Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 145
  • 17 904
  •   1
Отговори
# 8 505
  • Мнения: 35 968
Но аз си претърсих всички страници в цялата тема и последователни постове не можах да намеря.Ще съм благодарна някой да ми каже кои мои коментари точно да изтрия и кой пост да редактирам, защото нищо не ми е ясно.
Темата е "Уча с нежелание" в раздел Семейни отношения.Благодаря предварително...

Не можете да намерите поста, защото е изтрит. Модератор е добавил информацията в предишния пост, вижда се от редакцията тук. В бъдеще не пишете последователни постове, а редактирайте съществуващия, добавяйки новата информация към него.

А "системно" как да се разбира - има ли разписана бройка на този тип нарушение, при достигане на която се налага ограничение ?

В правилата на форума пише: " Потребителите могат/биват предупреждавани максимум 3 пъти за нарушаване на правилата на сайта."

AlexM1590, Diorela, благодарим за сигналите!

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 12:37 от bubanka

# 8 506
  • Мнения: 68 659
Благодаря.

# 8 507
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Моля, преди да рекламирате и пускате игри, да правите предварителна проверка за безопасност на линковете.

В случая с Ривана, сайта и ФБ страницата им съдържат троянски кон ( Заплаха: HTML/Refresh.BC троянски кон) и антивируснате програми го блокират. Но при доста потребители антивирусните не действат добре или въобще ги няма и ще го пуснат в компютъра на потребителя.


https://www.bg-mamma.com/?topic=1116022.msg38735001#msg38735001


Изглежда част от използвания софтуер в сайта се нуждае от ъпдейт и поради тази причина е вкаран в блеклистите на някои антивирусни програми:
Цитат
Outdated Software Detected. Site is Blacklisted by ESET and McAfee
Предали сме на рекламодателя.
Благодаря.

# 8 508
  • Мнения: 6 898
Моля, преди да рекламирате и пускате игри, да правите предварителна проверка за безопасност на линковете.

В случая с Ривана, сайта и ФБ страницата им съдържат троянски кон ( Заплаха: HTML/Refresh.BC троянски кон) и антивируснате програми го блокират. Но при доста потребители антивирусните не действат добре или въобще ги няма и ще го пуснат в компютъра на потребителя.


https://www.bg-mamma.com/?topic=1116022.msg38735001#msg38735001


Изглежда част от използвания софтуер в сайта се нуждае от ъпдейт и поради тази причина е вкаран в блеклистите на някои антивирусни програми:
Цитат
Outdated Software Detected. Site is Blacklisted by ESET and McAfee
Предали сме на рекламодателя.
Благодаря.

Tatti, благодаря за отговора.
При мен показва откровен троянски кон на ФБ страницата, затова пейстнах съобщението - HTML/Refresh.BC троянски кон.
Ако беше само в сайта, да приемем, че е стар софтуер, но троянски кон във ФБ страницата? И двете места им блокират в черните списъци.
Уведомявала съм Ривана по телефон за този проблем преди няколко месеца, казаха, че знаят, но  не предприеха никакви мерки.
Затова приемам, че не е случаен проблем и моля екипа да не допуска подобни линкове, с оглед защита на потребителите.
Не обичам троянски коне да ми препускат в компютъра, чудя се на колко ли хора са заразили устройствата - мобилни, компютри...

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 19:02 от Diorela

# 8 509
  • Мнения: 5 255

При мен показва откровен троянски кон на ФБ страницата, затова пейстнах съобщението - HTML/Refresh.BC троянски кон.
Ако беше само в сайта, да приемем, че е стар софтуер, но троянски кон във ФБ страницата? И двете места им блокират в черните списъци.

Няма как някой да зарази Фейсбук страницата със същият вирус като този в официалния сайт. Явно не знаеш как функционират Фейсбук страниците. Антивирусната ти блокира Фейсбук страницата, защото вътре също има линк към официалната страница, както и в URL се съдържа сайта.
А какво показват другите антивирусни https://www.virustotal.com/bg/url/40ab043f80ae134e310946267fbd7f … lysis/1558244879/ важно ли е? Касае е се за фалшива тревога.

# 8 510
  • Мнения: 6 898
ЧревоУгодник, благодаря за отговора.
Наистина не разбирам, но съм патила преди години от вирус, който ми изтри много неща. Чела съм, че троянските коне подмолно крадат данни. Затова се страхувам и реагирах.
Неприятно ми е, че и страниците им не се отварят и не мога да видя съдържанието.
Но по-неприятно е, че от Ривана не правят нищо за отстраняване на проблема.

ПС Може ли да те помоля да ми обясниш малко повече как се тълкува линка, който даваш? Предлагам на ЛС, за да не занимаваме аудиторията. 
Благодаря!

# 8 511
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Моля,, да заключите темата
И новата да се закачи, мерси!

# 8 512
  • Мнения: 35 968
Направено.

# 8 513
  • Мнения: X
Не съм искала ключ? Исках да си свършите работата и да не позволявате да спамят темите или поне да оставите коментарите на двете страни, или и на двете да бъдат премахнати.
В темата, която съм пуснала пише "ключ по молба на автора" и кога авторът е поискал ключ? Свободни съчинения от страна на модераторите, а какво се очаква от потребителите.
Вероятно поради тази причина сте на  последно място по посещения в Бг,но с подобни модерати  не се очаква друго.
Разбира се и този ми коментар ще бъде изтрит. Тук правила няма,трие се онова, което не им изнася на модераторите.

# 8 514
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Напротив:
 
Цитат
Пушене по време на бременността  
Автор: s_bosh_s  
16 май 16:58
Бъдещи майки    Явно тук читави модератори вършещи съвестно работата си и изобщо вършещи работа някаква няма, щом моите коментари се трият, където няма и грам лъжа, но на моралистките без морал, които спамят им се оставят? Бих искала темата да се изтрие, така или иначе работа не вършите,поне тази свършете правилно. Благодаря
Моля, запознайте се с правилата на форума!
Теми тук не се трият, а се заключват.
Модераторите са си свършили чудесно работата, премахвайки както чуждия спам, така и Вашите обиди и квалификации към потребителите.
Това е публичен форум и не може да ограничавате кои потребители да пишат и какви мнения да има.
Темата за пушене по време на бременност е емоционална, мненията са крайни и се е получило точно очакваното от Вас.

# 8 515
  • Мнения: 5 620
Имам проблем с мобилната версия на стария сайт? Не ми зарежда страниците, а ми дава следното съобщение:
Скрит текст:
Дали ще бъде фиксирано?

# 8 516
  • Мнения: X
А аз имам проблем с бързата редакция. Като искам да редактирам от химикалчето, не ми излиза моя пост , думата "undefined" .

Скрит текст:

# 8 517
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
При мен в мобилната 'вмъкни цитат' не работи. Ако искам да 'вкарам' втори цитат в същия пост, не се получава.

# 8 518
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Функцията 'вмъкни цитат' и в десктоп версията не работи.

# 8 519
  • Мнения: 2 515
Виждам, че ми се трият мнения в темата за правописните грешки.
Не, че ми пречи, ама искам да знам кое правило точно съм нарушила, т.к. в самата тема не пише кое е забранено. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт