Домашни любимци - декоративни зайчета 8

  • 81 274
  • 787
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • Мнения: 2 643

Koлко да го държа магданоза преди да и го дам 3-4 часа дали са достатъчни или трябва повече

# 182
  • Мнения: 3 030
Аз го давам пресен, не чакам да увехне. И копъра, и босилека и другите зелени "подправки" давам по същия начин.

# 183
  • Мнения: 768
Важното е с по малко да започнеш.

# 184
  • Мнения: 2 643
Дадох и едно стръкче нахвърли се като прегладяла Mr. Green изобщо не погледна моркова

# 185
  • ES
  • Мнения: 2 211
Обожават магданоза!  Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 3 030
Да, и на моя е най-любимото нещо. Като види магданоза и откача.

# 187
  • Мнения: 107
А моят не иска от тези неща.Единствено ябълка похапва,даже и банан отказа.

# 188
  • Мнения: 2 643
а ябълката пак ли в прясно състояние се дава.
На Мери чистя през ден ,дали не пралявам.като видя ,че в ъгълчетата пелетите са мокри и ме дразнят

# 189
  • Мнения: 639
а ябълката пак ли в прясно състояние се дава.
На Мери чистя през ден ,дали не пралявам.като видя ,че в ъгълчетата пелетите са мокри и ме дразнят
Да но гледай да е обелена ябълката махни кората четох някъде че не било много хубаво за зайчетата.

# 190
  • Мнения: 2 643
Тази люцерна голям боклук,само клечки и много малко листенца. Какво сено давате?в Кауфланд има някакво,което не е люцерна,а е като слама
Не хареса ябълката ,нито моркова  Mr. Green

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 30 640
Взимам само родопско сено,много ароматно и зайка го обожава.

# 192
  • Мнения: 639
Аз съм с това от кауфланд. Не знам дали говорим за едно и също де Grinning По принцип му взимам от един зоомагазин това сено на ,,Polish hay Lolo pets"това пише на опаковката но тогава нямаха и се принудих да взема от кауфланд но и него си го хапва като невидял Grinning

# 193
  • Мнения: 165
Внимавайте с ябълките, моят като прекеля получава разстройство

# 194
  • Мнения: 639
Е да аз по едно резенче тънко му давам 2 мах.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт