Е, не съм много съгласна. Все пак избираме любима риалити звезда на България. Що за риалити звезда е Христо? Скука...той ако трябва да направи някакво шоу, то сигурно ще е "лека нощ деца"...
Ами точно това е, че не става дума за шоу звезда, а за реалити звезда. Хора, които могат и да не са от артистичните и шоу среди. Христо не прави шоу, под което може би разбираш сеир, обаче се показа няколко пъти като стабилен мъж. Не участва във ВИП изцепки, не се забърква в техните скандали,в началото прекара време да стои да им гледа сеира, не пие, не се мотае да задълбава в обсъжданията.. играч е Христо. Досега направи една грешка ( флирта му в самото начало с Пламена) обаче дръпна веднага назад и се усети че е минус за него. Виж Китаеца как нагази в тая нива и сега ах, ох под завивките замислен:))
Катя не знам дали е хитра лисица, но е опортюнистка, използва ситуациите, за да трупа точки. Това е играта в крайна сметка и ако не 'предобри' нещата ще спечели. Виж сега ако се навие твърде много против Петя според мен ще е фатална грешка от нейна страна.
Общо взето Катя и Христо според мен са 2та финалисти. И ако все пак помислим малко, че обикновено не най-яркия печели (или най-заслужилия), а все изплува някой в последния момент ( тип последната седмица на Въргала) нищо чудно Христо да спечели.
Още в началото на сезона писах, че Петя може би ще се окаже находка за шоуто и продължавам да го мисля. Само тя разклаща въздуха в тази заспала къща...и Тошковият атрибут го разклати веднъж, но то не се брои, защото не е самостоятелен участник
...а относно атрибута на Тошко... да го бяхме зърнали поне, толкова се изписа за него...
Кеф ти-свалиш си гащите,прищрака те нещо-вдигнеш си блузката