Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 340
  • 760
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 5 785
не ми личат много , че съм 173
килограма ли  Shocked
Хихихи сантиметра предполагам Simple Smile

# 541
  • Мнения: 48
не ми личат много , че съм 173
килограма ли  Shocked
Хихихи сантиметра предполагам Simple Smile

хахахаха височина сантиметри  Laughing Laughing Laughing ако бях 173кг яко щяха да си личат  Joy

# 542
  • Мнения: 25
Привет и от мен, момичета!  Heart Eyes
От днес и аз стартирах, и се присъединявам в отбора ви. Правила съм плодолечението доста пъти в продължение на много години по 22-24 дни с цел лечение - резултатите ми бяха уникално добри.
Сега обаче се налага да го направя с цел отслабване - в последната една година се получи невиждано освинване въпреки интензивните ми тренировки  Joy Време е да се пооправим. Успех на всички!

# 543
  • Мнения: 48
Herra супер заедно стартираме за стимул колко дни ще караш?

# 544
  • Мнения: 25
6mati радвам се, че стартираме заедно - стимулиращо е когато човек има съмишленик. Имам намерение да изкарам 20-22 дни. Ти с каква нагласа си?

# 545
  • Мнения: 48
Супер и аз се надявам толкова да изкарам ама ми е мн трудно сега първите дни пия много фрешове и банани ям

# 546
  • Мнения: 48
Супер и аз се надявам толкова да изкарам ама ми е мн трудно сега първите дни пия много фрешове и банани ям

Момичета къде сте аз днес ми е трети ден до тук за два дни бях свалила сутринта 1кг.

# 547
  • Мнения: 25
Тук сме, разбира се. Не предаваме дружината  Simple Smile
Аз реших да се меря на първия и чак на седмия ден, тъй като съм около цикъл и задържам течности в този период.

# 548
  • Мнения: 63
Ох,момичета ... не мога и не мога да започна,а така ми се иска...
Воля не ми достига Cry

# 549
  • Мнения: 25
junia-eli ако искаш подкрепата ни тук сме и ще ударим едно рамо.  Simple Smile
Само мотивацията и волята трябва да са от теб. Помисли след всичката интоксикация, която причиняваме на телата си колко щастливо и благодарно ще ти бъде твоето.
Ще ти отговори с повече здраве, по-добра визия и с повече настроение.
Ако ти е трудно първите дни хапвай повече плодове отколкото е обичайната доза 800-1000гр.
С теб сме  Hug

# 550
  • Мнения: 48
Здравейте днес ми е 4ти ден сутринта за 3 пълни дни бях свалила 1,400 кг. не спазвам обаче количеството и ям и малко ядки , че страшен глад ме гони

# 551
  • Мнения: 25
И аз приключих днес четвъртия си ден. Спазвам режима стриктно, не ми се яде особено, което не е добре, обикновено това ми се случва след 15-тия ден. Опитах се да тренирам, но баира ми дойде голям и не можах да се натоваря както обикновено. Очаквах го - няма как да ми се получи на 2 ябълки и два чая. Притеснява ме главоболие, което имам от вчера в лявата половина на главата. Вероятно доста съм дала на душата през периода преди гладолечението - падам си по хубави вина.  Wink

# 552
  • Мнения: 48
И аз приключих днес четвъртия си ден. Спазвам режима стриктно, не ми се яде особено, което не е добре, обикновено това ми се случва след 15-тия ден. Опитах се да тренирам, но баира ми дойде голям и не можах да се натоваря както обикновено. Очаквах го - няма как да ми се получи на 2 ябълки и два чая. Притеснява ме главоболие, което имам от вчера в лявата половина на главата. Вероятно доста съм дала на душата през периода преди гладолечението - падам си по хубави вина.  Wink

браво а кога ще се премериш след 7мя ден ли чак?

# 553
  • Мнения: 25
Ще се премеря в неделя - в момента съм в МЦ и няма смисъл. Но определено виждам по дрехите, че резултат има. Днес вече нямам онова досадно главоболие. Супер! 
Хубав ден и много усмивки, момичета! Simple Smile

# 554
  • Мнения: 48
аз днес бях сутринта +400грама вчера ядох два домата и днес мн ядох ядки ама не сурови и яко съгреших  Rolling Eyes но съм леко отслабнала като цяло

Общи условия

Активация на акаунт