Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 706 252
  • 17 777
  •   3
Отговори
# 14 160
  • Мнения: 18 542
Още едно оплакване по същия въпрос.
Моля, заглавието на темата да бъде актуализирано, по предложение на Елора, за да се избегнат подобни недоразумения в бъдеще.
Темата е с твърда насоченост и посока за въздействие върху здравословните проблеми свързани с ИР и подобни включвания като на потребителката Lachesis, отхвърлящи категорично тази посока, без състоятелни аргументи, само обърква новите потребители.

# 14 161
  • Мнения: 31 370
Благодаря за бързата реакция.
Благодаря и на вас момичета Hug

# 14 162
# 14 163
  • Мнения: 6 842
Тази тема не дублира ли другите 2 теми за ковид -  за челния сблъсък и общата? Същите въпроси се дискутират.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1378524.msg43675749#msg43675749
Може ли да се съберат темите за ковид на едно място, за да могат потребителите да се ориентират по-лесно? Забелязвам, че често питат  за ваксини в темата за челния сблъсък, неразбрали, че има отделна. Виждам, че се пускат и разни нови теми, пак във връзка с ковид.

# 14 164
  • Мнения: 35 891
Темата е спамо-чат, обсъждат се всякакви теми, не само ковид. Няма да бъде сливана или разчиствана от постове, свързани с ковид.

# 14 165
  • София
  • Мнения: 2 403
Имам глупав въпрос. Започна една доста досадна обява да се показва. Прикачвам я в скрит текст. По три пъти на страница е, пробвах да не я виждам, но съобщението е “Благодаря, ще се опитаме да не ви я показваме”. Ок, да има реклами, но не и всички да са тази, страница след страница.
Скрит текст:

# 14 166
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 491
Има ли начин да не получавам известия горе от камбанката когато някой е цъкнал "полезно" ?

# 14 167
  • Мнения: 12 003
И преди е дискутирано, няма начин. Проблем е, когато си се отписал вече от следенето на дадена тема и ако случайно цъкнеш на харесано твое мнение в нея, започваш да получаваш и известията за нови отговори.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 07:17 от 💙 Clo 💙

# 14 168
  • Мнения: 28 007
Добро утро!
Тези наклонени черти в текста в спойлера се появяват от няколко дни. В "предварителен преглед" не се виждат. Първия път изтрих кавичките - беше заглавие и чертите изчезнаха. Втория път изтрих кавичките, смених кирилицата с латиница, сложих ги отново и чертите изчезнаха. Сега този текст не е мой, копирах го, виждам ги и в "предварителен преглед" тук, но не и в "предварителен преглед" като цитат в темата в която е публикуван. Слагам и линк, защото не зная дали ще се виждат сега като публикувам поста.

Скрит текст:
\"Страхуваш се, че всичко ще се разпадне ли? А Зюлейха: \"Не знам какво ще чуя Мехмед! Не знам и какво ще искам да чуя. Не знам. Дали утре ще намеря Хюля и това не знам. Хакан: \"Да речем, че я откри и и повярва на всичко, което ти казва. Какво ще направиш?\" Зюлейха: \"Незнам.\" Хакан: \"Добре, ами ако онова, което ти разказаха жените не е вярно? Ако са го направили, за да вземат  от теб пари. Тогава?\" Зюлейха: \"Питаш ме дали ще продължа да обичам Демир?\" Хакан: \"Не.\" Зюлейха: \"Хакан, писмото е написано от Демир. Това е неговия почерк.\" Хакан: \"Да речем, че има логично обяснение, не е ли възможно.\" Зюлейха: \"Според теб какво може да е.\" Зюлейха: \"

https://www.bg-mamma.com/?topic=1368734.msg43686309#new

ПП1 И в моя текст сега се виждат. ПП2 А след редакцията изчезнаха.

# 14 169
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Тази реклама е постоянно в края на страницата, докато съм във форума. Но когато кликна върху нея и отворя страницата, цените на продуктите са съвсем различни. Бихте ли обяснили защо е така?

# 14 170
  • Мнения: 35 891
Рекламата е гугълска и този въпрос следва да зададете на служителите на онлайн магазина, чиято реклама виждате.

# 14 171
  • Мнения: 68 349
Или на КЗП, защото е подвеждаща и нарушава закона.

# 14 172
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Добро утро!
Тези наклонени черти в текста в спойлера се появяват от няколко дни. В "предварителен преглед" не се виждат. Първия път изтрих кавичките - беше заглавие и чертите изчезнаха. Втория път изтрих кавичките, смених кирилицата с латиница, сложих ги отново и чертите изчезнаха. Сега този текст не е мой, копирах го, виждам ги и в "предварителен преглед" тук, но не и в "предварителен преглед" като цитат в темата в която е публикуван. Слагам и линк, защото не зная дали ще се виждат сега като публикувам поста.

Скрит текст:
\"Страхуваш се, че всичко ще се разпадне ли? А Зюлейха: \"Не знам какво ще чуя Мехмед! Не знам и какво ще искам да чуя. Не знам. Дали утре ще намеря Хюля и това не знам. Хакан: \"Да речем, че я откри и и повярва на всичко, което ти казва. Какво ще направиш?\" Зюлейха: \"Незнам.\" Хакан: \"Добре, ами ако онова, което ти разказаха жените не е вярно? Ако са го направили, за да вземат  от теб пари. Тогава?\" Зюлейха: \"Питаш ме дали ще продължа да обичам Демир?\" Хакан: \"Не.\" Зюлейха: \"Хакан, писмото е написано от Демир. Това е неговия почерк.\" Хакан: \"Да речем, че има логично обяснение, не е ли възможно.\" Зюлейха: \"Според теб какво може да е.\" Зюлейха: \"

https://www.bg-mamma.com/?topic=1368734.msg43686309#new

ПП1 И в моя текст сега се виждат. ПП2 А след редакцията изчезнаха.

И при мен е така. Нямам време да редактирам без край.  Някакво решение?

# 14 173
  • Мнения: 2 804
Мила, скоро се борих със същото, ако не влезеш където ти е показала Mari_Mar, но избираш нови отговори и от там не изтреиш темата с иконата за кошче, нищо не става, пак ти се появява темата, когато има нови отговори.

Може ли да разясниш още веднъж за такива като мен, които не разбират как да направя така, че да спрат да ми излизат нотификации, за теми, които не следя, но съм писала в тях някога си. Не са ми в списъка със следени теми, но продължават да ми се появяват под иконата за нови отговори ( камбанката) Simple Smile))

# 14 174
  • София
  • Мнения: 4 429
*Serendipity*, влизаш през менюто(горе в ляво) в СЛЕДЕНИ ТЕМИ

после плъзгаш курсора по реда на темата, на която искаш да изключиш следенето
и ти се показва КАМБАНКА за спиране.
След това, не трябва да влизаш в темата, защото пак се активира следенето й.

Общи условия

Активация на акаунт