Коледни звънчета пеят, а от теста две чертички греят! – Тема 98

  • 26 586
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 097
Ванеситка, благодаря!  Hug

# 16
  • Мнения: 4 696
Късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Ванесита,  bouquet!

# 17
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цоп. Утре ще ви пишааа, за да не ми изгорят сладките.

# 18
  • Мнения: 1 420
Здравейте, темата е страхотна:)  Поздравления Ванесита. Шикерче вие разписахте ли се покрай ову? Гледам, че в списъка вървим заедно, та да питам как са при вас нещата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 207
Ванеситка, прекрасна тема   bouquet
Сузими, как са нещата при вас,мила? Новини някакви?  Hug
Някой знае ли как е Шоко, че отдавна не се е явявала на отчет ? ( Шоко,ако четеш, да знаеш,че много те мисля, още малко остана, дано всичко е наред  Praynig )

# 20
  • Мнения: 742
Цоп и аз!
Ванеситка Благодаря за темата !  newsm51
Julcy важното е , че сакчето е там, а това в него ще се види в последствие. Да не очакваш още сега да видиш глава, крачета и ръчички  #Crazy  Имай предвид, че и апаратурата не е най-добрата където и да си била. Гледай малко по-критично на тези неща , за да не се разочароваш   bouquet  Аз като забременях отидох 1-2 дни след като си направих теста за бременност и ме гледаха като полезно изкопаемо защо съм бързала толкова. И с право - нито сак се видя, нито нищо и мнооого се притеснявах. Но 10 дена по-късно си имах сак и сърчице Simple Smile Смятай тези 10 дни какво ми беше ...  Crazy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 025
Страхотна тема, Ванеситка   bouquet
Тези джуджета, които играят хоро с коледни шапчици искам на всяка страница да ги виждам  smile3521
Направо ми стана коледно и веселко  Hug

# 22
  • Мнения: 4 696
Ванеситка, прекрасна тема   bouquet
Сузими, как са нещата при вас,мила? Новини някакви?  Hug
Някой знае ли как е Шоко, че отдавна не се е явявала на отчет ? ( Шоко,ако четеш, да знаеш,че много те мисля, още малко остана, дано всичко е наред  Praynig )

Шоко, събираше информация в групата във фейса за гозбите на Бъдни вечер! Laughing

# 23
  • Мнения: 656
Ванеситка, прекрасна тема   bouquet
Сузими, как са нещата при вас,мила? Новини някакви?  Hug
Някой знае ли как е Шоко, че отдавна не се е явявала на отчет ? ( Шоко,ако четеш, да знаеш,че много те мисля, още малко остана, дано всичко е наред  Praynig )

Благодаря, че попита.
Ами като изключим факта че сега съм в болница, заради повръщане.  Всичко друго е наред, сакчето расте и така.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 898
Ванеситка Благодаря за приказната темичка  Heart Eyes
Вярвам , че ще донесе късмет на много момичета.Да не забравяме все пак , че по Коледа стават чудеса  Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 229
Хайде и аз в новата тема  newsm47   Дано да ни донесе само положителни емоции и тестове разбира се  Laughing
Ванеситка както винаги е чудна   smile3501 вече от половин час се опитвам да спра да гледам тези малки ангелчета  Grinning
Успях да прочета всичко , но не запомних много че главата ми пуши тези дни
Скрит текст:
преди два дни ел. рендето ме предаде и отиде на ремонт (точно за празниците  #Cussing out) , а днес и пералнята  #2gunfire макар , че за нея не ме е много яд и без това вече и беше време ама все пак .. От цялата работа ММ ме ядоса най-много така не бяхме си крещяли от доста време и то заради един леген с мокри дрехи . Направи скандал , защото легена тежал а лекарите ми казали да не се наторвам . Как да му обясня , че не нося торби с цимент и не бягам на маратони . Важното е , че после се сдобрихме подобаващо  Blush
*Soulmate* и аз съм с все ръце за тези сладки джудженца
suzimi стискам палчета бързо да се оправиш и да се радваш на сакчето  Hug
Julcy сигурна съм , че всичко ще е наред  Simple Smile
anadara съжелявам за лелката пожелавам ти този месец наистина да ти е "на късмет"  Grinning

Цял ден се опитвам да намеря информация за лечение на кисти без противизачатъчни , но безуспешно за сега . Този месец не съм мерила БТ и не съм правила тестове за О и да си призная сега ме е яд - предполагам че няма да има О с тези кисти. Май ще пиша на Денис за малко инфо .

LOLI{P} , Шикерче ,Skeeter , cristi , Ransun , малката лисичка , Autumn , y00li и всички , които несъзнателно не съм споменала  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 4 696
Сузуми, някъде бях чела, че повръщането било признак на добра имплантация! newsm78
Ако е така, значи всичко с бебо е супер, ама за теб е гадно, но щом си в болницата няма как да се обезводниш! Hug
Джулси, честито сакче, забравих те, сори!  bouquet

Последна редакция: пн, 22 дек 2014, 23:27 от bananarama

# 27
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет милички,много ми липсвате,хвърлям по едно око,но имам много робота и не смогвам.
Ванеситка благодаря за прекрасната тема,дано се напълни с положителни тестчета.
Джулси,честито сакче   bouquet
Деси надявам се всичко да е наред,опитай да не се притесняваш.
Аз съм добре,надявам се и на моето коледно чудо.Прегръдки за всички,обичам ви   bouquet

# 28
  • Мнения: 110
момичета, да попитам, трябва ли да огранича някои храни по време на бременността, вие пазили ли сте или пазите някаква стриктна диета, ще ми е полезно да знам на какво да наблигам и какво да отбягвам, защото честно да си призная сега си хапвам както преди да забременея.

# 29
  • Мнения: 1 446
Чукчи читател.
Ванесита, много хубава тема!

Общи условия

Активация на акаунт