Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да получа тази гъба, която се отглежда в чай, а не в мляко?
Колко кефир е здравословно да се консумира дневно?
Какви са ефектите от консумацията на кефир върху тялото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да получа тази гъба, която се отглежда в чай, а не в мляко?
-
Колко кефир е здравословно да се консумира дневно?
Количеството кефир, което е здравословно да се консумира дневно, варира в зависимост от индивидуалните предпочитания и поносимостта на организма. Някои хора приемат половин чаша на ден, докато други избират по-малки количества. Важно е да наблюдавате как тялото ви реагира и да се консултирате с лекар, ако е необходимо.
-
Какви са ефектите от консумацията на кефир върху тялото?
-
Какви са методите за съхранение на кефирната гъба по време на пост?
-
Как мога да получа тибетска гъба?
? И второ- за толкова време не е пораснала изобщо. Стои си около 1супена лъжичка(или малко по-малко) и това е. Правя около 300мл с това количество гъба, на вкус е много приятно, почти същото като купешкия на Хармоника и съответно мисля, че си е хубав за пиене...но защо тогава не расте? Имате ли идея?