Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 726 660
  • 17 909
  •   1
Отговори
# 12 000
  • Мнения: 7 690
Какво означава предупреждение от модератор? Това такова ли е и да го броя ли за първо, с оставащи още 2:

Нарушаване на правилата- Нарушаване на добрия тон

Моля, спазвайте добрия тон в темата за коронавируса. Не отговаряйте на провокациите, а ги докладвайте.

Модератор

# 12 001
  • Мнения: 35 993
Да, това е предупреждение - лично съобщение от модератор с посочено нарушение и молба да се придържате към правилата на форума.

# 12 002
  • София
  • Мнения: 3 797
В тази тема https://m.bg-mamma.com/?topic=622774 непрекъснато пишат/рекламират нови и нови току що регистрирани профили с по 1-2 мнения. Това не е ли в противоречие на правилата

# 12 003
  • AMS
  • Мнения: 6 425
Въпросът ми е към администратори и модератори.
Каква е тази анкета свързана с форума, за която чета в постове?
Моля за линк, или съвет как да я намеря!

# 12 004
  • При семейството си
  • Мнения: 6 598
Може ли да ми обясните защо един път се трият постове, които са в отговор на друг/ изтрит/и такива, в други случаи това не се случва. Какъв е критерият?

# 12 005
  • Мнения: 35 993
Yellow_girl, благодаря за сигнала!

Elpis, постът беше пропуснат, вече е изтрит.

# 12 006
  • При семейството си
  • Мнения: 6 598
Има и други пропуснати. Питам принципно. Тоест, триете основно постове, които ви се докладват или наистина модерирате?

# 12 007
  • София
  • Мнения: 2 970
. Основни правила като спазване на добрия тон или забрана форумът да бъде използван като платформа за покупко-продажби /примерно/ би следвало да бъдат запомнени от всеки потребител, който е пропуснал да ги разбере, още след първото предупреждение от модератор/администратор. По тази причина за предупрежденията няма давност.

В темите за размени на неуспешни покупки как различавате модераторите кои постове са за размяна и кои за покупко продажба?

Аз получих предупреждение - което ми се пада второ /първото ми беше май от темата за вируса/, на третото сигурно ще бъда банната, с първия си пост в тема за размени. При положение, че от тези теми неведнъж съм взимала неща, и други потребители ежедневно предлагат много неща?

Или закрийте всички такива теми? Или не предупреждавайте на първи пост в тема за размени? Иначе - само симпатични могат да разменят, несимпатичните продават? Така ли излиза?

# 12 008
  • Мнения: 35 993
Предупрежденията са не три общо независимо от причината, а три по една и съща причина.

# 12 009
  • София
  • Мнения: 2 970
Добре. Но това не отговаря на питането:

Тези теми за размени защо не се закрият под фактор покупко продажба?

Как се селектира кои постове и потребители въртят търговия там и кои разменят?

И съответно кои ще предупреждавате и кои не?

# 12 010
  • Мнения: 4 219
Модераторите и аднимистраторите,четете абсолютно всяко едно мнение и всяка една тема във форума всекидневно?А личните съобщения?Хич не ви е лесна работата,вие сте герои!
А,защо последователните отговори от един и същ потребите затрудняват четенето на темата,как по-скоро?Не го разбирам това.

# 12 011
  • Мнения: 5 265
10г. във форума и все още не знае как да следи темата.
Аз пак да предложа такива потребители да получават предупреждение от модератор, а още по-добре временна почивка от форума. Без крупни мерки няма да се научат. Само в BG-Mamma виждам такива публикации тип "запис".

# 12 012
  • Мнения: 15 330
Аз си ползвам камбанката за следене на теми, проблема е, че понякога сама се изключва. От друга страна обикновено пиша в следените от мен теми, та не е голяма драма, но е дразнещо да ползваш предназначена опция и да си сигурен в нея, а тя да "ти прави номера". Wink

# 12 013
  • Мнения: 36 528
И при мен камбанката се изключва сама, особено на нови теми.

# 12 014
  • При семейството си
  • Мнения: 6 598
Защо триете пореден пост (за ДО) в темата за Ковид - 19, който нито е обиден, нито е спам, по никакъв начин не нарушава правилата, защо...кой ви ги докладва, по какъв критерий решихте, че следва да се трият тези постове, каква е тази безумна, целенасочена цензура в темата?!

Общи условия

Активация на акаунт