Перилни препарати и омекотители - 33

  • 65 236
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
За по пряко за Гърция да мине през Германия, а?  Joy

# 76
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 848
Така е със съкращенията.  Money

# 77
  • Мнения: 516
хаха аз като прочетох Гр си помислих,че за Германия говорим Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 3 880
Момичета, с какво да препирам на ръка някакви дрехи на почивката - прах за ръчно, прах за машинно, течен? че с малкото ми няма да ми се размине... И да влача ли от Бг, или да купя нещо от Гр?  newsm78
Аз се върнах нощес оттам.Купих си там прах Диксан за ръчно и машинно пране,ако не се лъжа 18 пранета бяха около 4 евро.Но имаше и малки кутии за около 1-2 евро взависимост от марката.Цените им са доста неприемливи,аз традиционно купувах от DM тук едни техни перилни препарати в тубичка като паста за зъби. Peace

# 79
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
От няколко дена използвам гръцко Омо и смея да твурдя,че съм доволна.Изпира и оставя приятен аромат имайки в предвид, че не ползвам омекотители.

# 80
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Днес в Кауфланд Русе видях, че са заредили новото ОМО, но само в опаковки за 40 пранета, без малко е 20 лв. Ами скъпо ми се струва. Ариел и Персил са по-евтини. Дано го намалят, за да го опитам. И в Метро го видях, но и там цената беше същата.
Ариел или Персил, прах за бяло дали ще има някъде на промо в следващите дни? Докато ни нямаше в Ловеч, мъжът ми свършил праха за бяло пране и го установих чак тази вечер. Праха не беше малко, а той твърди, че само 3 пъти е пускал бяло - чаршафи. По принцип всяка седмица е имал по една пералня с черни дрехи. Дали е сипвал тройно прах на белите дрехи или си е прал черните с праха за бели, историята мълчи Mr. Green Твърди, че ги е прал с праха за цветни, а пък според мен той не е бутан. Grinning

# 81
  • Мнения: 5 209
А видя ли колко струват Ариел и Персил за 40 пранета на редовна цена? Изобщо не са по-евтини. За Ариел съм сигурна, че е към 22 лева, Персил и той май е горе-долу толкова. ОМО е позициониран във високия клас, така че цената ми се струва нормална. Просто чакай намаление.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 149
Persil прах като е на промоция в Кауфланд как е като качество? Гледам в брошурата, че другата седмица ще са на промоция големите пакети от 4,5 кг и се чудя дали да не взема един Колор. Последният път взех малък пакет на промоция във Фантастико и беше страхотен, но от Кауфланд досега не съм купувала и ще ме е много яд, ако такова количество се окаже кофти качество.

# 83
  • Русе
  • Мнения: 7 075
А видя ли колко струват Ариел и Персил за 40 пранета на редовна цена? Изобщо не са по-евтини.
Не. Не съм се и сетила да гледам. Аз като кон с капаци, директно ОМО търсих с поглед, или по-скоро като овцете hahaha Ами тоо - като казали всички ОМО, та ОМО Wink Аз така се  запалих по него преди години, пак от темата.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 250
Здравейте ! Аз отново почти останах запасите си от перилни препарати...Вманиачих се, честна дума.Роднини заминаха за Франция, където препаратите са скъпи и не продават големи опаковки - дадох няколко такива.На други роднини по еди-какъв си повод...Ако имам да плащам на приятел за свършена услуга и той откаже парѝ - подарявам му голяма опаковка...Вместо да ходя по магазините за китайски сувенири да купувам меченца и прочие, на празник - пак подарявам прах, защото гарантирано ще влезе в употреба и няма да събира ПРАХ, хахаха...Ако ще и луд да ме изкарат, нека да се направя на практичен ( тоя пуст асцендент в Дева си казва думата ).Много се надявам на вашата помощ, защото искам да си взема няколко бройки newsm78...
  Бих искал да попитам за мнение между два вида Ариел за цветно пране, съответно 5 и 6.5 кг прах. Това е по-голямата опаковка :



А това е опаковката от 5 кг :

# 85
  • Мнения: 494
Съжалявам, че се повтарям, но понеже пак възникна въпросът... Ариел е на промоция във Фантастико до сряда включително, вчера погледнах - за цветно и за бяло Mountain spring 4 кг за 14,49.

# 86
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
да похваля тайд за бяло,изпра петна от риванол върху светла хавлия на 60 градуса,относително кратка програма

# 87
  • Мнения: 5 209
Здравейте ! Аз отново почти останах запасите си от перилни препарати...Вманиачих се, честна дума.Роднини заминаха за Франция, където препаратите са скъпи и не продават големи опаковки - дадох няколко такива.На други роднини по еди-какъв си повод...Ако имам да плащам на приятел за свършена услуга и той откаже парѝ - подарявам му голяма опаковка...Вместо да ходя по магазините за китайски сувенири да купувам меченца и прочие, на празник - пак подарявам прах, защото гарантирано ще влезе в употреба и няма да събира ПРАХ, хахаха...Ако ще и луд да ме изкарат, нека да се направя на практичен ( тоя пуст асцендент в Дева си казва думата ).Много се надявам на вашата помощ, защото искам да си взема няколко бройки newsm78...
  Бих искал да попитам за мнение между два вида Ариел за цветно пране, съответно 5 и 6.5 кг прах. Това е по-голямата опаковка :

Скрит текст:

А това е опаковката от 5 кг :

Скрит текст:
Вторият прах, за 63 пранета, е доста стар - от началото на 2012 г.
По-нов е прахът с по-ниската дозировка. Съответно е по-добре да вземеш по-новия.

# 88
  • Мнения: 69 078
А видя ли колко струват Ариел и Персил за 40 пранета на редовна цена? Изобщо не са по-евтини. За Ариел съм сигурна, че е към 22 лева, Персил и той май е горе-долу толкова. ОМО е позициониран във високия клас, така че цената ми се струва нормална. Просто чакай намаление.

Eдва ли някой купува Ариел и Персил на редовната им цена. Толкова често се въртят промоциите, че е направо престъпление да се купи на редовна цена. Виж промоции на ОМО няма често Thinking Те губят...Сега като пускат ново ОМО, биваше първо да ни го промотират с намалена цена Mr. Green

viki_1974 , представих си ТМ как е пускал перални Laughing С най-добри чувства - разсмя ме искрено Joy Joy Ама те мъжете са рядкост тия, които отбират от пране...

# 89
  • София
  • Мнения: 2 296
Моичкият така пуска - каквото намери в коша за пране, натъпква го (това материи, цветове - глупости!), после насипва първия препарат, който хване, и пуска най-късата програма. Добре че нямаме 15-минутна  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт