Боледуване на децата ни - тема 33

  • 38 785
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 275
Аз за вземане на резултати пращам ММ ,на 2 крачки му е от работата  Peace

# 31
  • Мнения: 2 196
Аз днес ходих до градината...топличко беше,имаше деца от нашата група-тая седмица са сборни с първата група,но с нашите госпожи.Написах му за месеца едно уведомление,пък ще видим кога ще го пусна.
Аз на втори преглед не съм го водила...Вчера беше деня,но в тоя сняг,а и като е добре не знам дали да го водя изобщо...Като свърши Еуреспала тъкмо искам да го видя дали няма да ми се разкашля пак и какво му е състоянието.Стига да е добре не ми се чака с болни за спорта.

# 32
  • Мнения: 2 352
Сега мернах, че някой от приятелите е харесал снимки на деца от някоя градина в Кърджали. Госпожите са ги извели на снега. Едни щастливи муцунки.

# 33
  • Мнения: 21 275
О ,от нашият град  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 966
Запис и от мен, на много здраве да е новата темичка  bouquet

Моето си умира от кеф на снега, ходим с шейната на градина. Обаче е много обидена, че от градината не ги извеждат да си играят на снега, днес чак пак с рев отидохме на градина, аман, сигурно до 18 поне с рев ще ходи и на училище, вече такова чувство имам  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 7 277
Момичета, аз днес тотално изтрещях. Реших да ги изкарам моите навън и започна голямото обличане на грейки, ботуши, якета и пр., че нали навън е сняг около 40 см. Излязохме, но после не искаха да се приберат. Не мога да ги хвана, че нали са трима. Тръшкане в снега, ядене на сняг, въргаляне, краката целите мокри, сополи до устата. Бебето едвам го прибрах с адски рев, а на баткото и каката такива неща им наговорих, че в момента все едно не говоря за себе си, а за друг човек.  Shocked В крайна сметка ги опазих цели, прибрах ги, нахраних ги и сега спят.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 196
Аш,герой си ти  Crazy Моето вкъщи му се запушва носа от топлия въздух(предполагам,защото и моя е така) и ме е яд,иначе не кашля вече почти...дано се е оправил  Praynig

# 37
  • Мнения: 68 658
Аш, разбирам те напълно...аз с един брой ставам вир вода и устата ми пресъхва от приказки, с три броя...мисля, че е непосилно почти за сам човек Crazy Браво на теб, че си се навила да ги изведеш навън. Времето е приказно, поне при нас...Децата ти са късметлии с майка като теб bowuu

Яни, сигурно сте вече здрави, така съдя по писаното от теб. А за носовете - и моят е почти непроходим, не че имам хрема, от сухия въздух вероятно - 25-30 процента е влажността вкъщи, навън също е сух въздуха зимъска..така че, ако е само това, не го мисли толкова, отпусни си душичката Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 7 277
Яни, сега сложих парното на 19.5. От топлия въздух от радиаторите и от зимната сухота наистина се запушва носът и мен дори ме боли глава. Дано сте се оправили - мислиш ли, че от сиропа се оправихте или по-скоро от само себе си?

Моят синковец вече не кашля, но има храчка от време на време. Може пак да е завъдил бактерия, но сега, като си е вкъщи, не се случва нищо. Другата седмица евентуално са на детска и тогава ще видим колко дни ще изкарат здрави. Не храня никакви илюзии вече.

П.п. не съм герой  Cry, а една ужасна майка, която не дава на децата си да висят часове в снега, за да не изостане от графика с обяда, слагането да се спи и т.н. Утре ще ги оставя да се наиграят, пък ако ще да ядат. Тете, и при нас времето е приказка днес.

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
здравейте,не са и ок резултатите за съжаление.изписаха и панцеф,но нещо се обрина от него та утре ще го сменим с клацид.сигурно е нормално ,детето за 20 дни пие трети АБ.иде ми да крещя и да вия вече от чувство на безсилие.....иначе днес се разходихме и ние малко на въздух...взех инхалатор ,надявам се да хващам нещата в “зародиш“и да минават по-леко.момичета как са децата след толкова почивни дни с адаптацията в градината/яслата? Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Аш,
представям си Crazy И на мен ми излиза пяна на устата да се обяснявам с един брой малък бяс, с трима сигурно някой буден гражданин ще извика социалните Twisted Evil Не си ужасна майка, просто си човек Hug
На мен днес ми се струва по-студено от вчера. Слънчево е, но духа студен вятър, вчера беше тихо... И както сутринта термометърът показваше 4 градуса, така докато тръгна за работа беше 1,5 а сега гледам в синоптика и морето.нет, че е -4 Shocked Аз чакам да се стопли, то застудява. Малчо не можа да се порадва на снега, до събота сигурно ще се стопи. А следващото голямо застудяване май ще е сухо, не дават големи валежи, поне в гисметео. Дано шейната не остане неизползвана и тази зима.
Лакуна, ще мине и тази беля, мила. Представям си как се чувстваш... Много АБ наистина, защо така се е получило? Недоизлекувана инфекция или нещо ново?
Моят днес е на градина, сутринта излезе с весели викове "искам на гАдинаааа". Ще видим как ще е утре.

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
чета че пишете за сухия въздух...аз тези дни не спирах парното и през нощта и сутрин като стана гърлото чак ми дращи,а какво остава за децата.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 277
Лакуна, съжалявам че трябва да изпиете и този антибиотик, но щом се налага, той е по-малкото зло - нали знаеш, че така се успокояваме тук.

Момичета, много ви благодаря за подкрепата. След това поощряване, си слагам тапа на устата, и следващия път, като реша да говоря глупости на децата от рода на ("същото си прасе като баща ти"), просто ще мълча или ще казвам "обичам морето" или нещо друго заучено.  Hug

И моите искат да ходят на г'адина. Адаптацията ми е проблем само около болестите, но - каквото, такова.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ама ти за едно "прасе" ли се чувстваш толкова виновна Grinning

# 44
  • Мнения: 6 563
Аш, и аз бях голям звяр по отношение на  режима, но вече съм по-ларж. и странно, но нещата се наместиха сякаш сами, малката започна сама да примрънква като ѝ се излиза или прибира, когато е гладна, когато ѝ се спи, а това става приблизително по едно и също време. но как се настройва график х 3 не съм наясно  Laughing

вчера чувам малката да съветва компетентно баща си, който я пита къде съм: “тате, мама простира, ама сигурно е изнервена, защото си засили гласа като ме видя без пантофи. по-добре я остави сега".  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт