Бял списък-за София!

  • 1 106 539
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 238
Д-р Божилов МД
невероятен лекар ,човек и приятел.Препоръчвам го на всички!!!!! В ситуацията в която бях аз може би малко лекари биха се справили като него.Бремеността ми беше като по книга, но раждането се усложни поради двойно оплетена пъпна връв,Не искам да помислям ако не се бях уговорила с него,за изхода на събитията  а да не говорим и за вниманието след раждането та и до днес.




# 661
Искам да включа в списъка и д-р Иван Грънчаров от "Св.София".Не  е присъствал, когато аз раждах, но през 7-те дни, които прекарах в болницата след раждането се убедих, че има и наистина отдадени на медицината лекари.Освен това, той е първият лекар, който видях, че се старае да запази достойството на пациентките си(знаете колко е трудно това в родилно отделение!). smile3501 smile3501 smile3501
Аз имах щастието и най-вече късмета да родя при д-р Иван Грънчаров. Той е един изключителен човек, който действително е отдаден на медицината. Не очаквах, че ще срещна лекар като него. Вниманието, което получих от него едва ли щях да го получа от някой друг -  имайки в предвид, че отидох да раждам без уговорка. Така че аз гласувам с две ръце за неговото включване в белия списък.

# 662
  • Мнения: 61
Здравейте! Искам да попитам за мнението ви за доктор Мария Маринова -ІІ Градска болница -София. Благодаря ви предварително!

# 663
  • Мнения: 1 204
Привет,аз родих секцио в Св.София при док.Семерджиева и анастезиолог Спас Игов,много сьм доволна и двамата са сравнително млади,но много внимателни и опитни   bouquet препорь4вам ви ги Mr. Green

# 664
  • София
  • Мнения: 928
МБАЛ "Вита".
От самото начало бремеността ми я следеше  д-р Краснодар Хаджиев. Един невероятен специалист и което е по-важно ЧОВЕК. Винаги е бил на разположение за каквито и да било мой въпроси. Д-р Краснодар Хаджиев ръководи и извърши секциото заедно с д-р Иван Цанов. Не бих могла да пропусна и нашите феи - акушерките Надя, Мими, Галя, Боби и Рени. Ако можех щях да включа имената на целия персонал.
Ако живот и здраве се решим да имаме още едно бебе, определено ще раждам отново във "ВИТА"  newsm10
 

# 665
  • София
  • Мнения: 6 011
МБАЛ "Вита".
От самото начало бремеността ми я следеше  д-р Краснодар Хаджиев. Един невероятен специалист и което е по-важно ЧОВЕК. Винаги е бил на разположение за каквито и да било мой въпроси. Д-р Краснодар Хаджиев ръководи и извърши секциото заедно с д-р Иван Цанов. Не бих могла да пропусна и нашите феи - акушерките Надя, Мими, Галя, Боби и Рени. Ако можех щях да включа имената на целия персонал.
Ако живот и здраве се решим да имаме още едно бебе, определено ще раждам отново във "ВИТА"  newsm10
 
newsm10
Същия екип,същите прекрасни преживявания!Само,че при мен беше обратно-основният ми лекар е Д-р Цанов,секциото извърши заедно с Д-р Хаджиев.
И двамата ги препоръчвам горещо на всички! Невероятни хора и специалисти! smile3501

# 666
  • Мнения: 22
Интересува ме каде мога да намеря д-р Барбова?

# 667
  • Мнения: 526
Искам да изкажа възхищението си от д-р Джонгова,мед.център Лора.Останах впечатлена от това колко лъчезарен и мил човек е.Предполагам,че затова има толкова много пациентки.Рядко ми се е случвало някой лекар да ме грабне от раз.Гласувам с две ръце за нея.Записах се на преглед при нея случайно,но не съжалявам newsm10

# 668
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
 Peace д-р Йончев от Шейново

# 669
Здраейте бъдещи мами! Искам да Ви препоръчам доктор Светлана Врагалева от МЦ<ФЕМИНА>!!!! Hug  newsm51Тя е един прекрасен човек и специалист!!!! Тя следеше моята бременност и винаги бе с мен много внимателна и приветлива!!!!
Родих Рая в Майчин дом в София на 23.10.2007г. със секцио, като екипа които ме оперира бе - доц.Маринов и д-р Манчев! Невероятно добър екип! Очарована съм от грижите които положиха за мен и безкраино много им благодаря!!!! smile3501 newsm17 smile3501 newsm51
Пожелавам и на вас, лека бременност и раждане! И знаите, че е много важно да си изберете добри специалисти, на които може да разчитате безрезервно и във всяка ситуация!!!!
Успех! Рени Петкова

# 670
  • Мнения: 576
Малка грешка, Рая се роди на 23.10.2006, а не 2007г. Laughing smile3521

# 671
Господа, талоните по линия на здравната каса важат за лекари, които имат договор с касата за съответните дейности. Д-р Начев е лекар в болница и няма нищо общо с амбулаторните прегледи, плащани от касата. Който иска да бъде преглеждан от него си ходи на частните му приеми. Крайно време е да се научите, че като сте осигурени това не означава, че можете да спрете който си искате лекар и да се преглеждате и консултирате при него. Имате право на безплатно обслужване:1. Само от лекар, имащ договор с касата за съответната специалност или дейност, 2. Само във времето, посочено като негов график за работа в договора му с касата, 3. Само ако не е изпълнил спуснатия му от касата брой прегледи или дейности.

Да,съгласявям се напълно и моля да ме извините за критичното ми мнение по-горе!Бях "леко" афектиран.
Просто от13-14 години насам,днес за 1-ви път се сблъсках със здравната ни система и останах адски разочарован,стъписан,ядосан и т.н. Явно ще трябва да се въоръжа с мноооого търпение.....,а и не само!

Най-много обичам лекари, които имат частен прием, а освен това работят е държавните болници и накрая ти хем им плащаш, хем те те обслужват в държавната болница използвайки техника и материали, за които ти пак си платил чрезю здравната си вноска.
Бих посъветвала всички, които са решили да плащат, да ползват частното здравеопазване. Аз съм раждала и във Св София и във Вита. И на двете места съм плащала. За Св. София съжалявам, но тогава във Вита не се раждаше. Ако трябва да раждам пак ще го направя пак във Вита или в Токуда. Защото хората са вложили средства, за да развият прекрасни услуги и знаеш, че когато им платиш тези пари ще отидат пак за развитието на услугата, а не в нечий джоб.

# 672
  • Мнения: 3 091
Най-после си имам момиченце - Амалия. Роди се на 1 април в Тина Киркова.
Искам най-сърдечно да благодаря за грижите на екипа на д-р Савова и на брат си, д-р Димитър Казаков, без чийто непрестанни 9 месечни грижи бебка нямаше сега да спи в креватчето си у дома!
  bouquet

# 673
  • София
  • Мнения: 628
Ето и моето мнение по въпроса:
Д-р Михайлов от III ГОБ с акушерката Ковачева - ЖК. Срещнах и на други места из форума добри отзиви за тях и нито едно негативно мнение, което си е направо постижение  Simple Smile.  Освен че е супер добър професионалист, докторът изобщо не се съобразява с ограничението от здравната каса за 4 безплатни ехографа, а гледа на апарата всеки месец, да не кажа и повече... БЕЗПЛАТНО! И не на последно място е страхотно кадърен хомеопат с богата практика и отлични резултати при изключително заплетени случаи.
За д-р Михайлов newsm10 newsm10 newsm10

Заради него загубих момиченцето си."Страхотен лекар"-НЕКАДЪРНИК ОТ ВСЯКЪДЕ!!!!
Относно хомеопатията,моята такава му е учителка и от нея знам,че е много зле с материала.
Вие знаете ли ,че той от скоро е гинеколог!Минал е през сърдечното,урология и още 200 такива специалвости.Просто го попитайте.ТЪПАК НЕЩАСТЕН.ЩЕ ГО СЪДЯ !ЩЕ МУ СЪСИПЯ ЖИВОТА КАКТО ТОЙ МОЯ.......ТРЯБВАШЕ МИ САМО ЕДИН ПРЕГЛЕД.......ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!

# 674
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Заради него загубих момиченцето си."Страхотен лекар"-НЕКАДЪРНИК ОТ ВСЯКЪДЕ!!!!
Относно хомеопатията,моята такава му е учителка и от нея знам,че е много зле с материала.
Вие знаете ли ,че той от скоро е гинеколог!Минал е през сърдечното,урология и още 200 такива специалвости.Просто го попитайте.ТЪПАК НЕЩАСТЕН.ЩЕ ГО СЪДЯ !ЩЕ МУ СЪСИПЯ ЖИВОТА КАКТО ТОЙ МОЯ.......ТРЯБВАШЕ МИ САМО ЕДИН ПРЕГЛЕД.......ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!
Първо - д-р Михайлов НИКОГА не е работил в сърдечното! Но пък си пропуснала да разбереш, че е бил педиатър, а преди това - общопрактикуващ лекар! И второ - повечето от преподавателите му по хомеопатия бяха и мои преподаватели (4 години след него) и единственото, което мога да кажа е, че 80% от тях бяха толкова далече от академичното ниво за преподавател, че и самите те не знаеха колко не са в час! Не смея и да си представя като практикуващи хомеопати какви бели могат да нанесат! Надявам се твоята хомепатичка да не една от тях. Добре че не се е оставил само на техните "знания"... Но това е една друга тема... 
И накрая - съжалявам за загубата ти. Знам точно как се чувстваш! Единствената разлика в съдбата ни е, че аз загубих моето момиченце в 33 седмица. Но от ръсене на необосновани обвинения дали има смисъл, как мислиш? Пожелавам ти да намериш покой, каквото и да предприемеш... И да, вярно е
ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт