Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 991
  • 17 886
  •   3
Отговори
# 8 490
  • Мнения: 35 961
В такъв случай друг да пусне новата тема. Ако желаете, мога да го напиша и в темата.

# 8 491
  • Мнения: 28 072
Да, напишете го.

# 8 492
# 8 493
  • Мнения: 28 072
Благодаря!

# 8 494
# 8 495
# 8 496
  • Мнения: X
Здравейте, получих това съобщение:
Здравейте!

Последователните постове (последователни публикации от един и същ потребител, без между тях да има други отговори) са забранени. Имате възможност да редактирате предишния пост до 24 часа след публикуването му. Моля, възползвайте се от тази възможност тъй като всеки след първия се изтрива, а при системно нарушаване на това правило, се ограничава профила на потребителя.

Но аз си претърсих всички страници в цялата тема и последователни постове не можах да намеря.Ще съм благодарна някой да ми каже кои мои коментари точно да изтрия и кой пост да редактирам, защото нищо не ми е ясно.
Темата е "Уча с нежелание" в раздел Семейни отношения.Благодаря предварително...

# 8 497
  • Мнения: 68 647
Вече са ти ги изтрили...за това не ги виждаш вероятно.

А "системно" как да се разбира - има ли разписана бройка на този тип нарушение, при достигане на която се налага ограничение ?

# 8 498
  • Мнения: 720
И аз съм получавала такива съобщения, но все още не разбирам какво е чак толкова фаталното на 2 поредни поста

# 8 499
  • Мнения: X
Досадно е за останалите потребители и темата се изписва ненужно бързо.

И аз не разбирам защо не си редактирате постовете, вместо да пишете нови, ама..

# 8 500
  • София
  • Мнения: 6 173
И като се опънат чаршафите с допълнения към постовете по-четимо ли става?
А и системата не дава индикация за коригиран и допълнен пост, та ако промяната не е направена в кратък интервал цялото упражнение се обезсмисля.

# 8 501
  • Мнения: X
Явно е страшно трудно да се скролне още надолу и да се добави нов цитат, след коментара на предишния. И аз се дразня, в една тема, един и същи потребител го прави постоянно, но дава ценни съвети, защото е специалист в областта и помага често.

# 8 502
  • Мнения: X
Да, писането на чаршафи е проблем, но обикновено се прави от същите тези, пускащи по 2 поста един след друг. Безкрайното цитиране на това и онова е безумно, но се прави от потребители, скарани с редактирането и скрития текст.

# 8 503
  • Мнения: 2 170
Темата е пусната два пъти!
https://m.bg-mamma.com/?topic=1116560

# 8 504
  • Мнения: 6 893
Моля, преди да рекламирате и пускате игри, да правите предварителна проверка за безопасност на линковете.

В случая с Ривана, сайта и ФБ страницата им съдържат троянски кон ( Заплаха: HTML/Refresh.BC троянски кон) и антивируснате програми го блокират. Но при доста потребители антивирусните не действат добре или въобще ги няма и ще го пуснат в компютъра на потребителя.


https://www.bg-mamma.com/?topic=1116022.msg38735001#msg38735001

Общи условия

Активация на акаунт