Мечтите се сбъдват през 2015-та, "Бременна си!" на всяка теста показва!-Тема 99

  • 26 018
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 595
Ох, момичета, всичко изтървах днес, много работа цял ден, само сутринта прегледах и видях поста на Кристи.

Кристи - те момичетата са ти го казали, но и аз искам да го направя - невероятно силна жена си, имам огромно уважение към начина, по който се справяш с препядствията, пред които си изправена, и винаги си тук, за да дадеш съвет на другите или да ги подкрепиш при нужда. Пожелавам ти с цялото си сърце да успееш, въпреки че обстоятелствата са частично срещу теб!

На всички останали пожелавам приятна вечер, спокойна неделя, палци на овулиращите и тестващите!

# 706
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ехооо има ли някой тук???

Нова тема

Надявам се да ви харесва и да я изпълним с много положителна енергия и хубави новини!
Ако не ви харесат промените, при следващата тема ще върна всичко както беше Wink

За да редактирате списъците е достатъчно само да влезете в тях,
да допишете името си, а записването е автоматично Wink
Ако на някой не му е ясно, да пише ЛС и аз ще го добавя.

Хайде лека и бебеносна!


# 707
  • Мнения: 481
Естлар- fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed,още по-силно щом ти е важен този месец
Малка лисичке-може ли това да е О.  newsm78(или вече я мина?).Миналата год.имах няколко поредни О.по този начин,после спряха Thinking
Шикерче- fingerscrossedи само почивка и глезотийки
Цвети-действаите thumbsup
Евриала-радвам се,че сте се оправили с мъжа Hug Hug
Овчице-Ииий бре,курорте! Laughing
Красима-допадна ми позитивизма ти. bowuu
Бебето-бременееш ли,бременееш? Wink-бременей,бреременей,и аз покрай теб Mr. GreenPraynig Praynig
Mел- fingerscrossedи за теб,подозрителна си ми в скоро време..
Слънце-ако питаш мен-екстра ти е на години младежа,стига да не ти е рода Embarassed(след първо коляно,хич не ги брой...) Joy Joy Joy
y♥♥li-радвам се за ТМ и ви стискам  fingerscrossed fingerscrossedвсичко да се нареди,по наи-желаня от вас начин Flowers Four Leaf Clover
Мелче-запомних-за 09.02.сменям fingerscrossed,аз евентуално тогава съм на кръвен ако smile3540
ТониWink Александрова-отдай се на хубавите моменти,които ви предстоят и не мисли другото..и ще чакам подробностите,снимките и т.н.Да възкреся малко нашите,че с годините и покрай fertilization взех да ги забравям


# 708
  • Мнения: 972
Естлар- fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed,още по-силно щом ти е важен този месец
Малка лисичке-може ли това да е О.  newsm78(или вече я мина?).Миналата год.имах няколко поредни О.по този начин,после спряха Thinking
Шикерче- fingerscrossedи само почивка и глезотийки
Цвети-действаите thumbsup
Евриала-радвам се,че сте се оправили с мъжа Hug Hug
Овчице-Ииий бре,курорте! Laughing
Красима-допадна ми позитивизма ти. bowuu
Бебето-бременееш ли,бременееш? Wink-бременей,бреременей,и аз покрай теб Mr. GreenPraynig Praynig
Mел- fingerscrossedи за теб,подозрителна си ми в скоро време..
Слънце-ако питаш мен-екстра ти е на години младежа,стига да не ти е рода Embarassed(след първо коляно,хич не ги брой...) Joy Joy Joy
y♥♥li-радвам се за ТМ и ви стискам  fingerscrossed fingerscrossedвсичко да се нареди,по наи-желаня от вас начин Flowers Four Leaf Clover
Мелче-запомних-за 09.02.сменям fingerscrossed,аз евентуално тогава съм на кръвен ако smile3540
ТониWink Александрова-отдай се на хубавите моменти,които ви предстоят и не мисли другото..и ще чакам подробностите,снимките и т.н.Да възкреся малко нашите,че с годините и покрай fertilization взех да ги забравям



Мамаса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=822660.615;topicrefid=20   bouquet

# 709
  • Мнения: 1 571
Мамаса, в другата, новата тема, душицо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт