Отговори
# 90
  • Мнения: 37
От година съм регистрирана на борсата. С висше образование съм  и отделно квалификация имам, умишлено не започнах каква да е работа през годината, защото взимах борса, а и искам нещо определено.
 От бюрото  ми се обадиха , за позиция за която вече бяха кандидатствала (сама си я намерих ) и ме помолиха да взема от тях писмо и да го занеса при кандидат работодателя все едно те са ме пратили. Два пъти така. После ми се обадиха за производство на тестени изделия, отидох защото взимах борса . Но пък ме пропуснаха за позиции в област, в която искам да се развивам, аз се обадих да попитам кой е работодателя и си  кандидатствах.
Последния случай от този месец. Обявата е пусната на 28.07. Документи се приемат от 01.08 подадох още първия ден , от бюрото ми се обаждат седмица по-късно да ми кажат, че има свободно място да отида да кандидатствам. Казах им , че вече съм кандидатствала, отказах да отида да взема уведомителното писмо.
Не знам по какви критерии избират и се обаждат, но имаше доста добри позиции за които ме пропуснаха (аз звънях да се интересувам ) иначе за производство на макарони ми се обадиха даже два пъти, за там решиха, че ставам .

# 91
  • Мнения: 204
Когато ти дадат талонче с номера на стаята, в която трябва да отидеш за подпис, това означава ли, че всеки път ще попадаш на един и същ служител?

Общи условия

Активация на акаунт