Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 312
  • 17 898
  •   1
Отговори
# 14 175
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Добро утро!
Тези наклонени черти в текста в спойлера се появяват от няколко дни. В "предварителен преглед" не се виждат. Първия път изтрих кавичките - беше заглавие и чертите изчезнаха. Втория път изтрих кавичките, смених кирилицата с латиница, сложих ги отново и чертите изчезнаха. Сега този текст не е мой, копирах го, виждам ги и в "предварителен преглед" тук, но не и в "предварителен преглед" като цитат в темата в която е публикуван. Слагам и линк, защото не зная дали ще се виждат сега като публикувам поста.

Скрит текст:
\"Страхуваш се, че всичко ще се разпадне ли? А Зюлейха: \"Не знам какво ще чуя Мехмед! Не знам и какво ще искам да чуя. Не знам. Дали утре ще намеря Хюля и това не знам. Хакан: \"Да речем, че я откри и и повярва на всичко, което ти казва. Какво ще направиш?\" Зюлейха: \"Незнам.\" Хакан: \"Добре, ами ако онова, което ти разказаха жените не е вярно? Ако са го направили, за да вземат  от теб пари. Тогава?\" Зюлейха: \"Питаш ме дали ще продължа да обичам Демир?\" Хакан: \"Не.\" Зюлейха: \"Хакан, писмото е написано от Демир. Това е неговия почерк.\" Хакан: \"Да речем, че има логично обяснение, не е ли възможно.\" Зюлейха: \"Според теб какво може да е.\" Зюлейха: \"

https://www.bg-mamma.com/?topic=1368734.msg43686309#new

ПП1 И в моя текст сега се виждат. ПП2 А след редакцията изчезнаха.
И при мен е така. Нямам време да редактирам без край.  Някакво решение?

Кликваш на "Редактирай", не пипаш нищо, кликваш на "Запази" и всичко е наред.

# 14 176
  • Мнения: 2 805
Mari Mar, точно това съм направила, те не са ми в списъка със следените теми, но продължават да ми излзиат горе в дясно, при всеки нов отговор в темата. Дано се изрзявам ясно какъв ми е проблема Simple Smile

# 14 177
  • Мнения: 46 518
Може ли да разясниш още веднъж за такива като мен, които не разбират как да направя така, че да спрат да ми излизат нотификации, за теми, които не следя, но съм писала в тях някога си. Не са ми в списъка със следени теми, но продължават да ми се появяват под иконата за нови отговори ( камбанката) Simple Smile))
Известия получавате не само за следени теми, но и за нови отговори от такива, в които сте участвала.
Тук можете да видите стъпките, които трябва да направите.
https://bg-mam.ma/p/1068343/37497478

# 14 178
# 14 179
  • Мнения: 13 191
Сега съм включена на следене за тема, в която съм писала и не я следя. Да не са съединявани теми за ковида? Не искам да имам следене на теми. Но искам да си ги чета.

# 14 180
  • Мнения: 46 518
Сега съм включена на следене за тема, в която съм писала и не я следя. Да не са съединявани теми за ковида? Не искам да имам следене на теми. Но искам да си ги чета.
Ако имате публикация в темата, след всяко влизане отново ще получавате известия.

# 14 181
  • София
  • Мнения: 13 677
Е то това го разбрахме, но повечето хора се оплакват. Би следвало да се оправи този бъг. Когато спреш следенето, да не се включва автоматично при влизане или писане, а само по желание.

# 14 182
  • Мнения: 6 301
Като натякване от свекърва е. Щом си влязъл в темата, нека ти!!! Sweat Smile
Да се включва обратно следенето след едното влизане наистина е като наказание. Не може ли да е например, ако потребителят публикува в същата тема отново?

# 14 183
  • София
  • Мнения: 13 155
Лошото е, че се включва за теми, които грам не ме вълнуват. Пиша в някоя тема, давам съвет и след няколко дни на някой модератор му хрумва да я слее с друга тема и изведнъж заваляват съобщения. И най-интересно, че проверих безброй пъти и нямам нито едно включено следене! Страшна досада.

# 14 184
  • Мнения: 15 317
От вчера огромни реклами ми закриват текстовете/постовете във форума и не мога да използвам форума нормално и по предназначение. Почти във всяка тема се появяват, натоварват страницата и тя блокира, рекламата не се маха/скрива и не мога нормално да чета из темите. Не знам какъв и къде е проблема, но се появи от вчера, преди това не съм имала такъв проблем. Мобилна версия.

# 14 185
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Скрит текст:
*Serendipity*, влизаш през менюто(горе в ляво) в СЛЕДЕНИ ТЕМИ

после плъзгаш курсора по реда на темата, на която искаш да изключиш следенето
и ти се показва КАМБАНКА за спиране.
След това, не трябва да влизаш в темата, защото пак се активира следенето й.


*Serendipity* както е показала нагледно Mari_Mar, но задължително избираш от горе "нови отговори". Само с отписване от "Следени теми" не става, борих се с една тема доста време. От Следени теми я махам и при всеки нов отговор пак се появяваше докато не я изтрих от нови отговори.

# 14 186
  • Мнения: 6 876
Здравейте, има ли как да видя всички коментари от дадена тема на една страница като общ изглед? Искам да потърся нещо, но не съм сигурна в коя точно тема е и е доста времееко да кликам страница по страница над 50 пъти.

# 14 187
  • Мнения: 29 359
Не съм модератор, но, ако може, да се включа - става там, където са изброени страниците 1,2,3....55, зад 55 има Всички, което е бутон и може да се кликне. Забелязах обаче, че не на всички теми го има, но на повечето е активно.

# 14 188
  • Мнения: 6 876
Не съм модератор, но, ако може, да се включа - става там, където са изброени страниците 1,2,3....55, зад 55 има Всички, което е бутон и може да се кликне. Забелязах обаче, че не на всички теми го има, но на повечето е активно.
Благодаря ти много, но точно за темата, за която ми трябва, няма такъв. Joy

# 14 189
  • Мнения: 46 518
Здравейте, има ли как да видя всички коментари от дадена тема на една страница като общ изглед? Искам да потърся нещо, но не съм сигурна в коя точно тема е и е доста времееко да кликам страница по страница над 50 пъти.
Използвайте търсачката, като включите филтъра за тема (и потребител, ако се сещате кой е).

Общи условия

Активация на акаунт