Отговори
# 720
  • Мнения: 3 199
Ние днес мислихме да отидем в Бургас на плаж, но решихме, че е по-добре да не пътуваме, а да отидем на басейн. Малко тъпо ми беше, стоях изцяло под чадъра, нито можех да се обърна по корем (на плажа поне може дупка в пясъка да си направиш  Laughing), нито да вляза във водата, накрая и кръста ме заболя от твърдия шезлонг. Иначе съм доволна, че не си останахме в нас, а малко разнообразихме   grinning039  grinning039
На морето ще е по-друго - ветрец, а и във водата бих си позволила да вляза.

Относно покупките, мъжа ми в началото намекна, че иска да купуваме като се роди бебето, но аз не съм съгласна. По принцип много оглеждам и умувам преди да купя нещо, а не бих се доверила на друг. Сигурно към 8-я ще започнем с покупките, а дотогава ще оглеждаме по малко.
Да ви се похваля, имаме си бебешка количка, неутрален цвят, точно каквато исках. Някой има ли наблюдения над Foppapedretti, и по-специално модела Tres System? Само май ми се струва, че количката не е от най-леките - с коша за новородено е 12,5 кг  newsm78 Тези на Adbor (Nemo, Zippy, S-line) са 11 кг. Горе долу същото...пак не са много леки  newsm78

# 721
  • Мнения: 133
и на мен ми хареса изказването на denise78,не е искала да обиди никого,а и НЕ го е направила!
Разбирам,че има по-чувствителни хора,но не изопачавайте написаното от други хора.

# 722
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Шикер,нали и аз мога да си кажа мнението!? И какво лошо има в моето. Ако аз или някоя друга е суеверна или по-скоро страхлива, това не означава че е по-малко майка от другите. Сега ще настъпи една караница!
Денис, тогава още повече не може да генерализираш с такива изказвания. Жегна ме защото ти говориш за всички, а не за себе си. И както не позволяваш никой да ти говори за суеверия, така и ти не говори обратното на другите които по едни или други причина са с различни мнения от твоето.  Защо винаги в БГ форумите не се приема различното мнение?!  Явно ако ще искам да пиша тук, ще трябва да не споделям мнението си, но няма да стане!  Peace Останете си със здраве и успешен завършек на бременността на всички с пухкави бебета.

# 723
  • Мнения: 923
Е наистина няма да отговоря на това последното изказване! Просто не разбрах как се стигна до това и няма повече да обяснявам какво и защо съм казала. Ти не прие моето мнение а не обратното. Отдавам всичко на хормони, но аз не посочих никой и не нападнах никой. Няма да има караници. Съжалявам , ако БЕЗ да желая съм ти засегнала слабо място.... по някакъв начин!

# 724
  • Мнения: 3 199
Шикер,нали и аз мога да си кажа мнението!? И какво лошо има в моето. Ако аз или някоя друга е суеверна или по-скоро страхлива, това не означава че е по-малко майка от другите. Сега ще настъпи една караница!

Според мен ти не изказа никакво мнение, а по-скоро упрек към чуждо мнение. Отговарям ти и спирам до тук.

# 725
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Денис, Шикер, пожелах ви хубав финал и всичко хубаво. Съжалявам, няма да стоя и да ви припявам на всяко изказване. Ако неможе да си успокоите бушуващите хормони (според Денис го отдава на хормони) излезте и се усмихнете на слънцете, а не давайте оценки кой какъв е.  Оценка може да ми даде само Господ! Както квзах живи и здрави бъдете.
Моля администратора да ми махне името с термина от първа страница.

# 726
  • Мнения: 9
Здравейте, благодаря за топлото посрещане! Simple Smile

Виждам, че най-коментирани са темите за количка и креватче, та да споделя и аз, може да е от полза на някой. Simple Smile
За количката вече си казах какви са ми изискванията. Ето и на кои модели сме се спрели засега, почти сигурно е, че една от тях ще изберем, но да видим. Simple Smile Peg Perego, има си всичко, тежи само 9 килограма, изглежда удобна и маневрена. Остана само да я видя и на живо. Тази е на същата марка, също много ми харесва, а е и още по-лека, тежи само 7 килограма, обаче цената ми идва леко в повече. Confused Graco, също ми и отговаря на изискванията, 9 килограма е, харесва ми, но не ми е фаворит. Grinning Харесвам много и  Jane Epic, също е 9 килограма, а и съм чувала само добри отзиви за нея. И общо взето, засега между тези се колебаем.
Харесвам много и тази, но никъде не откривам колко тежи, а също така не откривам и отзиви, така че най-вероятно ще отпадне, още повече, че няма и къде да я видя на живо.
Тази също ми харесва на външен вид, но първо, триколка е, второ, тежи малко повече, отколкото ми се иска. Все пак ми се ще да я видя и на живо, може да е по-маневрена отколкото мисля. Wink

За креватче - аз държа да е дървено. На Дара леглото също беше дървено, като кошарка сме използвали, когато ходим на почивка или на гости, а понякога и за игра. Peace Нейното легло беше на Дибо, като отделно купувахме и скрин, който използвах за повиване и съхранение на част от дрехите, отново на Дибо. Peace
А сега съм харесала това легло и този скрин, но не знам дали ще ме огрее.
Другият ни вариант е това, като най-вероятно няма да се купува отделен скрин.

tinmon, благодаря за съвета. Моето масло и без това е на привършване, та може и да пробвам с друго. Иначе кожата ме сърби, когато пропусна да се намажа. Като се мажа нямам проблеми. Обаче живея в малък град и много трудно се намират хубави и качествени продукти, така че не знам изобщо дали ще ги открия тези неща, които ти си написала. Confused

Trinidat123, на мен много ми харесва количката, която си избрала. Особено тази в нежно розовото. Heart Eyes

И на мен кръвното ми е ниско, а жегите май допринасят за това. Влияе ми доста зле жегата и избягвам да излизам преди 6. Confused Одеве го мерих кръвното и се оказа 90/65. Tired Но пък се чувствам добре, та смятам, че не е проблем.

Приятен ден на всички!

# 727
  • Мнения: 3 199
Ще си стоя на сянка, който иска да отива на слънце ... не ме пращай там, откъдето се връщам Crossing Arms

Мисля, че е време за нова тема, изпълнена с положителни емоции   Nature Sunny

# 728
  • Мнения: 781
Мишето, давам една бърза инфо за carrata, тъй като и аз я оглеждам.,Съвсем нова италианска марка е, дават ги доста иновативни. Официален вносител за България е Чиполино. Влез в on-line магазина им и разгледай, имат още модели колички, плюс доста аксесоари. Брат ми живее в Италия и съм ми дала задача да проучи мнението на тамошните. Ще споделя ако имам инфо.
Шикер, честита придобивка. Чувала съм много добри отзиви за тази марка. Да си я ползвате със здраве Simple Smile Аз и нея я оглеждах, като цяло имам страст към италианските колички, както казах Перегото си ми беше супер, но не прецених, че гумите са малко и двойни, което за наше село не става в зимен сезон. Хайде на новата темаааа Simple Smile

# 729
  • Мнения: 3 199
Благодаря ти, Малачика Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 190
Ех.,че хубави колички! Прииска мисе да си купя нова Simple Smile но мисля да си ползвам тази зимата., а да взема напролет нова лятна лека.
Да ви разсея с това какъв уикенд имам. Мм е извън града. Майка ми е заета. Аз съм сама с малчо.,който е болен., ваксиниран преди 2 дни, а вчера в 6 и нещо сутринта му открих кърлеж и тичахме до пирогов. Не спахме заради нервност и температура, но съм убедена,че не е от кърлежа. Вирус може би. И зъби чакаме.въобще - веселба  Laughing

# 731
  • Мнения: 3 199
Дано нямате повече такива поводи за забава и малкия да се оправи бързо  Hug

# 732
  • Мнения: 923
Може от ваксината да е. Моят син винаги вдигаше температура след ваксина и то доста висока. Да се оправяте бързо.

# 733
  • Мнения: 101
Мише, аз пък като съм в по-голям град пак не знам къде да търся на Палмерс продукти (в няколко аптеки досега не ги намерих), така че ще поръчам от сайта им http://www.palmers.bg/. Иначе тука дадоха добри отзиви и за Мустела, тя по-лесно би се намерила в аптека. Ние с теб сме сестри по кръвно а  Laughing И аз установих, че жегите допринасят да ми е по-отпаднало, избягвам да излизам след 13:00 и преди 18:30 ч.
Сузи, я кажи на стерелизатор и шишета спря ли се вече?

# 734
  • Мнения: 133
Слънчице-дано малкият се оправи бързо,че жегата в комбинация с температура сигурно е много неприятно.  Sick
Мише-влюбих се в зелената количка на Peg Perego,която си постнала  Heart Eyes
и моето кръвно уж е нисичко (100/50),но пия фрапенца,колички(просто ми е пие Grinning) и се чувствам суперско. За сега хич не ми е топло,аз обожавам горещините,в предишен живот сигурно съм живяла някъде покрай ЮАР Grinning

Общи условия

Активация на акаунт