Кое беше първото нещо, което си купихте с ваши лични пари?

  • 12 663
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 975
Отидох на море с гаджето  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 792
С първите си пари сама си бях решила да си купя нещо, което да запомня. И дадох 1/3 от заплатата си за портфейл  Crazy В интерес на истината 5 години по-късно още го ползвам и не е мръднал  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 441
Като гледам цифрите, повечето разписали се са взели първа заплата след деноминацията  Mr. Green

Аз с моята си купих едни страхотни гуменки (които направо скъсах от носене), подаръци на гаджето (тениска) и на най-добрата ми приятелка (пъзел) и с остатъка отидохме на море.  Grinning

Последна редакция: чт, 16 юли 2015, 18:50 от BAN

# 33
  • София
  • Мнения: 1 176
Парфюм.

# 34
  • Мнения: 2 650
Купих някакви дрехи за баща ми и сестра ми, напълних хладилника на баба ми с неща, които харесва и май имаше още нещо , ама не се сещам... помня само, че като носех нещата се усещах супер щастлива.

# 35
  • Мнения: X
Не си спомням. Но като се знам каква съм, или обувки, или парфюм ще да е било. Е, и дрехи, разбира се.   newsm56

# 36
  • Мнения: 12 473
Дребните неща не ги помня.
Но първите големи-да.
Видеоплеър и после си смених зъбите.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
От една бригада взех 23 лева и си купих голямо плюшено куче и рокля. Тези 23 лева бяха заработени с 25 дни (с 3 почивки - неделя) бране на домати в едно ТКЗС от 5 сутринта до около 15 на обяд, по-точно докато си изпълниш нормата от 36 касетки.
Кучето все още си е като ново и децата си играят с него. По-точно малката, защото момчетата вече пораснаха. Сигурно някой ден и внуците, живот и здраве, ще си играят.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 825
Колело. Бях на 11 и един месец от ваканцията работих в една оранжерия за карамфили

# 39
  • Мнения: 334
Две блуСки  Grinning И почерпка за мама и тате естествено.
На 18 пък с повечко пари - епилатор.
 
Grinning

Ами 1993-та, цял месец работих за тия 200лв. hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 4 549
Първите ми заработени пари бяха от бригади, но не помня да съм си купила нещо специално. Но с първата заплата от работата ми си купих две книги и една цикламена т-шъртка. И понеже го направих специално, за да отбележа първа заплата и още го помня., а беше преди повече от 20 г.

# 41
  • Мнения: 1 176
И аз от ученическа бригада заработих първата си "заплата". Купих си $$, а с тях дънки RIFLE от Кореком-а.  Heart Eyes И бях много, много щастлива. Тогава дънки не се продаваха ей така, навсякъде...  Laughing

# 42
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 281
Отдавна не е пускана толкова трогателна тема

# 43
  • София
  • Мнения: 15 495
На 14 години ми дадоха да попълня фиш и улучих 4-ка от тотото - 36 лв, купих два чадъра, за мен и сестра ми.Лилави, още се мотаят някъде при майка ми.

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 574
1. 7-8 годишни миехме колите пред шейново- над 10 лв. по онова време за всяка. Мелби  Laughing
2. 15-годишна, циганин в дружба 1- склад за бира. нещо като 15 лв седмично ми се върти- беше ужасно- море
3. къщичките за бира- 1 месец и взех половината си пари- 70 лв. яко мутри. пак за море....

след 18 почнах със сериозните неща  ooooh!


оооооо забравих най-сладките кинти- кик бокс! 3 чифта дънки.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт