Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 42 981
  • 168
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 266
Здравейте на всички настоящи и бъдещи майки,които ще учим магистратура ФБД във ВУАРР. Видях в програмата,че лекциите са по цял ден,което на всички ни е ясно,че няма как да стане.тук ще публикуваме всичко,което ще ни е от полза да завършим  Hug

# 1
  • Мнения: 487
 bye здравейте и от мен, аз като цяло смятам да ходя когато мога, ама с дете в яслата и голям корем не знам как ще да са нещата
иначе подадох молба до ректора за облекчен режим

# 2
  • Мнения: 334
И аз съм ЗА-много съм щастлива за тази тема, много Ви благодаря, защото искам да го завърша ама като не съм от Пловдив и с това пеленаче, което е само на кърма на 3 часа - е абсурд.
Ще чакам с нетърпение и живот и здраве февруари ще се виждаме:)

# 3
  • Мнения: 1 266
Аз мисля,че ще успеем да го завършим  Peace И аз няма как да ходя на всичко,имайки предвид термина ми,който е другата седмица и аз ще съм с пеленаче с често хранене  Praynig Утре ще ходя да подам за облекчен режим,защото сега ми казаха,че може и с лист от преглед,като се записвах жената каза само с акт за раждане на детето  newsm78

# 4
  • Мнения: 487
не не може с амбулаторен лист, купуваш заявление от книжарницата и като основание за облекчения режим се пише бременност, той облекчения режим е и за бременни, не само за майки с деца до 2год, макар, че при мен са налични и двете  Mr. Green аз също нямам баби в плд и сме сами, ама смятам да си уча, пък да видим как ще се справя
заявлението с амб.лист се подават при секретарките на ректора и ти дават вх.номер

# 5
  • Мнения: 1 266
Да,аз заявление имам,но искат лист от преглед удостоверяващ,че съм брименна,тъй като без него заявлението било хвърчащ лист  newsm78 Аз имам няма и 10 дни до термин и не знам да не ми личи,но ще го занеса,дано не си сменят мнението  Joy

# 6
  • Мнения: 334
И мен ме записаха на облекчен режим,което значи,че сме задочно обучение.Обаче студентската книжка как ще си вземете, дали е готова?
Вие от къде сте , от кой край на България, само аз ли не съм от Пловдив?Simple Smile

# 7
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз съм магистратура "Финанси и банково дело". Записах облекчен режим и ми казаха, че ще трябва да ходя със задочниците ноември месец. Опитвам се да влезна в системата им с факултетния си номер, за да разгледам какво са ни качили като програма, но явно още не са ме завели, защото не става... Някоя от вас пробвала ли е?

# 8
  • Мнения: 487
в системата ще си качена някъде 2 седмици след записването

# 9
  • Мнения: 18
Аз се записах още при излизане на класиранията...мисля, че беше началото на септември.

# 10
  • Мнения: 628
Здравейте и от мен!
Поредната редовна студентка, специалност ФБД Simple Smile Благодаря за темата - надявам се да сме си полезни тук и с дружни усилия да изкараме магистратурата! Peace

В системата на ВУАРР ви завеждат до 10 дни от датата на записването ви, като се логвате с факултетния номер, който се ползва и за парола (а не както пише ЕГН). Peace Програмата на задочниците и редовното обучение е еднаква или поне на този етап при жената в книжарницата няма друг график, освен този, който съм постнала няколко страници назад Rolling Eyes Макар че според нея е по-логично това да е графика на задочниците, тъй като е доста интензивен (по цял ден, от 9 до 19 часа, вкл.съботите и неделите).

Относно облекчения режим на посещения на занятията - взимате си молба от книжарницата, попълвате я и към нея е достатъчно да приложите копие от амбулаторния лист от последното ви посещение на ЖК-то (това е, ако сте още бременна; не знам подробности за мамите с дечица).

Студентската книжка казаха, че ще ми я дадат на първия учебен ден, а до тогава ректорът трябва да я разпише. Тъй като на мен термина ми съвпада с началото на занятията, ми беше притеснено може ли някой друг да ми вземе книжката, казаха, че няма проблеми някой колега или близък да я получи. Същото се отнася и за уверението - може да бъде подадено от някой близък, но задължително да носи личната ви карта, за да удостовери, че идва от ваше име. Simple Smile

В общи линии това е инфото, което се сещам да споделя с вас относно подробностите по обучението ни!   bouquet

# 11
  • Мнения: 334
Значи и аз бих помолила някоя мама която ще ходи на първия учебен ден да ми вземе книжката:)
За съжаление аз май най няма да съм полезна с нищо, защото нямам възможност да дойда до Плд,но можем да учим заедно и с това да помагам. Кой е учил подобен бакалавър?

# 12
  • Мнения: 18
На мен термина ми също съвпада...на 20.11 ми е. Надявам се да мога да хвана някоя лекция, но зависи кога ще реши бебока да се ражда. Simple Smile Явно с моят профил има проблем и утре ще ходя до ВУАРР да видя какво става. Ще питам и за лекциите в учебен отдел, дано да получа полезна информация.

# 13
  • Мнения: 628
... Явно с моят профил има проблем и утре ще ходя до ВУАРР да видя какво става...
A пробва ли за потребителско име и за парола да изпишеш факултетния си номер, а не както е написано ЕГН=парола? Thinking

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 89
И аз да се присъединя към групата на ученолюбивите  Simple Smile С двумесечно бебе съм, но смятам да го завърша и доколкото мога да присъствам на лекции. Кърмим се и ще е доста трудно. Браво на bubamara9 за идеята  Hug

Общи условия

Активация на акаунт