ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 59 тема

  • 43 926
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 622
Джема, наистина са много уравновесени и спокойни кучета. Но моите наблюдения са, че са невероятни пазачи, готови да бранят стопанина си с цената на всичко. Цитата твърде не го разбрах (все пак съм блондинка   Mr. Green), не съм го чувала преди. Стана ми любопитно, коя е приятелката, понеже уж се познаваме с всики стопани на ЧРТ, но предвид опеределението на руски език, разбрах, че дамата не е от БГ.

# 721
  • Мнения: 154

r.i.angelova, добре дошли с малкото булдоче.  Hug Моля те, разкажи какви тестове си прилагала върху бебето, за да стигнеш до извода, че е глухо? И защо определяш поведението му като "дебилно"?

Неее, не определям поведението му като дебилно, а се надявам да е такова, демек да няма здравословен проблем, а да е с по-сложен характер.  Simple Smile
Иначе то се вижда, че не чува. Когато го викаш не се обръща, а реагира само на зрителен контакт или допир, за да му привлечеш вниманието. Много е очевидно. Вчера падна една торба с буркани, изобщо не потрепна докато спеше. Сутринта пускам кафемашината, пак не помръдва. Аз влязох в стаята, а то след мен започна да скимти. Мъж ми го викна в едниния край на коридора, то не реагира. Той отишъл до него, докоснал го и то се затичало след него. Ето такива простички тестове.

# 722
  • Мнения: 406

r.i.angelova, добре дошли с малкото булдоче.  Hug Моля те, разкажи какви тестове си прилагала върху бебето, за да стигнеш до извода, че е глухо? И защо определяш поведението му като "дебилно"?

Неее, не определям поведението му като дебилно, а се надявам да е такова, демек да няма здравословен проблем, а да е с по-сложен характер.  Simple Smile
Иначе то се вижда, че не чува. Когато го викаш не се обръща, а реагира само на зрителен контакт или допир, за да му привлечеш вниманието. Много е очевидно. Вчера падна една торба с буркани, изобщо не потрепна докато спеше. Сутринта пускам кафемашината, пак не помръдва. Аз влязох в стаята, а то след мен започна да скимти. Мъж ми го викна в едниния край на коридора, то не реагира. Той отишъл до него, докоснал го и то се затичало след него. Ето такива простички тестове.
На каква възраст е?Водихте ли го на преглед?Знаете ли, че може да го извеждате навън само след поставена трета ваксина?

# 723
  • София
  • Мнения: 221
Леле хора страшно съм ви изтървала....
Сега в това хубаво време гледаме да сме повече на вън и не остава време за четене и писане.
При нас нищо ново. С много зор успях да запазя бунгало на морето, в което да ни пуснат с куче.... Дам реших да се впусна в приключението и да отидем с куче и бебе на море Simple Smile  Много се ядосах, във всички сайтове пише "вашите любимци са добре дошли при нас", но като се обадиш и се оказва, че не е съвсем така.
Сега видях за малкото булдоче, какъв цвят е козината? За да се определи дали е глухо се прави специален тест, който е под пълна упойка. 
Малко данък да платя Simple Smile
Скрит текст:
Цял ден обикаляне на вилата и се пльосна на сянка малко Simple Smile

след много обикаляне пак не можа да си намери място и си се качи сама в колата, полежа и пак хукна Simple Smile

  спирам, че пак прекалих Simple Smile

# 724
  • Мнения: 153
Споделям с вас снимка, част от серия, която правих миналия уикенд.
Кучетата са порода дого канарио. Една сравнително нова за България порода. На външен вид кучетата с този тъмен цвят биха били перфектни да играят Цербер, хрътки от ада, баскервилското куче или друг подобен харизматичен образ.
Вероятно някои от тях биха го докарали и на характер. Тези обаче са...невероятни компаньони. Момиченцето миналия месец направи 4 години, още е във възрастта в която любовта й към кучетата е почти идентична на досаден тормоз. Тези две бебета (на по 7 месеца) я търпят, позволят й да ги води на повод, слушат я, следват я...
Въобще адско куче или перфектната бавачка?


# 725
  • Мнения: X
Теди, включвай се по - често, прекрасен данък пу пу.  Hug

И ние бяхме на бунгала скоро, нямаше проблем да ни пуснат с малкия, но на едното място казаха "А, щом е пинчер може", пък в сайта им пишеше, че любимците са добре дошли.. да ама не, явно само за малки породи правят компромиси.
И без да правя реклама да ви кажа, че на Камчия е чудесно.

clouy Хубава снимка, на мен обаче ми изглеждат страшнички.  hahaha

# 726
  • София
  • Мнения: 221
clouy прекрасни са  Hug
Сиси точно на Камчия ще ходим Simple Smile Дано да нямаме проблеми Simple Smile

# 727
  • Мнения: X
Надали ще имате, много е готино - плажа е супер, мирис на река, море.. Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 153
Имате ли отзиви от бунгалата в къмпинг Градина? Отиваме там за 1 уикенд само, но сме стабилна група с 4-5 кучета Grinning

# 729
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет момичета   bouquet
извинявам се, но нямам време да изчета цялата тема сега, а утре пътувам за Бургас та питането ми е :
* може ли да ми препоръчате добра вет.клиника респ.лекар в Бургас
* трябва ми препоръка и за добър кучешки фризьор за померан - мини шпиц /ако има значение породата/

Благодаря предварително   bouquet

P.S. Когато ми остане време ще ви запозная и с хубостника  Laughing

# 730
  • на морето
  • Мнения: 103
Ах ,въх ...как "хванах влака за опашката" ooooh!  Ей ся ще спретнем новата темичка .
velmar333 -  добре дошла в Бургас !  Hug Както и в темичката ни .
/Добре дошли и на всички останали , които още не съм видяла ! Hug/

Аз ,лично ползвам няколко клиники в Бургас и съм доволна от тях . Едната е в Центъра , другата малко по-надалече . Има и други , за които също съм чувала добри отзиви , но нямам лични впечатления. И в двете може да подстрижат убавеца. Имам някакъв смътен спомен , че в Центъра , района на едната клиника съм виждала и табела за подстригване на кучета , но понеже не ми трябва и не съм се задълбочавала. Зависи ти къде ще си града и коя ще ти е по -близо . Ако искаш може да уточним на ЛС.

# 731
  • на морето
  • Мнения: 103
Хайде , компанията - Новата тема е готова .
Моля , заповядайте ! Hug Hug
Надявам се в нея да пишем само хубави неща за нашите здрави / стискам палци ! / и щастливи кучовци!

Общи условия

Активация на акаунт