Репчите ли се на бабаити/агресивни селяндури?

  • 5 569
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 788
За съжаление не.

Потресе ме написаното за Мексико Сити. Там не съм била, но определено от места като това, ме побиват тръпки и се чудя как въобще живеят хора там...

# 61
  • София
  • Мнения: 3 480
И за мое огромно съжаление така и предположих.

Не знам за Мексико сити, но тук се счита за нормално и агресията се лее навсякъде, всякак.
Ако се обадя на полицията с подобно искане, няма да срещна разбиране, определено.

Ние сме малък, но наистина много прост народ.

# 62
  • Мнения: 593
Не се репча.
Преди около месец една съседка се опита да ме предизвика с хулиганското си поведение.
В последствие беше заставена от управителния съвет на комплекса да си намери друго жилище и в момента е заета да се изнася. Ние такива изцепки не търпим.
Мислех да пусна тема по случая (жената беше много разстроена, че бебенцето ми се разплакало), но в последствие се оказа, че тя е клиничен случай.

# 63
  • Мнения: 4 120
Не, не се репча, нито псувам. Говоря възпитано, бавно и спокойно. Това ги обърква.
  Peace

# 64
  • Мнения: 457
Е как да им говориш възпитано и любезно като ти иде да му смачкаш физиономията на тоя. Един съсед в големия сняг паркирам и опирам бронята му. От балкона като се развикал, пикла, некадърница, виж какво ми направи колата, защо се качваш в кола, като не знаеш как да караш, кой ти даде книжка на тебе? Викам му, защо не слезеш тука долу да ми ги кажеш всичките тея работи. В такива случаи много ми се иска да се запиша на курс по източни бойни изкуства. Ако ги мога, хич не бих се замислила да го подредя.

# 65
  • Мнения: 12 692
Въпрос на възпитание. Понякога завиждам на тези, които могат  да се репчат.

# 66
  • Мнения: 4 120
 Ами например на работа. Бургаски сельо с лъскава кола спира на място, на което запушва. Правя му забележка съвсем възпитано, той започва "Да звъня ли на койт трябва, мога да паркирам където си поискам, ако трябва говори с шефа, бла-бла-бла". Питам го дали би бил така добър да си остави номера, в случай че някой от запушените поиска да излезе. Няма проблем. След няма и 5 минути му звъня, че трябва да мръдне колата "Дейбамаамудейба сега ли намери тоя да излиза". Съвсем мило му благодаря за съдействието, при което явно се усети сельото, че и го иронизирам, премести си колата където трябва и след това се държа много културно.

# 67
  • Мнения: 980
Преди съм се репчела и учудващо досега не съм яла боя  Mr. Green

Напоследък обаче нещо ми секна мерака. Омръзна ли ми, що ли ??? ...

Като цяло в Бг е пълно с грубияни и 'селски бекове'. Понякога имам чувството, че съм в едно огромно 6 милионно гето  Rolling Eyes 

# 68
  • Мнения: 0
Научила съм се, за запазвам самообладание, защото в работата ми и предни работни места, свързани с клиенти, съм се нагледала на плачевни случаи.
До сега съм трябвало, да пребия поне 10 рускини и 10 пъти по толкова гневни прости хорица.
Най ме дразнят пияните такива, нахалните и природно тъпите.
Обаче няма как, научаваш се с усмивка, да се правиш, че всичко е наред и при нужда, да извикаш охраната.
Така е в сферата на услугите.
Много се ядосвам на шофьори камикадзета, но си пускам по някоя тихичка псувня, без да се разправям.

Последно се изнервих много на едно 15 годишно момиче, което се опита, да ми държи тон. Просто и казах, да ми говори с уважение. Нищо повече.

Преди това един клиент, много се правеше на интересен и леко, като му показах с поведението си, че няма само с него, да се занимаваме и не е безценен, ме пита дали съм имала висше образование.  Mr. Green С това се опита, да ме затапи.
Казах му "Да, магистратура".

При повечето случаи вътрешно ми идва, да им лепна един бой (поне на жените), но се спирам. Гледам, да не си натоварвам нервите излишно.

Това за бременната колежка е ужасно. Сигурно бих тръгнала, да го дърпам и аз.
И това не е всичко. Аз бих те питала за основно.

# 69
  • Мнения: X
Научила съм се, за запазвам самообладание, защото в работата ми и предни работни места, свързани с клиенти, съм се нагледала на плачевни случаи.
До сега съм трябвало, да пребия поне 10 рускини и 10 пъти по толкова гневни прости хорица.
Най ме дразнят пияните такива, нахалните и природно тъпите.
Обаче няма как, научаваш се с усмивка, да се правиш, че всичко е наред и при нужда, да извикаш охраната.
Така е в сферата на услугите.
Много се ядосвам на шофьори камикадзета, но си пускам по някоя тихичка псувня, без да се разправям.

Последно се изнервих много на едно 15 годишно момиче, което се опита, да ми държи тон. Просто и казах, да ми говори с уважение. Нищо повече.

Преди това един клиент, много се правеше на интересен и леко, като му показах с поведението си, че няма само с него, да се занимаваме и не е безценен, ме пита дали съм имала висше образование.  Mr. Green С това се опита, да ме затапи.
Казах му "Да, магистратура".

При повечето случаи вътрешно ми идва, да им лепна един бой (поне на жените), но се спирам. Гледам, да не си натоварвам нервите излишно.

Това за бременната колежка е ужасно. Сигурно бих тръгнала, да го дърпам и аз.
И това не е всичко. Аз бих те питала за основно.
Ти мъж ли си, че говориш за себе си в женски род?

Общи условия

Активация на акаунт