Искам да кажа ... (7)

  • 30 837
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 23 128
Тони, така е. Колега на мъжа ми изпадна в конфузна ситуация в Будапеща именно покрай тази причина.
Джуличке, ама точно за Будапеща искам да резервирам. Вкарах си данните, датите, вида на стаята и накрая - изненада! Само кредитна карта приемат. Ще пробвам и през друг сайт. А следва и Прага, и евентуално Берлин.

Янечек, аз съм човек, който лесно се поддава на изкушението да харчи пари за неразумни покупки. Затова не искам кредитна карта. Но сега ще се наложи, защото забелязах, че в чужбина си трябва.

# 706
  • Мнения: 4 199
Тони, необходимо зло е тази пущина Mr. Green

# 707
  • Мнения: 22 518
Аз не изпитвам необходимост от кредитна карта, както и доста познати и приятели около мен.
Говоря за сериозни хора, стабилни професии и доходи.
Доста измамно е усещането, което дават....

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дано Дари е добре. Така и не разбрах /а може и тя да не е споделяла/ какво толкова е станало, че заплюеш детето си и живота си.

Тони
, решихте ли къде ще е следващата почивка  Wink

# 709
  • Мнения: 14 654
Тони, не е нужно кредитната карта да е лично твоя. Ако някой приятел ти даде номара на неговата, ще резервираш  Peace  Сестрата и майката на мъжа ми редовно резервират с неговата карта. Пък за друг път си изкарай, но не е нужно да си забавяш резервацията заради това нещо.

# 710
  • София
  • Мнения: 10 825
Тонка, и аз по повод резервации на хотел трябваше да вадя кредитна карта. ИЗкарах си дебитна, която се разпознава като кредитна.
Не искам да вадя кредитна по същата причина като теб.

# 711
  • Мнения: 3 374
Аз не изпитвам необходимост от кредитна карта, както и доста познати и приятели около мен.
Говоря за сериозни хора, стабилни професии и доходи.
Доста измамно е усещането, което дават....
Имаме една кредитна карта, от която не сме изтеглили дори и лев. На някаква промоция ни я дадоха, без годишна такса за обслужване. За мен, като човек видял много в използването на кредитни карти, ще кажа, че това е най-голямото набутване - и като кредитен продукт, и като лихви, и като такси...

# 712
  • Мнения: 4 892
Сложете си лимити на картите, момичета. Аз имам виза класик, отлична работа ми върши и е с малък кредитен лимит.

# 713
  • Мнения: 22 518
beba2, точно същото мисля и аз. Simple Smile
Опитаха се преди няколко години да набутат такава на мъжа ми от ДСК. Само я погледнах, хвърлих едно око на условията и му казах, че това заминава в кофата.
Няма нужда да плащам такси за обслужване на карта, която реално няма да ползвам каквото е предназначението и.

# 714
  • София
  • Мнения: 23 128
Тони, решихте ли къде ще е следващата почивка  Wink
Джулка, снощи окончателно решихме да е в Будапеща и Прага (и евентуално Берлин, но май няма да има време за него).

Мире, колкото и да са сериозни професиите и доходите, при пътуване в чужбина си трябва кредитна карта. Ама когато ми приказваха в тур агенциите, си го пропусках покрай ушите.

# 715
  • Мнения: 22 518
tonkabonka, ако си резервираш сам, да. Simple Smile Ако всички резервации минават през фирмата е друго. Simple Smile

# 716
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Най- накрая имам нет! Юхуууу! Ама колко работа домашна свърших вчера, не е истина Simple Smile А и токът на село е дошъл (едва тази сутрин), всички комшийски баби са добре, татко ги инспектирал сутринта преди да тръгне за работа.
Тони, аз по същата причина си изкарах кредитна карта, за пътуване в чужбина, после веднага я напълних и услужливо забравих пина Simple Smile

Желая на всички ви спокойна и успешна седмица! Без черни мисли, без разболявания (по възможност  Simple Smile), без много ядове! Имаше момичета, на които им предстоеше интервюта - да се представят блестящо!
Присъединявам се на 100 % към думите ти!

Скрит текст:
Toзи пост на Дари го прочитам чак сега и искам да кажа, че много мразя подобни изпълнения!
За какво го съобщаваш във форума? Внимание ли си просиш или просто ти е приятно да притесняваш хората? Това е безобразно поведение и ако ми беше под ръка, да си отнесла шамарите, лигло!
Ей, тийнейджърски изцепки при дърти магарици! Не й е целта да умира, ако беше, нямаше да пише за намеренията си. Съжаление търси, а сега сигурно тролства и брои колко хора я съжаляват. Това, което ще разбере, ако наистина се е нагълтала с хапчета, е колко е неприятна промивката на стомаха като се събудиш целия в лайна и повърня и друг път няма да гълта хапчета  Peace
Ами този Тодор в подписа ти, който е на 3 години, на кого ще го оставиш? На местното сиропиталище?
Точно това си помислих, когато прочетох поста на Дари. Ако при всяка криза в живота си правех подобни изпълнения, до сега пет пъти да са ме промивали, най- малко. Скоро една позната в същата ситуация като мен ме попита как съм изкарала без хапчета след смъртта на мъжа ми? Явно или аз съм дебелокожа, или другите са с много слаба психика. Но това на Дари си е точно пуберитетски номер!

# 717
  • Мнения: 6 735
Добро утро!

Много ми е мързеливо, мъкна се още по нощница из нас и гледаме Маша и мечока с малката.Пия кафе и се разбуждам.

Дари и аз предполагам, че търси внимание и като минала по този път да споделя, че самосъжалението не е пътят  Naughty Мобилизиране и смело напред, това е начина Grinning

# 718
  • Мнения: 14 654
Мирама, тези неща, които казваш, са така - не е изгодна таксата за обслужване и лихвите, но в днешни дни има ситуации, в които е нужна. Не само за резервация, за плащания в чужбина също е удобно да имаш. Иначе не е нужно да си пазаруваш с нея за бита.

# 719
  • Мнения: 22 518
Янечек, до сега не ми се е налагало за каквото и да било плащане при пазаруване от чужди сайтове, да искат кредитна карта.
Разбира се всеки си преценява дали да си направи такава и за какво ще я използва. Simple Smile
Аз лично в даден момент бих се изкушила....а при непостоянни доходи като моите...това не би било добре.

Общи условия

Активация на акаунт