ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 19

  • 72 507
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 402

П.П.Вече раздават номера след 26 000

Здравей Вилили, благодаря за инфото, какво имаш предвид с това, че раздават номера след 26000, нали последно звъняха на 23124, и ще раздадат тази заповед през септември?
Аз май нещо не разбрах  Thinking

# 31
  • Мнения: 402

П.П.Вече раздават номера след 26 000

Здравей Вилили, благодаря за инфото, какво имаш предвид с това, че раздават номера след 26000, нали последно звъняха на 23124, и ще раздадат тази заповед през септември?
Аз май нещо не разбрах  Thinking

Хм, сега загрях, искаш да кажеш за новоподалите...  Grinning
нещо реотана...

# 32
  • Мнения: 804
Браво Вилили, много полезна информация Simple Smile
Аз и днес чаках да се обадят, но уви не... Sad

# 33
  • Мнения: 159
А аз като съм с  АМХ 0,36 а съм само 27 год едва ли имам някви предимства?

само изследване на АМХ не е достатъчно за диагноза изчерпан резерв, ако това имаш предвид.
И какво още трябва в смисисъл какво още трябва да се направи да се уставови че съм с намален яйчников резерв не съм запозната много благодаря

# 34
  • София
  • Мнения: 3 669
kissme, ще ти пратя ЛС, за да не спамим темата Simple Smile

# 35
  • Мнения: 19 728
TitkaBanditka, всъщност ще е добре да отговориш тук, тъй като много момичета задават подобни въпроси. Или поне така си мисля Simple Smile

# 36
  • Мнения: 384
[С такова предимство се ползват и жените,които имат съпътстващо заболяване ,което налага по бързо извършване на процедурата.Новото е,че ако има някакво рязко влошаване в състоянието,като например бързо намаляване на яйчниковия резерв или нещо друго такова,след подаване на епикриза от лекоуващия лекар,може да се форсират нещата.
[/quote]
 да не би да е отпаднало изискването за ФСХ под 12,5?
 -все още пише на страницата - Не се извършва одобряване независимо от наличие на индикациите по чл. 26 в следните случаи:Липсващ или ограничен яйчников резерв със стойности на ФСХ повече от 12,5 mIU/ml;
 

# 37
  • София
  • Мнения: 3 669
cristi , не съм чак толкова компетентна Simple Smile а и има достатъчно теми в проблемното за намален/изчерпан яйчников резерв и донорска яйцеклетка, та мисля, че те са по-подходящи за целта Simple Smile

Исках да кажа, че диагноза намален/изчерпан ячйников резерв се поставя на база изследване на хормоните ФСХ/ЛХ, АМХ, Инхибин Б + преброяване на антралните фоликули.


krem123, официално няма такава информация, така че условието за ФСХ е валидно.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 167
И при вас ли не се отваря сайта? Дава ми, че не съществува такъв

# 39
  • Мнения: 3 868
На мен ми се отваря.
http://www.car-bg.org/

# 40
  • София
  • Мнения: 8 167
С нито един браузър не ми се отваря, ето това се изписва
http://prikachi.com/images.php?images/385/7599385R.png

# 41
  • България
  • Мнения: 3 622
И на мен ми се отваря, само че  като си въведа ЕГН-то , продължава да ми дава "няма намерени резултати" Има ли някой с номерче след 25 949, на когото да показва нещо различно?

# 42
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Aз съм с номерче след твоя и ето какво ми изписва :



"Няма намерени резултати!

При неточна или липсваща информация се обадете на тел. 02-895 31 46 - старши експерт Красимира Йовчева."

# 43
  • България
  • Мнения: 3 622
А добре, значи явно не са ги въвели още. Иначе аз още вчера мислех да ти  пиша, че и ние сме като вас, с дъщеря на 7, с която забременях много лесно и спонтанно . Винаги съм искала 3 деца и много искам да са близнаци . Ако не и аз мисля за 3-ти опит Simple Smile

# 44
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
На мен тепърва ми предстои опит номер едно и се надявам нещата да станат от раз, но то си е божа работа...

Общи условия

Активация на акаунт