Боледуване на децата ни - тема 33

  • 38 788
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ние излязохме следобеда. Баси кефа. Малката явно не помни снега от миналата зима и полудя от щастие. Само дето не ставаше за снежен човек.
Дев, днес установих, че сме градски, що не свиркаш  Mr. Green
Моята година започна стресово. Обадиха ми се от работа, от февруари ще трябва да съм на фронта. Сърчицето ми ще се пръсне.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 277
Ние пък не можахме да излезем  Confused Тука вали и е - 18. Сега им опекох хляб за утеха. Цял ден ме питат за снежния човек.

Фер, кофти е връщането след дълго отсъствие. Но пък аз си спомням, че ми беше и доста забавно. Купи ли си хаповете за нервите  Laughing ?
 

# 17
  • Мнения: 1 427
И моят намаза-докато чакахме таксито за връщане от градината се отъркаля в снега  Mr. Green
Записах час за алерголог-Алилуя Praynig обаче чак другия понеделник-няма по ранни, днес е ял само хляб уж.
Ще го пусна само четвъртък и петък, че имам задачи и се моля да оцелее и да не лепне нещо, че понеделника да стигнем до заветния доктор.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 277
Лъки, твоята ЛЛ кои две от диагнозите на мамите отхвърли поради "липса на достатъчно симптоми"  Mr. Green?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Здравейте и от мен в новата тема  Grinning Тази сутрин като излязох на терасата в 7:30 щях да припадна като видях,  че вали със същата скорост като снощи Simple Smile.  Дълбочък си беше снежеца,  поне по варненските критерии и беше хипер студено.  Изпратих ги на яслата с хиляда предупреждения да внимават да не се подхлъзнат,  защото ММ винаги го носи на ръце до там  ooooh! Прибирането обаче беше голяма драма - моето дете отново на обратнона целия свят- ненавижда снега,  хленца и мрънка през целия път че му се били "изцапали" ботушите със сняг,  страх го беше да не се подхлъзне,  разплакваше се от всеки 5см снежен праг... аз се изпотих да го окуражавам и успокоявам. А си мислех,  че това че мрази плаж,  пясък и море е върхът на лудостта  Laughing.
Лакуна Койл,  дано се отървете лесно.

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
ходихме днес до ЛЛ ,но понеже  от рамус още не са качили резултатите!?!?утре сутрин пак ще ходя.иска първо да ги види.иначе освен всичко друго съм заразила малката и с конюктивит.голяма драма  с тези капки за очи,тя едвам дава в нослето ,а сега борбата е жестока.все още вдига температура дано утре вече почнем някакво лечение.и така......оплаках се ОТНОВО.

# 21
  • Мнения: 1 427
Ами това за дебелото черво като на свако ми отхвърли и каза, че колоноскопия и ентероскопия няма нужда засега-първо да видим алерголога.
Пък аз после ще го натисна и за акото и за чувствителност на червата.
За накрая съм оставила рентгено-контрастното.

# 22
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аш, аз се бях върнала лятото, но имах баба на разположение, а и бях на 4 часа. В интерес на истината, бързо влязох в час, даже ми и хареса. От 1.11 съм в неплатена, заради яслата и честото боледуване. Сега ще видим как ще я къдрим ако не разреди боледуването, но работното ми място изстива...
Лакуна, това с конюктивита не е добре, на мен лично ми намирисва на вторична инфекция. Дано греша! Какви са тия изследвания? Обикновено излизат до обяд, твърде неудобно е така, особено като чакаш резултатите, за да започнеш лечение.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
нз днес защо така се получи с резултатите,обикновено след 15:00 винаги ги качват на сайта.ще чакам до утре няма как.наистина се чувствам ужасно момичета Tired ....какво ли не си "лепнах"на детето.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 277
Ти не си виновна, Лакуна. Дано се оправите скоро. Добре че гърдичките засега са чисти.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Лакуна,
защо не се обади да попиташ? Аз като ми закъсняват резултати винаги звъня в лабораторията да давам зор. А сега случаят е сериозен... Как до утре ще чакате да почнете лечение? Ами до утре толкова неща могат да се случат... Стискам палци да се подобрявате вече.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 277
Лъкчо, така предполагам ти е по-спокойно. А за дисбактериозата каза ли нещо госпожата?

Фер, не може ли и сега да се върнеш на 4 часа или просто да се уговорите да ползваш болничен, когато се налага? Моята фирма предлага опция за 4 часа, но болничните не ги обичат. Да знаеш, че до навършване на 3 години на детето май не могат да те отстранят от работа.

# 27
  • Мнения: 588
Лисе, Благодаря за темата!

# 28
  • Мнения: 1 427
Да, дано алергологът поне е читав, а не като гастрото дето и тя не разбра от какво.
Личния каза едно по едно, но поне ще взема бележката за контактност утре-че като го застъпах с въпроси и я забравих, пък ще я занеса четвъртъка като го заведа.
Само дано не завали дъжд тогава, че такова го дават и ще стане малеййй.
Лакуна, не се обвинявай  Hug ох, колко добре те разбирам-вкъщи аз съм все виновната.
Просто някои деца са си по-болнави.
ММ е бил такъв пък сега е 100 кила магаре  Mr. Green
Само ги юрни тия от лабораторията да не се правят на гламави  #2gunfire

# 29
  • shumen
  • Мнения: 18 035
Лъки,дано е добър алерголога наистина,а не като гастрото.
Офф,мен най-ме е страх от поледици и не ми се мисли,ако завали.
Мейбълин,и моето мрънкаше му се оцапали апреските от снега,ама пък нямаше проблем вървеше.Дори като тръгнахме от ДГ бяхме с още една мама с едно момиченце и такава игра му дръпнаха,че чак на мен ми се прииска.То бягаха,гонеха се,падаха,търкаляха се в снега,замеряха се,че чак не им се прибираше.Ако не беше дошъл автобуса сигурно щяха да продължат още.
Аз тая вечер като го взимах ни изненадаха,че тая седмица ще са сборна група,че били малко деца.Дори госпожата ми вика,ами ако има кой да го гледа преценете дали да го водите,ама викам няма,то ако имаше нямаше и днеска да е тука и май не и стана много хубаво.
Лакуна,не се притеснявай.Да се оправяте скоро.

Общи условия

Активация на акаунт