Всъщност, Фло правилно предположи, че съм почти готова, ама то е не с помощта на, а въпреки помагачите
Опаковах подаръците, сготвих още вчера част от нещата за вечерта, а мама услужливо е сготвила останалите и само чакам да донесе
Та всичко е почти готово, остава само да донапазарувам някои неща и мога спокойно да скръстя крака
О, Фло, щях да ти казвам къде живея - ами в един много дълъг блок, който стига до Т-маркета почти, пред блока ни има и една пицария Pizzerito. Дали ще се сетиш?
Иначе аз твоя блок го знам 
Сети, честито ти момченце! Много хубаво име наистина! Нека е жив, здрав и има щастлив живот

Картичките ви, момичета, са страхотни - и аз съм ги наредила до елхата, огромни благодарности към всички ви
Друго нещо са истинските хартиени картички 
Ами това засега от мен, сладурки - тичам, че децата са гладни

С двете джудженца пожелаваме на всички ви светла и топла Бъдни вечер с любимите ви хора! Наслаждавайте се на тези моменти на щастие
И да получите страхотни подаръци
се усетих, че всъщност броя и Себастиян. Но знам ли, може и друго да чакаме и както казва Патенце да съм фея-орисница. /да не съм само фей-щица/.


