Номинации - проучване

  • 42 474
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 290
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен пък ми омръзна залудо да бъда дипломатична. Като не ми допада нещо, вече си казвам. Не съм и забелязала кой знае колко хора да си премълчават също.

# 1 291
  • Мнения: X
Сега остава да ти омръзне и залудо да бъдеш толкова тънкообидна, и всичко ще се нареди  Laughing

# 1 292
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, днес навсякъде никнеш Laughing. Мухата вече я определихме, нали помниш?

# 1 293
  • Мнения: X
Знам, обаче аз още се боря и за нея, и за Много шум  smile3533

# 1 294
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чекай ти да пребориш Дари Laughing. Ни смокиня, ни фурна я лови нея.

# 1 295
  • Мнения: X
Коя е пък тази Дари?

# 1 296
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
За това
Не съм съгласна с теб JACKLIN*. Не е игра и забава. Зависи до колко всеки персонално определя важността на форума и мнението на хората в него спрямо себе си. Има хора за които форума им е важен, за други е забавление. Аз лично съм някъде по средата, не ми е съвсем безразлично, 10 години съм тук, анонимност няма, познавам много от хората и лично, ама все пак не го и приемам много на сериозно.
Ясно Simple Smile

# 1 297
  • Мнения: 7 690
При положение, че прекарваме време във форума всеки ден, приказки от рода на "Не ми е важно" звучат доста недостоверно. Естествено, че всеки го интересува какво мислят за него хората, с които общува- малко или много, това вече е индивидуално.


И си права, Джой, и не си права.
Реално всички общуваме помежду си из темите, но имаме отбрани потребителки, с които имаме и по-личен контакт. За мнението и коментарите на вторите бихме се "хванали" повече, отколкото за тези на първите.
До колко си тънкообиден също има има значение в случая. Ако някой сам позволява  на виртуален потребител да го жегне с някакъв коментар си е чисто негов проблем. Да поработи над самочувствието си тогава, явно за него има значение всичко да го обичат, ласкаят и никой да не му противоречи.

Относно мазненето е ясно защо някой го прави. И в реалния живот искаме да се приобщим към дадена група, и като "новобранци" и wannabe се присламчваме към тези, които в нашите са очи са "водещите" фигури. Друго си е при възникнал спор с друг потребител някой старши да се включи да се застъпи за теб. Не ми казвайте, че не е практика.

А самите номинации бяха копирани от по-миналогодишната без много-много коментари. Едно нещо като работи защо трябва да се разваля?

Защото когато се пусна проучването повечето искаха точно това - да се разнообрази и промени. Сегашните номинации и тяхното оформление до голяма степен, да не кажа изцяло, е ваше дело. Бяха пуснати теми из няколко подфорума за да се приканят повече хора да изразят мнението си.
Прегледах линковете, които си дала. Прегледах и номинациите от по-миналата година. Забелязах същите коментари каквито има и тази.

Все пак, лично аз, съм доволна най-вече от...

 
Хубавото е, че няма грозни случки и пререкания.

# 1 298
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788

Относно мазненето е ясно защо някой го прави. И в реалния живот искаме да се приобщим към дадена група, и като "новобранци" и wannabe се присламчваме към тези, които в нашите са очи са "водещите" фигури. Друго си е при възникнал спор с друг потребител някой старши да се включи да се застъпи за теб. Не ми казвайте, че не е практика.
Свързвам твоето мнение с прочетено някъде, че всички, които пишем в темата на Лиляна и се мазним. Аз защо да се мазня на Лиляна? Известно старо куче, приобщена съм доволно, никак не ми е старша. А да се застъпва някой за мен в спор нямам нужда, и сама съм настъпателна и неотстъпчива.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 18:24 от Янтра

# 1 299
  • Мнения: 7 690

Относно мазненето е ясно защо някой го прави. И в реалния живот искаме да се приобщим към дадена група, и като "новобранци" и wannabe се присламчваме към тези, които в нашите са очи са "водещите" фигури. Друго си е при възникнал спор с друг потребител някой старши да се включи да се застъпи за теб. Не ми казвайте, че не е практика.
Свързвам с твоето мнение с прочетено някъде, че всички, които пишем в темата на Лиляна и се мазним. Аз защо да се мазня на Лиляна? Известно старо куче, приобщена съм доволно, никак не ми е старша. А да се застъпва някой за мен в спор нямам нужда, и сама съм настъпателна и неотстъпчива.


Янтра, изобщо не влизаш в категорията, която съм споменала. Сигурна съм, че идеално си ме разбрала и изобщо не се причисляваш към въпросното определение, което съм дала.
По-скоро говорех за някои като мен, новобранци, случайно дръзнали да се логнат във форума, и още по-случайно дръзнали да списват баш в Клю-то.  Mr. Green
Някои, които още с първия си пост си създават конфликти и продължават да ги подклаждат, а в един момент са се почувствали lef out, защото всеобщото форумско мнение им противоречи и са решили да си приберат рогата и да се приобщят. С мазненето тук и там, едно-две пуснати "извиненийца" и прочее тактики.
Някои, които чули недочули, че форумът е пълен само със заядливи и спорещи за всичко потребители,  сметнали, че ако тръгнат с рогата напред ще спечелят само симпатии, а впоследствие са се превърнали в редовни дразнители, и са почнали къде смирено, къде тактически да бият отбой.
И т.н, т.н.

# 1 300
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Да им кажа тогава - напразно се хабят, Лиляна не си избира така темите за спорове (евентуална подкрепа).

# 1 301
# 1 302
  • Мнения: 2 658
Антигона, редно е да посочиш хората, за които пишеш. Иначе думите ти нямат никаква тежест. Моля те! Щом си ги категоризирала, значи имаш наблюдения върху цялото им форумско присъствие.

# 1 303
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен пък ми омръзна залудо да бъда дипломатична. Като не ми допада нещо, вече си казвам. Не съм и забелязала кой знае колко хора да си премълчават също.
Това трябваше по-рано да го прозреш, но и сега не е късно, по-добре от изобщо. Аз така процедирам и затова събирам негативните гласове, всичките от онези, които хубаво съм подредила, като съм им показала грешките.

Да им кажа тогава - напразно се хабят, Лиляна не си избира така темите за спорове (евентуална подкрепа).
Колко добре ме познаваш. Благодаря. Точно така е, ако се намеся в някакъв спор, то ще е за да покажа своята позиция, която може да съвпада, но може и да не съвпада с тази на някого, с когото иначе сме в добри отношения.

# 1 304
  • Мнения: 7 690
О, cordelia, в никакъв случай не бих го направила. Най-малкото посочвайки конкретен потребител, покрай него трябва да завлека и още 20 - с кого е спорил, с кого се е дразнил, с кого е имал конфликти, драми, с кого се е гонил из темите, към кого се е присламчил и прочее. Тя ще стане мътна и кървава.
Пък и не съм аз човекът да посочвам и вея кирливите ризи на някого.
Просто изразих мнение, не е нужно да има тежест. Приемете го като случаен брътвеж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт