още.
Дъщеря ми беше на възраста на твоето дете,когато постепенно започнах да и отвличам вниманието от нея.Ползваше я само при сън.Песнички,книжки ...полека лека изместиха смукалката.
Търсеше я вярно,но с времето я забрави  Peace

# 35
  • Мнения: 1 630
Е, не е баш постоянно, но има моменти, в които я търси. Иначе спи с нея.  Peace За спането ще й я оставя засега, но през другото време пробвах със срязаната и тя ми я връща без много драми.  Hug

# 36
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Е, не е баш постоянно, но има моменти, в които я търси. Иначе спи с нея.  Peace За спането ще й я оставя засега, но през другото време пробвах със срязаната и тя ми я връща без много драми.  Hug
Чудесно!Дано бързо и безболезнено я захвърлите и по нататък  Hug

# 37
  • Мнения: 4 851
MuJIuHka, малката е на година и половина. Друго момиче писа, че нейното детенце на 2 год и 2 мес е разбрало за мишката.  Hug Прочети назад   bouquet
Crazy Хаха ... аз съм погледнала лентичката за "лудо влюбени"   doh

# 38
  • Мнения: 5 513
Elly чудесна новина.Така се радвам на успелите в борбата с бибата.Защото голям
зор видях с тази смукалка.Успях на 2г. ама си беше чиста случайност.

# 39
  • Мнения: 1 630
Момичета, благодаря ви за съветите, отзивчиви както винаги  Hug Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 780
Здравейте, мамчета!   bouquet
Нашата малка принцеса е вече на 20 дни и коликите вече ни мъчат. Пием Биогая, но вчера докторката ни изписа и Симплекс. Каза ни да го приемаме 7 пъти по 15 капки, но на мен ми се вижда много-не че съм компетентна, но чак се притеснявам да давам толкова на ден. Вие давали ли сте тези капки и по тази схема ли ви бяха изписани?  newsm78

# 41
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
Момичета, моля да ми препоръчате добър детски гастроентеролог  в София.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 352
Ние ходихме при д-р Панталеева, по препоръка на педиатърката ни http://www.medicinabg.com/site/md/spec.php?sid=3  беше много внимателна и подробна, пусна допълнотелни изследвания, но в крайна сметка нямаше и проблем дребния, кой знае какъв. Но  малко с часовете при нея не става от днес за утре.
За Куманова от детско здаве също имаше добри отзиви, като четох и от доц. Ковачева в поликлиниката на Педиатрията.

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 14:00 от Angel_Dust

# 43
  • Мнения: 4 851
Харесах сандали, но пише, че са с ортопедична/анатомична стелка. До колкото знам е добре стелката да е без "пъпка" на свода или греша  newsm789

Скрит текст:

# 44
  • София
  • Мнения: 44 352
Ами принципно по-добре е е да е без.

Общи условия

Активация на акаунт