Отминава ли това гадене в началото??? Толкова ми е злееее!

  • 25 174
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз да споделя, може да помогне на още някой. Натриев цитрат, сироп п/в гадене и повръщане. Помага ми! Пак ми се гади, но не е като онова, ходех като болна, все лежах, не можех да мръдна от къщи. Успявам и да сготвя за мъжете и аз да се храня нормално.

# 46
  • Мнения: 26
Здравейте! Бременна съм почти в края на втори месец и се почна с това гадене от сутрин до вечер,дразнят ме всякакви миризми (готвено,шампоани,кафе,цигари и т.н.). Надявам се тези симптоми да отминат скоро.Да добавя,че и постоянно ми се спи и съм станала една мързеланааа Simple Smile)

Здравей, аз вече съм в 11 седмица и мога да се похваля, че гаденето отмина и се чувствам значително по-добре. Не бях влизала доста време тук, но дано все така да е до края, вече съм по-жизнена. Мисля, че и при теб ще отмине. Към 10-та седмица започна да отшумява, не с епритеснявай. Вече започвам да вярвам, че съм бременна Wink Докато и на мен по-цял ден ми беше лошо и повръщах не можех да понасям света около мене, от всичко ми ставаше лошо и не можех даже да излизам навън, защото ми прилошаваше от миризмата на лепите, но сега всичко е по-добре! Ще се оправят нещата.Стискам палци на всички, които са в този период, скоро да им мине.От сърце ви пожелавам на всички лека бременност и леко раждане.

# 47
  • Мнения: 80
При всеки е различно....На мен гаденето ми мина чак след началотъо на 6ти месец,а мислех че до края ще е така...Ядях лимони и бисквити,пиех сода,но нищо не помагаше.Яко ми се гадеше и яко си повръщах от всякаква храна,освен от плодове.

# 48
  • Мнения: 2
При всеки е различно.При мен гаденето траеше точно 3 седмици,както и непоносимостта към миризмите.Мислех си,че никога няма да отмине,но мина доста бързо.Понякога гаденето се получава ако е празен стомаха.Знам,че когато ти е лошо нямаш апетит,но се напъвай да хапваш бисквити,солети,сухари особено сутрин.На мен за гаденето страшно много ми помогнаха маслини с хляб.Свекърва ми каза този номер и страшно много ми помогна.

# 49
  • Мнения: 351
При мен гаденето започна в 6 седмица от бременността,сега съм в средата на 4 месец и преди около 2 седмици поотшумя.През този период не съм повращала толкова много,но постиянно ми се гадеше Sickот сутрин до вечер Sickпонякога с дни не съм излизала,защото си мислех,че и до магазина няма да успех да стигна без да повърна Cry
Сега се чувствам много по-добре Hug
Всяка бременност е различна,искренно се надявам в най-скоро време да се почувстваш по-добре и да се наслаждаваш на бебо  bouquet

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 15:20 от bebence0504

# 50
  • Мнения: 21
Здравейте, ние сме вече в 7ма седмица и мисля, че няма време през деня, в което да не ми се гади, а понякога и през нощта. Но е гадене без повръщане. Когато съм гладна(това е в много редки случаи) ми се гади, като хапна пак ми се гади Sad чувствам се отпаднала и все съм с една такава физиономия все едно съм най- тъжния човек на света Grinning а определено не е така Simple Smile и постоянно ми се спи. До сега бях в отпуск, но утре съм на работа и ако продължава така сигурно ще си взема болнични. Направо не знам как ще стоя в изправено състояние  Laughing Моля се тези симптоми да отминат по- скоро и да не съм вече парцал Grinning Всички мами около мен ми се хвалят, че на тях никога не им се е гадело, а на мен ми иде да  #2gunfire Прекрасно бременеене, мили дами   bouquet

# 51
  • Мнения: 14 490
Аз бях така почти до 5тия месец. Гадене без повръщане и никакви сили нямах, взех си болничен и 4 месеца само лежах, нямах сила да стана. Къщата беше на вили и мотовили Laughing

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте! Гаденето е най-неприятната част от бременността и за жалост няма лек! Бременна съм в 10 седмица, това ми е втора бременност. При първата си бременност повръщах и ми се гадеше до последно.Сега също ми се гади , но е поносимо. Чувството е отвратително, но в името на малките същества сме длъжни да изтърпим всичко! Пожелавам на всички скорошно преминаване на лошия период и лека бременност!

# 53
  • Мнения: 21
На мен ми помогна смяна на хапчетата от дуфастон на утрогестан за вагинално приложение, защото имам гастрит ими дразнеше на стомаха. Освен това почваше ли да ми се повръща пиех спрайт или газирана вода, за да се оригна няколко пъти ( прощавайте) и веднага ми олекваше.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 924
... за да се оригна няколко пъти ( прощавайте) и веднага ми олекваше.
Това ми хареса! Използвала си тактиката като при бебетата Simple Smile

# 55
  • Мнения: 11 004
С предишната бременност нямах гадене и повръщане.  С тази, докато пиех Магнерич, всичко ми се обръщаше при вида на огромното хапче. Щом успеех да го прокарам с повече вода, ми олекваше. Имам познати, които са започнали да повръщат чак в края на бременността, но съм чувала, че това може да е симптом за наближаващо раждане.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 258
... за да се оригна няколко пъти ( прощавайте) и веднага ми олекваше.
Това ми хареса! Използвала си тактиката като при бебетата Simple Smile
И при мен е така, невъзпитано звучи (хем се карам на момчетата), но така ми олеква и е по-малка опастността да "връщам поръчката".

# 57
  • Мнения: 8
здравейте и от мен! аз в 7 г.с. - втора бременност - толкова ми е гадноооооооооооооооооо. При първата пак бях така до 3 месец, но сега е още по-зле. При мен не е само гадене- от сутрин до вечер -от ВСИЧКИ миризми, но и огромна болка в горната част на стомаха. Лекарите казват да търпя ще мине, но то не се издържа. Моля ако някой е имал такъв проблем да пише- все едно имам отворена рана в корема.

# 58
  • Мнения: 26
Здравейте, Скоро не съм ви  писала, но искам да ви спделя, че се чувствам прекрасно.вече съм в 18седмица, влизам в 19 и гаденето ми спря с влизането в 4-тия месец.Толкова плаках и си мислех, че няма да има край, но има..Стискайте зъби, на мен нищо не ми помогна, докато един ден просто се събудих и установих, че със ставането о т леглото не ми се гади, после закусих и пак не ми се гадеше и се почувствах свежа...Сега чета новите ви писма и искам да ви кажа да имате повече позитивни мисли и всичко ще се оправи! baby_neutralлека бременност ви желая от сърце Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 8 648
Значи си щастливка, на мен все още ми се гади  Laughing Обливат ме вълни, гади ми се, киселините не минават и няколко дни са леки, но после пък няколко дни едва поносими.
Явно на някои не им минава, надеждата ми е с раждането да се свърши.

Общи условия

Активация на акаунт