Мъж Телец - 13

  • 64 372
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
.... и тогава изниква въпроса; да обичат, истински, могат ли вообще? Или само себе си?  newsm78 newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 1 262
.... и тогава изниква въпроса; да обичат, истински, могат ли вообще? Или само себе си?  newsm78 newsm78 newsm78

Много галантни, страхотни кавалери, домошари. Обичат уюта създаден вкъщи. Трудно биха развалили рахата. И именно поради тази причина дооста умело показват на жена си, че я обичат. Това е театър. Правят го не защото наистина я обичат, а защотото не искат да развалят собственият си комфорт. Да не забравяме, че са изпечени лъжци. И ако жена им е по-отнесена, то се кълне в Телето си във вечна вярност и казва оооо моя как ме обича, никога не би погледнал друга жена. Обичат само и единствено себе си, комфорта си. Жената от своя страна е доволна че той уж я обича и съвсем не и хрумва, че той го прави заради себе си.

# 47
  • Мнения: 2 289
Аз също съм егоист. Перфектно сме се намерили с него. Факт е, че се грижи за мен перфектно. Но винаги имам едно на ум.

# 48
  • Мнения: 1 262
Аз също съм егоист. Перфектно сме се намерили с него. Факт е, че се грижи за мен перфектно. Но винаги имам едно на ум.

Всеки човек е егоист малко или много. Но аз не съм чак толкова голям като него. Иначе и мойто Теле се грижи добре за семейството. Получава си уюта и топлината и трудно би се разделил с тях. Но това не променя истинската им същност Crossing Arms
Звуча като Телемразка  hahaha Joy Mr. Green

# 49
  • Мнения: 57
.... и тогава изниква въпроса; да обичат, истински, могат ли вообще? Или само себе си?  newsm78 newsm78 newsm78

Много галантни, страхотни кавалери, домошари. Обичат уюта създаден вкъщи. Трудно биха развалили рахата. И именно поради тази причина дооста умело показват на жена си, че я обичат. Това е театър. Правят го не защото наистина я обичат, а защотото не искат да развалят собственият си комфорт. Да не забравяме, че са изпечени лъжци. И ако жена им е по-отнесена, то се кълне в Телето си във вечна вярност и казва оооо моя как ме обича, никога не би погледнал друга жена. Обичат само и единствено себе си, комфорта си. Жената от своя страна е доволна че той уж я обича и съвсем не и хрумва, че той го прави заради себе си.

Е виж това вече наистина е така, точно това са и моите наблюдения. Правят жените си на луди и те им вярват. Но наистина не обичат никой истински освен себе си!

# 50
# 51
  • Мнения: 1 262

 Joy Joy Joy Беше добро.
Ама няма нужда да откриваме топлата вода. Хората са го казали. Мъж, който е с много жени е мъжкар, а жена с много мъже е Ку...ва Wink

# 52
  • Мнения: 57
Ooo, те телците са много добри в изкарването на друг виновен. Те, милите ни лук яли ни мирисали, невинни, все на тях им се случва.  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 13
Happy days ама и ти ли скорпион бе душа? Би ли разказала за твоето теле?  Споделя ли с теб, говорите ли си за отношенията ви?  Споделя ли чуствата си, емоциите си? Споделя ли как е минал денят му?
Според моя, той не ми е изневерил. Нищо лошо не е направил. Аз съм злобна и не можел да го понася - как пък все ще го обвинявам в разни неща? Психопат съм, втълпявала съм си, от мухата съм правела слон. Еййй накрая ще му простя и няй-голямия грях, защото той ще ме убеди, че не е грях! Промива ли ми мозъка или аз наистина съм луда? 

П.с благодаря за отговорите. Аз още се съвземам след трудния уикенд

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 02:31 от emssi

# 54
  • Мнения: 2 289
Скорпион съм, да. С моето теле сме от скоро, януари стават две години. Още сме влюбени дето се вика. Срещнах го след развод след 10-годишна връзка с егоистичен Стрелец и малка връзка с още по-егоистичен Козирог, който ме измъкна от ада след Стрелеца.
Емоции не споделя. Каза ми, че по друг начин ще ми показва любовта си. Разказва ми за деня си, но честно казано на мен ми е скука. Принципно моята професия е по-интересна. Напоследък е нежен, но не винаги. Аз нямам розови очила в тази връзка. Знам, че е харесван мъж, но тук идва въпросът какво иска той на този етап от живота си. Честен е, а и аз ще усетя ако има друга.
Стрелеца се опита да ми промие мозъка, но аз знаех какво става от първия чат с оная. Просто изчаках, защото приятелите ми ми казваха ме съм психясала. Събрах се бързо защото ми изневери с най-големия миндил, който му се беше изпречил Simple Smile А и Козлето се постара Simple Smile
Един вид оцених Телеца заради предишните. Но е факт, че не сме се карали нито един път за две години.

# 55
  • Мнения: 13
Те не обичат да се карат. Не обичат драмите. Аз едно се убедих - не съм луда аз, просто той много добре лъже и не изпитва никакво чувство за вина. И сте прави - той няма да си разбие семейството, просто една жена не му стига. Ако аз не го оставя ще си я караме така... докато и аз не почна да кръшкам и ще сме "модерни"...

# 56
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Много галантни, страхотни кавалери, домошари. Обичат уюта създаден вкъщи. Трудно биха развалили рахата. И именно поради тази причина дооста умело показват на жена си, че я обичат. Това е театър. Правят го не защото наистина я обичат, а защотото не искат да развалят собственият си комфорт. Да не забравяме, че са изпечени лъжци. И ако жена им е по-отнесена, то се кълне в Телето си във вечна вярност и казва оооо моя как ме обича, никога не би погледнал друга жена. Обичат само и единствено себе си, комфорта си. Жената от своя страна е доволна че той уж я обича и съвсем не и хрумва, че той го прави заради себе си.
Много добре формулирано  cheers

# 57
  • Мнения: 2 289
Те не обичат да се карат. Не обичат драмите. Аз едно се убедих - не съм луда аз, просто той много добре лъже и не изпитва никакво чувство за вина. И сте прави - той няма да си разбие семейството, просто една жена не му стига. Ако аз не го оставя ще си я караме така... докато и аз не почна да кръшкам и ще сме "модерни"...

Хм, ами ако наистина има нещо, изрови истински доказателства.Моят например не може да лъже, ама може би не се е наложило. Още в началото като се запознавахме, и си разказвахме историите, и той ми каза, че така можел да излъже, та никой да не разбере....

# 58
  • Мнения: 13
За сега всичките ми факти говорят, че изневерява. Знам, че си пишат, знам, че я взима от работа и лъже, че в свободния си ден има работа. Всъщноат отива при нея. Виждам какяо си пишат - пращат си целувки, уреждат си срещи. Не съм ги видяла с очите си да правят нещо, но си го мисля и представям. На мен продължава да ми казва, че са само приятели и че страдам неоснователно. Но въпреки това не спира да се вижда с нея, макар да вижда, че ме наранява. Не прави опити да се почувствам по-добре, защото според него нищо лошо не е направил. Нямало как да си признае нещо, което не е направил, верен ми бил. Питам се толкова ли хич няма чувство за вина? Някаква съвест, нещо?

# 59
  • Мнения: 2 289
Кажи му,че си видяла какво си пишат. Аз така действах със стрелеца. И му показах снимките от "тиймбилдинга". Само дето беше само с нея  Joy
На следващия ден започна да се изнася.

Съвест и вина нямаше. Две години по-късно ми каза,че вече сме били разведени, и не го считал за изневяра. Преди това твърдеше, че са се запознали след като се е изнесъл.  Joy Joy Joy Но това Стрелец, а те водят класацията по изневери.

Общи условия

Активация на акаунт