СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 4

  • 189 143
  • 915
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 031
Имате ли представа какво е работното време на стая 1 (тази в която се плащат такси за пробни изпити, курсове и т.н.) днес? Спомням си, че работи ту сутрин, ту следобед обаче нямам представа как е днес и понеже трябва да отида с двамата малки, които са и болни отгоре на всичко ми се ще да не се разхождаме напразно.
Ето инфото от сайта на СМГ:

Работно време на Стая № 1:
•понеделник - от 12:30 до 18:00 часа
•вторник - от 8:30 до 14:00 часа
•сряда - от 12:30 до 18:00 часа
•четвъртък - от 8:30 до 14:00 часа
•петък - от 12:30 до 18:00 часа
•събота - от 8:00 до 13:30 часа

# 376
  • София
  • Мнения: 10 825
Мимии, много благодаря Hug
Дори и не предполагах, че го има на сайта Embarassed

# 377
  • Мнения: 719
Награди за ученици и преподаватели
http://www.bgnes.com/bylgariia/obshchestvo/4408604/
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5302073

Последна редакция: пн, 15 фев 2016, 16:40 от One of you

# 378
  • Мнения: 168
Поздравления!

# 379
  • Мнения: 719
                „Значката на София“

http://www.focus-news.net/news/2016/02/22/2198356/zam-kmetat-tod … hna-obshtina.html


              45 години СМГ! Станете част от юбилея!

http://smg.bg/news.php?id=354

# 380
  • Мнения: 1 783

             45 години СМГ! Станете част от юбилея!

http://smg.bg/news.php?id=354

Е... Когато имаш толкова комерсиални услуги, редно е да имаш и някакъв маркетинг, липсващ в случая.

Аналогиите са неизбежни:
45 години СМГ!
45 години стигат! Времето е наше Simple Smile

45 не е адекватния юбилей, от който можеш да извлечеш дивиденти, поради исторически случки, дискредитирали това число Simple Smile

ПП - В светлината на долния пост, много пошла стана темата с тези ликове велики -  постижения - молба за дарения.
Има значително по-смислена информация!
Преди дни завърши състезанието в Харвард. Даниел се представи блестящо. Резултатите му са страхотни, но няма да влязат в масовата плява с линкове, защото мястото му не е призово.
Което по никакъв начин не омаловажава успеха.

Пишете за такива неща, които широката публика няма откъде да разбере и които са истински повод за гордост, а не преповтаряйте маркетинга на училището за масите.

А постовете на One of you са толкова абсурдно безсмислени, че даже и трагичната администрация на бгмама е крайно време да вземе мерки и изхвърли участника.

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 21:31 от kodbg

# 381
  • София
  • Мнения: 4 803
А на мен постове само с линкове са ми досадни. Чудно е защо се толерира подобен потребител.

# 382
  • Мнения: 55 951
Какво да се прави, сиренето е с пари Twisted Evil За да има поводи за гордост трябва децата първо да отидат на разни състезания, а за да отидат трябват пари. Се ла ви. Да се търсят пари не винаги е много бляскава и стилна дейност, но не може без това. Виж кандидатите за президенти в САЩ как се правят на маймуни за дарения.

# 383
  • София
  • Мнения: 5 608
За мен е важно, че училището се развива в посока, която ми харесва. Успехите стават достояние на ученици и родители и са повод за гордост. Материалната база се подобрява.
Мисля, че всеки ръководител би трябвало да търси начини за подобрения, вкл. и чрез набиране на пари. Също така мисля, че трябва да има взаимна заинтересованост това да се случва. Не ми трябва никакъв маркетинг, за да поискам да се купят модерни дъски и да се организира хубав концерт. На драго сърце участвах в инициативата.

Линковете на Оne of You намирам за полезни, рядко сама попадам на тях.

# 384
  • Мнения: 4 229
Следя по подразбиране тази тема в бг- мама. От тук научавам за постижения, концерти...иначе трябва да ровя по различни сайтове, а не го правя.
В този смисъл тези постове не ми пречи, а ми помагат.
Код, Благодаря, че сподели и за Даниел, въпреки че поста ти беше с друга идея. Laughing

В интерес на истината за 2,5 години в СМГ никога не са ни искали пари. По никакъв повод. Това ми прави впечатление. Добро. А пари не е като да не им трябват. Дори си мисля, че много деликатно се търсят дарения и спонсори. По никакъв начин като родители не сме били притеснявани. който иска дава и не го афишира.

# 385
  • София
  • Мнения: 7 673
За мен е важно, че училището се развива в посока, която ми харесва. Успехите стават достояние на ученици и родители и са повод за гордост. Материалната база се подобрява.
Мисля, че всеки ръководител би трябвало да търси начини за подобрения, вкл. и чрез набиране на пари. Също така мисля, че трябва да има взаимна заинтересованост това да се случва. Не ми трябва никакъв маркетинг, за да поискам да се купят модерни дъски и да се организира хубав концерт. На драго сърце участвах в инициативата.
Линковете на Оne of You намирам за полезни, рядко сама попадам на тях.
Това е и моето мнение, включително и за линковете на Оne of You.
Този потребител публикува интересни статии не само в тази тема. Всичките са ми интересни и полезни!

# 386
  • Мнения: 976
    Ако не се лъжа - с тази смяна на никове - мъмрената мама е майка на едно от прославящите гимназията деца, и съвсем деликатно качва само линкове. Повярвайте ми, не искате да се срещате или да четете заядливи постове от другия тип мами - на гениалните деца, на които все другите им пречат, дори когато са хванати да преписват тези генийчета!
    А такива безумни неща се публикуват в клюкарската част на този форум, че пост само с линк не виждам кому и как пречи... newsm78

# 387
  • София
  • Мнения: 4 803
Аз очаквам във форума да прочета мнения и лични впечатления по конкретна тема. Другото е на два клика разстояние, за тези които ги интересува. Peace
Постиженията на тези прекрасни, умни възпитаници на СМГ са безспорни и са поводът да следя тази тема. Но и малък коментар, пък било то и хвалба или повече информация, извън линковете, е безкрайно полезен.

# 388
  • София
  • Мнения: 5 608

Аз очаквам във форума да прочета мнения и лични впечатления по конкретна тема.


Ето едно мнение по линка за даренията:
В СМГ учат около 1300 ученици. Ако техните семейства се включат с по 20 лева, ще се съберат 26 000 лева.
Отделно от тях са вече завършили ученици, които също биха могли /и според мен би било хубаво/ да се включат. Обаче засега събраната сума е само 1000 лева. Нямам обяснение. Очевидно моето виждане за нещата не е популярно.

# 389
  • Мнения: 939
Ето едно мнение по линка за даренията:
В СМГ учат около 1300 ученици. Ако техните семейства се включат с по 20 лева, ще се съберат 26 000 лева.
Отделно от тях са вече завършили ученици, които също биха могли /и според мен би било хубаво/ да се включат. Обаче засега събраната сума е само 1000 лева. Нямам обяснение. Очевидно моето виждане за нещата не е популярно.

Надявам се нещата да се променят. И аз с удоволствие се включих в инициативата. И споделям мнението ти за посоката, в която училището се развива. Пожелавам си само да могат да привлекат още няколко млади учители, за да може изграденото досега да се запази и продължи да се развива.

Иначе всеки има различно мнение за качеството на споделяната информация. На мен нещата от One Of You са ми полезни. След като той/тя не иска да споделя мнението си - ок, няма проблем. Пуска линка и който иска, чете, който не иска - скипва... Просто е.


Общи условия

Активация на акаунт