Бебешката количка - цяла наука за второ висше №30

  • 70 343
  • 707
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 7 645
А, добре, иначе ми се струваше нерентабилно...

# 661
  • София
  • Мнения: 1 226
Здравейте, моля за мнения за Graco evo. Харесала съм си модела 2 в 1, но не мога да открия почти никакви мнения за нея.  Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 7 645
наскоро имаше тука питане, но май никой не се включи
Отиди, виж я на живо някъде и я разгледай за изискванията които имаш

А аз да споделя, че ходих в рая тойс и случайно попаднах на Сайбекс Приам - е няма такава яка количка... Единственото което е - за мен е, че не е от най-леките.
Иначе дори са измислили начин да става по-малка, ако се наложи да се влиза в по-тясно пространство - някаква ръчка се дърпа и гумите се доближават една до друга, без да се сгъва стола Wink Много ме впечатли, а за материята нямам думи - мека като диван Wink

# 663
  • Мнения: X
Здравейте, моля за мнения за Graco evo. Харесала съм си модела 2 в 1, но не мога да открия почти никакви мнения за нея.  Hug

Здравей, след дълго умуване аз се спрях на тази количка, варианта 3 в 1 и преди около 2 седмици я взех. Все още не мога да съм много обективна с мнение, тъй като не съм я разхождала, защото не съм родила  Simple Smile
Моите изисквания бяха:
- относително лека количка - до 9 - 10 кг. макс. в летен вариант;
- кош за новородено или ако е с пълно легнало седалката да се обръща в двете посоки;
- една цяла дръжка;
- да не е с помпащи гуми;
- да не изглежда като танк;
и разбира се да е маневрена, но то това няма как да го знам предварително.

Впечатления от пръв поглед: количката наистина е лека (потвърдено от майка ми и мъжа ми, аз не съм я вдигала), но я претеглихме, няма 9,5 кг. със седалката. Изглежда доста мневрена. Гумите са достатъчно големи (за моите представи), сравнително компактна е. Тук бях прочела, че е паянтова, но изобщо не мога да се съглася, за мен е всичко друго, но не и паянтова, също и че била ниска  Rolling Eyes и с това не съм съгласна, дръжката не се регулира, аз съм 164, мъжа ми е 176 и на двамата ни е ок, вече за по - високи хора не знам как ще бъде. Кошовете се сменят много лесно и седалката се обръща в двете посоки също много лесно с едно движение. За много неравни терени (планински напр.) според мен не става, но аз и не търсих такава количка...
Това са ми впечатленията от едно виждане, сглобяване на всички кошове, бутане из апартамента и сгъване  Laughing, вече като е в ескплоатация с бебе, предполагам ще е друго. Ние я поръчахме без да сме я виждали на живо, дано не съжаляваме!  Simple Smile

# 664
  • Мнения: 136
Здравейте, виждам, че има много теми, но като тръгнах да търся из тях и се загубих. Видях,че е имало въпроси, подобни на моя, но отговор не намерих.
Моля някой с Лорели Луна 3-1 да изкаже мнение. Много благодаря предварително.

Здравей! Ние сме с такава количка. За цената си е чудесна /понеже е по-евтина/. Като размери не е от най-големите колички, много маневрена и лека, има голям багажник. Ние я взехме в комплект със столчето за кола, което може да се монтира на рамата на количката - в този вариант я ползвам когато излизам за набързо навън.  Hug

# 665
  • София
  • Мнения: 1 226
Калина, благодаря за мнението, дано още някой се включи. Hug Сигурна ли си за килограмите със седалката, защото навсякъде пише 6.5 кг със седалката? newsm78

# 666
  • Мнения: X
Калина, благодаря за мнението, дано още някой се включи. Hug Сигурна ли си за килограмите със седалката, защото навсякъде пише 6.5 кг със седалката? newsm78

Да, сигурна съм. И аз така се бях заблудила, даже затова я харесах първоначално  Simple Smile, но тук ми казаха, че това са килограмите само на шасито и наистина е така. В английските сайтове я дават 9,5 кг. със седалката . Аз писах на вносителите и те потвърдиха кг. А когато я взехме мъжът ми се претегли със и без количката и установихме, че е 10.500 кг. с коша за новородено или около 9.200 - 9.300 със седалката  Peace

# 667
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Здрaвейте   bouquet
Виждaм,че обсъждaте почти сaмо скъпите мaрки колички,но все пaк ще се рaдвaм,aко някой може дa ми помогне с предложение зa лятнa количкa с пълно легнaло положение нa по-скромнa ценa Simple Smile Мaркaтa не ми е от знaчение,но бюджетa ми е силно огрaничен и зaтовa нямaм много избор,но ще съм блaгодaрнa aко споделите предложения Simple Smile
На предната страница има предложение за Грако Мираж- хубава, здрава, лека-7кг лятна количка. Има пълно легнало положение, табли за детето и майката. Цената е 169.90 лв в Емаг. По- евтина хубава и нова количка няма да намериш. Лорели имат модели под 100 лв, но се разбиват за нула време. Чиполино са над 100 лв, така че Гракото си е изгодно отвсякъде. Мацето скоро си взе такава, виж и постовете за повече инфо  Peace

# 668
  • Мнения: 2 289
Здравейте, виждам, че има много теми, но като тръгнах да търся из тях и се загубих. Видях,че е имало въпроси, подобни на моя, но отговор не намерих.
Моля някой с Лорели Луна 3-1 да изкаже мнение. Много благодаря предварително.

Здравей! Ние сме с такава количка. За цената си е чудесна /понеже е по-евтина/. Като размери не е от най-големите колички, много маневрена и лека, има голям багажник. Ние я взехме в комплект със столчето за кола, което може да се монтира на рамата на количката - в този вариант я ползвам когато излизам за набързо навън.  Hug

Благодаря за мнението!

# 669
  • Мнения: 147
Какво ви е мнението за колички Mutsy? Кои модел предпочитате

# 670
  • Мнения: 45
Здравейте,
Преди 2 дни си купихме количка Jane, но в магазина ни дадоха само касова бележка и упътване за употреба. Трябва ли да има отделно документ за гаранция?
С тях уточнихме, че гаранцията е 2 години, но дали в случая касовата бележка играе ролята на гаранция?
Благодаря ви.

# 671
  • Мнения: 1 034
Обади се да попиташ. Аз така първата количка я поръчах он лайн и не ми бяха изпратили никакъв документ. Въобще не можех да докажа, че съм я взела от тях. Ако мине номера. Обадих се и ми пратиха всичко, но за касовата бележка беше голям проблем. Нямали такава практика  #Crazy И това голям магазин.. .

# 672
  • Мнения: 272
Здравейте, в Baby Life Малечко имат 15% намаление от днес до 28ми на всички колички Simple Smile

https://www.facebook.com/pages/Baby-Life-Malechko/14611998544313 … ef=message_bubble

# 673
  • Мнения: 103
На много места само касовата бележка е гаранция, а със сигурност гаранционна карта без касова бележка е невалидна. Ако ще сте по - спокойни, обадете се в магазина и попитайте. Пожелавам ви да не се налага да я ползвате и честита покупка Simple Smile

# 674
  • Мнения: 45
Благодаря ви, момичета! Ще се обадя на магазина за по-сигурно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт