Страхотна диета

  • 133 390
  • 570
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 36 171
Днес съм 4 ден от диетата.Няма движение по лентата.
На грах и домати съм. Толкова хубав го направих, че трябва да мина само с 1 ядене на ден от него.

tesoro   внимавай с плодовете Naughty и от тях се пълнее.
Но поне пък си поела големи дози витамини и минерали. Wink
Качила си малко , но това е от количеството храна, така че спокойно. Успех миличка!

# 511
  • Мнения: 1 065
утре ми е последен ден от диета 1 и съм 3 кг по- малко. струва ми се добре като резултат. случвало ми се е през последните 3-4 дни да сгафя и резултата е- тежест в стомаха. явно се е пренастроил вече да съчетава храните и като го натоваря с несъвместими храни дори и в малко количество- все е дно че съм преяла. не съм сигурна, че ще продължа с другите, но ми се иска да запазя този ритъм на хранене. май трябва да се прехвърля в темите за разделно хранене.
успех на всички!

# 512
  • Мнения: 434
Ето,че кантара мръдна с 0.5 кг.
Вече така свикнах с този начин на хранене,че не се и сещам за сладко!!! #CrazyИ аз се замислям за след края на 3-те диети.Сигурно ще мина на разделно хранене.
Да попитам:нали след диета 1 веднага се преминава на диета 2?Няма пауза между тях? newsm78
Лек и усмихнат ден на всички! Grinning

# 513
  • София
  • Мнения: 36 171
Ето,че кантара мръдна с 0.5 кг.
Вече така свикнах с този начин на хранене,че не се и сещам за сладко!!! #CrazyИ аз се замислям за след края на 3-те диети.Сигурно ще мина на разделно хранене.
Да попитам:нали след диета 1 веднага се преминава на диета 2?Няма пауза между тях? newsm78
Лек и усмихнат ден на всички! Grinning

Аз веднага минах на Диета 2, после на Диета 3 - без никакви паузи.
След това ми се иска да направя пак Диета 1, че много ми хареса.
Така ми се яде кисело мляко с плод ooooh! ooooh! ooooh!

# 514
  • София
  • Мнения: 185

На грах и домати съм. Толкова хубав го направих, че трябва да мина само с 1 ядене на ден от него.

я дай идея за приготвянето newsm78 Embarassed

# 515
  • София
  • Мнения: 36 171

На грах и домати съм. Толкова хубав го направих, че трябва да мина само с 1 ядене на ден от него.

я дай идея за приготвянето newsm78 Embarassed
За теб винаги  Wink


Грах
/диета/

продукти:
375 гр. грах - 1 пакет замразен
1  домат
1/2  гл.лук
1  скил.чесън
1/2 бульон зеленчуков
1/2  бульон телешки /такъв имах/
магданоз
риган
босилек
черен пипер,
подправка за зеленчуци,
универсална подправка
1-2 сл олио

 начин на приготвяне:
Тенджера: 1-2 сл олио+ 1 скил.нарязан чесън - за 1'/пържи се/
+нарязан на дребно лук - за 2-3'
+нарязан на дребно домат без семките/на кубченца/ - за 2-3'
+ бульона както е на кубче/стривам го/
+подправките
+дръжки магданоз
+грах - пържа 4-5 минути
+ 1 ч.ч вода
Ври 1 час
Когато е готов му слагам магданоз.


ПП. Това трябваше да го ям 2 дена  /  по 2 пъти на ден, но излезе много малко/ и затова второто ми ядене ще е нещо друго.Втората порция за утре.
Реших тиквичка на скара и домат.


 

# 516
  • Мнения: 434
Денис,мерси за отговора,че диетите се почват една след друга.  bouquet
И рецептата е много хубава,ще я пробвам.
От сега потривам ръце за Диета 2(там има доста манджички Laughing)

# 517
  • София
  • Мнения: 185
леле denis_d супер си много мерси за рецептичката  bouquet  bouquet  bouquet                                                                                                                                муцка какъв е тоя аватар седя и го гледам 10мин. #Crazyкато препарирана Embarassed

# 518
  • Мнения: 597
Ама  и аз уж  чета,ама какво чета..очите ми все там...леле,ако ги подпочна тия благинки...толкова обичм сладичко...Муцка,вземи сложи нещо дето не е за хапване...че тук всички сме с слаби ангели..направо лиги да ти потекат...Успех на всички и МОля не гледайте на Муцка аватара,това си е жива провокация.... Laughing Wink

# 519
  • София
  • Мнения: 185
ДОБЪР ДЕН НА ВСИЧКИ  bouquet  bouquet  bouquet как върви при вас диетката аз след излагацията с плодовете пак съм си на същити кила  Peaceпоне не са в повече        денис разкара ли ги тия 0,500гр ????????????чакам с нетърпение да се похвалиш:goodscale:   bouquet  bouquet

# 520
  • Мнения: 50
Аз диетката я съчетавам с антицелулитен крем и освен това ходя на лекции и до магазина с колело (не че е много де, но си е поне половин час каране на ден) и определено ефектът се вижда.  Peace

Здравейте и от мен!
Това е най-ефективната диета която съм пробвала. Влачех си едни 3-4 кг още от Коледното преяждане Embarassed и колко неща опитах - не ставаше и не ставаше. Сега само за 1 седмица спазване на диетата и каране на колело по 30-40 мин на ден като Ассето, и пак съм във форма Simple Smile. Даже не я спазвах много стриктно - по-точно аз правех варианта, който беше за 7 дни. Един ден бях на кисело мляко+домати, като вечер си правех салата домати със сирене, следвашия ден - плодове и пилешко за обяд и вечеря + 1 домат. А също и вечер хапвах по 1 сухар, ако съм гладна. Но резултата е налице - всички летни дрехи ми стоят добре, харесах се вече и в банския  Laughing

Благодаря ви, момичета, че пуснахте тази страхотна диета и че имаше толкова окуражителни мнения за неверници като мен   bouquet Успех на всички!

# 521
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен Simple Smile
Днес ми е 5-ти ден от диета 1.Стремя се да спазвам всичко стриктно доколкото мога,имам малки разминавания в часовете.Резултата до момента -3кг. Hug




# 522
  • Мнения: 3 089
аз започнах днес. целта ми е да махна от 5 до 10 кг. прибрах кантара и ще се меря след седмица.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 849
Момичета и аз зациклих!  Не усещам никаква промяна и ме е страх да се кача на кантара. Първата седмица от втората диета съм минус 1см в талията и бедрата, но в ханша няма промяна. Лошото е, че пак ми се появи някакъв корем, който уж се беше прибрал и това ме хвърли в ужас, а точно това ми беше целта - корема. За сега продължавам, пък ще видим, лошото е че не остана много.

# 524
  • MUC
  • Мнения: 297
Да се отчета и аз отново, макар че ме е срам  Embarassed
Приятелят ми беше при мен този уикенд и не можах да удържа съвсем фронта - особено вчера. Няма да разказвам в подробности, понеже както вече казах, ме е срам...
Не свалям съответно, но поне не качих (за момента). Стоя си на 55 кг.

Отказах се обаче от лунната диета - мисля си, че организмът ми точно свикна да не гладува и да получава храничка под час (горе-долу гледам да спазвам часовете, макар не винаги да успявам), та едно 24-часово гладуване няма да му се отрази добре. Страх ме е да не започне след това пак да трупа "за черни дни".
А що се отнася до комбинирането на храните - както chiges е писала, моят стомах също вече не понася добре комбинации от хляб и месо примерно. С което съм много горда. Гладът за сладко също не се обажда вече, макар че вчера се изкуших  Embarassed Но това щото гледах колко сладко похапва приятелят ми  ooooh!
Та така, днес продължавам, 7-ми ден от диета 1 ми е. Стискайте палци да нямам повече издънки.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт