Сексът и ролята му за психическото здраве на човека

  • 19 568
  • 183
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Каква е ролята на сексът за нормалното психическо състояние на един човек с нормални потребности?
Според вас влияе ли на поведението на даден индивид ''продължителната суша''?

# 1
  • Мнения: 36 100
Продължителната суша личи от далеч в много аспекти на поведението. Дори самото мислене се променя - имам предвид суша от няколко години поред или секс един път в годината например. Суша от няколко месеца е дразнеща, но определно не е дългосрочно променяща.

# 2
  • Мнения: X
Не се умира без секс.

# 3
  • Мнения: 36 100

Не, не се умира, но неумирането е само най-долното стъпало.  Wink

# 4
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892

Не, не се умира, но неумирането е само най-долното стъпало.  Wink

Въх!  Laughing Преди кое?  Laughing

# 5
  • Мнения: 934

Не, не се умира, но неумирането е само най-долното стъпало.  Wink

Въх!  Laughing Преди кое?  Laughing
Преди пълното истерясване.

# 6
  • Мнения: 36 100
٠•● Dega ●•٠, на недоброто здраве - физическо и психическо
не знам какво точно си разбрала, за да спечеля смеха ти - поясни, ако желаеш  Wink

# 7
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
.....за да спечеля смеха ти - поясни, ако желаеш  Wink

зарадвах се на категоричността в отговора ти  Wink

# 8
  • Мнения: 36 100
трябваше да погледнеш съвсем буквално - след неумирането е само умирането, а се предполага, че нашата цел е нагоре по стъпалата  Wink

# 9
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
трябваше да погледнеш съвсем буквално - след неумирането е само умирането, а се предполага, че нашата цел е нагоре по стъпалата  Wink

хм... обърках се... Thinking

"неумирането", или "истерясването" са преди умирането?  Wink

# 10
  • Мнения: 36 100
за истерясване нищо не съм казала, продължителнето направене на секс за мен има и други прояви освен перманентна истерия
но явно не ме разбра  Peace

# 11
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
за истерясване нищо не съм казала, продължителнето направене на секс за мен има и други прояви освен перманентна истерия
но явно не ме разбра  Peace

знам, че не си, цитирах авторката. Peace
както и да е, загубих интерес.

# 12
  • Мнения: 1 793
По какво се разбира дали истерясването и другите прояви са признак на безсексие или са причинени от други фактори?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 149
Ако няма секс, има мастурбиране. Така че не влияе. Виж, ако няма и мастурбиране - тогава лоша работа. Обаче не разбирам защо това нормален човек ще си го причини.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ако няма секс, има мастурбиране. Така че не влияе. Виж, ако няма и мастурбиране - тогава лоша работа. Обаче не разбирам защо това нормален човек ще си го причини.

Ами ако е инвалид?

Общи условия

Активация на акаунт