Отговори
# 735
  • Мнения: X
Мишето*, много хубави колички си набелязала, за съжаление само последната ми се вписва в бюджета, който засега съм си сложила като горна граница. Тя много ми допадна, лека е, само това, че е триколка не знам дали е хубаво... Confused и не знам дали ще има къде да я видя на живо...

# 736
  • Мнения: 326
Здравейте, мами! Много задух, много жеха и на мен не ми понася! Сърцебиене получавам жестоко. Ходих в магазин Касида днес и много харесах една количка на Аdbor. Супер лекичка и маневрена, само ме притеснява, тези големи гуми дали няма да заемат много място в колата newsm78 защото са широки и големи. Някоя мама беше споменала,че е доволна от нея, наистина е много хубава.  Ето вижте - http://kasida.bg/product/34895/adbor-bebeshka-kombinirana-kolich … v-1-dots-k05.html
но без точки беше тази, която аз гледах.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Сузи, я кажи на стерелизатор и шишета спря ли се вече?

За стерилизатор не мисля задължително да взимам, но разгледах, че има доста доволни мами от Авент. Като цяло съм се спряла на тях за помпа, шишета и стерилизатор. http://www.minimod.bg/75/philips-avent-pp-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0% … D0%B0%D0%BB%D0%BE
Ох и аз да се оплача, че тази жега не ми влияе добре. И на мен ми пада кръвното и ако не пия кафе съм като парцал. Днес ми е най зор , до вчера не беше толкова топло. Пък какво ли ще е Август не ми се мисли  ooooh!

# 738
  • Мнения: 434
Мишето* и на мен много ми хареса тази на Пег перего зелената  Peace
Сталинка честити сини гащи    stork-boy
Слънчице стискам палци бързо да се оправи малкия  Praynig
Палмърс ги купувам от аптеки Ремедиум
Shiker честита количка, със здраве да си я ползвате
Стерилизатор имам на Чико съвсем обикновен...ще си ползвам него, шишета мисля да взема 1-2 на медела, че нали ще взимам назаем помпа на медела от приятелка Laughing

я кажете какво ви е мнението за йонизатора, аз не съм имала досега но вече почвам да се замислям, ако някоя има, моля за мнение.

Последна редакция: нд, 14 юни 2015, 20:12 от choco_late

# 739
  • Мнения: 434
Забравих да напиша, че предния път ползва козметика на Бюбхен и бях доволна.

# 740
  • Мнения: 118
http://bebehit.com/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D … D0%BA%D0%B8#page2

Този сайт сега ми попадна от фейсбука. Има хубави като дизайн колички.
Въпреки че за момента няма да купувам, вече имам идея поне какво легло търся, но и определено се доверявам на око да види и ръка да пипне. По интернет не смятама поръчвам.

Ааааа няма ли да се отваря нова тема  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 1 034
Синът ми е на 1г и 7 месеца. Вече от повече от месец спи сам. В началото като се усети, че е сам, се будеше през 1-2 часа и плачеше. Аз ходех да лягам при него (предимството, че спи на спалня),  като заспи пак се връщам при ММ, а ако и аз заспя се връщам когато се събудяя. След около 10 дни вече не се стряскаше, когато се събуди става и идва в спалнята и после двамата отиваме обратно в неговата стая и лягаме. Това по 3-4-5 пъти на нощ. След още 10 дни вече започна да се буди чак сутринта към 6 (тогава още пие АМ) и идва при нас да си търси млякото. Изпива го и пак заспива до сутринта. Мъка си е докато свикне, но както всяко ново нещо. От днес се учим вече без памперс.
Първата бременност края на 7ми, началото на 8ми месец купихме всичко. Като ми останаха 45 дни вече бях изпрала и изгладила всичко и приготвила багажа за болницата  Crazy Сега пак смятам докато ми останат 45 дни до термин всичко да съм купила и вече да съм готова.

# 742
  • Мнения: 190
Благодаря,момичета., дано е от ваксината и да мине бързо!
Много добре изглеждат количкитена адбор. Моята паке полска.,но по-компактна.,че до сега колатани е опел корса и танковете.които харесвм не влизаха в багажника

# 743
  • Мнения: 923
Бисквитка как го учиш без памперс? И ние се учим. Аз винаги го уцелвам за голямата работа, зная кога я върши- след спане или ядене. Винаги тогава го слагам на гърне и си върши всичко че даже и после му се радва. Но иначе той не си казва сам......

# 744
  • Мнения: 3 199
Забравих да напиша, че предния път ползва козметика на Бюбхен и бях доволна.

И аз съм чувала много добри отзиви, но все си мислех, че са прекалено скъпи, но всъщност се оказа козметика на доста приемливи цени  Peace

# 745
  • Мнения: 1 034
Денис, лятото в къщата е и неговата първа братовчедка - на 1г и 4 месеца е. Днес бяхме цял следобед на двора и двамата бяха по гащички. Двете гърнета стоят наредени и през 10-15 мин ги подканяме да седнат. Равносметката е 3 напишкани и 1 наакани гащи - на гърне 0 Crazy Утре продължаваме. Аз имах голям успех с него докато беше по-малък, но сега отказва дори да седне на гърнето. Сега като са двамата седят докато единия не стане. Има и седалка в WC. Там стои , но не върши нищо.

# 746
  • Мнения: 923
В градината са на тоалетна, не на гърне и той беше отказал да седне. Сега се замислям за седалка и у нас да го уча там. Ама поне да казва какво му се прави а то мълчи. Като го сложа цяла програма в гърнето.... newsm78 Няма да стане бързо май тая работа...  ThinkingThinking

# 747
  • Мнения: 3 199
А аз чувам от няколко мои приятелки, че децата им са били научени да казват, че имат нужда и не им слагат памперс, но на детската градина държат за памперс и така се разваля дисциплината  Tired

# 748
  • Мнения: 924
ShikeR, не съм съвсем наясно с Foppapedretti, виждала съм, не съм бутала, но един от фаворитите ми засега е Myo, за която май говориш и ти. Ако случайно имаш възможност да я изпробваш, моля те сподели впечатления. Следващата седмица ще ходя в Испания, надявам се там да мога да я пипна и бутна.
http://www.prams.net/foppapedretti-myo-tronic-pram-with-motor-ice-cream-beige-b
Другата количка в списъка ми е Origami na 4moms:
https://www.4moms.com/origami
Като цяло моят опит показва, че килограмите не са абсолютна величина и категоричен показател. Имала съм доста колички, бутала съм още повече. Една 8-9 килограмова количка може да е много по-тежка, неманеврена и трудна за сгъване/разгъване от една 13 килограмова. Всичко е много субективно, дори и да са от една марка. Имала съм Лолла и Хай Трек на Бебе комфорт. Първата е по-лека, но толкова по-неудобна и нефункционална във всяко едно отношение...

Относно ходенето на басейн/плаж, не забравяйте да охлаждате коремчетата на всеки 10-15мин. Ако не в басейна, то поне под душа.

tinmon, продуктите на Палмърс можеш да намериш и в дрогерии Lilly.

Още един глас за БюбхенPeace Преди внасяха дори детски гел за коса, но вече не го намирам. Sad

При шишетата има много иновации и аз още им се чудя. Използвала съм стерилизатор на Авент преди- вършеше работа, нищо особено. Шишетата обаче бях сменила с тези на Dr. Brown, заради системата против колики. Сега гледам има разни със самозагряване, още не съм ги видяла на живо. Помпите за кърма на Авент определено не ми харесват. Използвала съм и ръчна такава (кошмар!) и автоматична. Медела са съвсем друго нещо, всепризната класа по цял свят.

# 749
  • Мнения: 599
Добро утроооо Simple Smile
Аз вчера открих сезона и ходихме на плаж Simple Smile Но искам да Ви кажа, че въобще не ми беше удобно  Tired то нито по корем, нито по гръб, на една страна ми изтръпва ръката абе.....мъка мъка....
Освен това и на бебка не й беше гот, постоянно риташе и се сърдеше  newsm78 Аз все си мисля, че вътре в коремите ни телесната Т би трябвало да не се променя и тя да не усеща горещото, но знам ли..... newsm78
За пампитата, на моя син му махнахме пампито дневното на 1 год. и 7 мес. Но имах страхотна подкрепа от сестрите в яслата. Те ме подканваха да го махаме, и така за месец - два нямахме вече памперс през деня, само нощен  Peace Трудничко е, но става, на него му беше кофти да му тече по краката и почваше да мрънка и плаче, като се напикае и така всъщност разбра да казва пиш Simple Smile

Днес го оставям на градина и после от 8:30 съм до АГ-то. Ще искам да ми пуска болничен и да ме гледа на ехото, да видим  Rolling Eyes
После има една гимнастика за бременни в една от залите тук във Варна, но е от 9:30 и май няма да успея да се класирам.....вземам си дрехи пък да видим Wink
Хубав и по-прохладен понеделник мамита  Hug

Общи условия

Активация на акаунт