ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 53 061
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Успешна учебна нова година на всички!
Наистина беше много хубав и топъл ден.Ние пък сме с нова госпожа на занималнята-четвърта поред.Всяка година сме с нова. Sad

# 661
  • София
  • Мнения: 11 755
Успешна нова учебна година на всички ученици!
Да са здрави и с лекота да завършат 4 клас! Simple Smile
Ние днес си получихме учебниците и помагалата,вече са подвързани.
За родителска среща все още не се говори,но най-вероятно ще бъде след 2-3 седмици.

# 662
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 865
На добър час  на всички ученици!

# 663
  • София
  • Мнения: 1 057
Много успехи на нашите деца във всичко и здрави нерви на нас  - родителите да ги подкрепяме newsm10
А на учителите, които приемат своята професия като призвание - огромно благодаря  bouquet

# 664
  • София
  • Мнения: 6 111
Успешна нова учебна година! Да са ни живи и здрави децата!

# 665
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 216
На добър час на децата и учителите им!

Гого е само първа смяна - училището е основно.
Вчера донесе учебниците, всички са чисто нови.
С нова класна са. Дано се харесат и изкласят успешно 4ти клас. Млада е и за първи път поема клас, миналата година е била учителка в занималнята. Раздала им е програмата и всички изисквания за помагала, тетрадки, подвързване, ... Написала е и за родителска среща - утре.

# 666
  • София
  • Мнения: 190
Здравейте,
Честита нова учебна година! Да е здрава и успешна!
Отдавна не съм писала, но тази година и ние сигурно ще опитаме за СМГ, та ще бъда по-активна. Ако има и други кандидатстващи ще бъде интересно да споделяме как върви подготовката.
Моето златно чедо ходи на курсове с събота в СМГ и решава задачи от състезания.
А и да попитам ще принтирате ли входни нива или ще разчитате на спомени от преди ваканцията?
Аз се чудя как да постъпя, но май все пак ще трябва да погледнем нещо, че ми се струва, че всичко е забравено.

# 667
  • Мнения: 1 732
А и да попитам ще принтирате ли входни нива или ще разчитате на спомени от преди ваканцията?
Аз се чудя как да постъпя, но май все пак ще трябва да погледнем нещо, че ми се струва, че всичко е забравено.


Предполагам, че при нас тези дни в училище ще направят подготовка, госпожата е дала датите за входните нива.

# 668
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
А и да попитам ще принтирате ли входни нива или ще разчитате на спомени от преди ваканцията?
Аз се чудя как да постъпя, но май все пак ще трябва да погледнем нещо, че ми се струва, че всичко е забравено.

Имаме останали тестове от подготовката за изходните нива и мисля да ги погледне. Нова класна, нови деца в класа, а нашият е от притеснителните и ще направя каквото мога, за да се чувства по-уверен на входните нива. Обаче си избра училище за след седми клас. Laughing Дано се задържи, че ме устройва перфектно.  Praynig

# 669
  • Мнения: 840
По отношение на входящите нива: тук има много полезна и систематизирана информация:
http://bglog.net/nachobrazovanie/45006

От тук изходящите могат да се ползват като входящи:
http://www.book.store.bg/p45696/kakvo-znam-v-kraia-na-3-klas-kom … n-m-maksimov.html

# 670
  • София
  • Мнения: 190
Огромни благодарности за линковете. Дано го има този сборник в книжарниците из центъра, за да го взема още днес, че хич не ми се рови из интернет.

# 671
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Здравейте, някой да има случайно Сборник по математиката за извънкласна работа за 4. клас
Кремена Симеонова, Ивайло Старибратов, Васил Симеонов на издателство Изкуства?

Поръчала съм го, но ми трябват преснимани първите няколко страници.

# 672
  • Мнения: 9 487
Много ти благодаря *paper cake* newsm51

# 673
  • Мнения: 9 487
У наше село продават бележниците в к-т с ученическата карта-по отделно не можело (въпреки наличието на цени и на двете),,,и отделно, въпреки отпечатаната цена в р-р на 0.30лв, ги продават за 0.60лв. Вие за колко си взехте бележниците?
Въпроса е принципен...

# 674
  • Мнения: 4 605
Искам и аз да се запиша тук. Успешна учебна година. Незнам дали не е само на местно ниво, но при нас премахнаха месечните смени и сега 1срок -1 см; 2 срок-2см Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт