Дългото чакане след трансфер - 46

  • 59 999
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Запис. От време навреме ви чета. Желая късмет на очакващите тестове, мехурчета и сърчица, а на неуспелите - прилив на нови сили за следващата битка!
Аз следващия месец ще правя ЗЕТ, настройвам се психически и положително от сега.

# 16
  • Мнения: 2 144
Аз се справям със запека, като пия гореща вода на гладно с мед и след 20тина минути 1лъжица зехтин. А преди закуската започвам с едно киви. Има ефект.

# 17
  • Мнения: 176
Благодаря за темичката Kitty, сега остава да е напьлним с много положителни тестчета Hug

# 18
  • Мнения: 413
цъф и аз тук, днес ми транферираха двете съкровища twin_neutral
успех момичета и мислете само за цветя, дъги и еднорози   Hug

П.П. преди имах проблеми с ходенето т.е. дори не знаех че трябва да се ходи всеки ден, случвало се е и всеки ден но случайно. Откакто наблегнах на пресните плодове и зеленчуци за сметка на продукти със съмнителен произход и състав вече съм като часовник

# 19
  • Мнения: 1 659
Успех на чакащите дами, много + пролетни тестове с бъдещи бебоци   Peace

# 20
  • България
  • Мнения: 987
Успех на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 16
Не успях да се свържа с докторката ми - почивка е до понеделник.Според вас с резултат 0.7 ЧХГ имала ли съм имлантиране  newsm78 Опитвам се да си обясня какво се е объркало...

# 22
  • Мнения: 269
Записвам се и аз! Никакви симптоми на 6-ти ден от трансфера на петдневно ембрионче, освен адски чувствителни зърна, направо не понасям никакъв допир, дори на сутиен. Нооо може и да си внушавам. Нямам зацапване, нищо.. И така до теста на 16.03. Стискам палци ма всички ви, няма начин да не ни се случи и на нас чудото! Flutter

# 23
  • Мнения: 322
Благодаря за темата.
Записвам се с кръвен 750 на 15ти ден. Мисля да си запиша час за лекар към 6та седмица, та направо каквото сабя покаже.
Съжалявам за неуспелите момичета, дано следващият опит е вашият Hug

# 24
  • Мнения: 2 144
Дивост, честитооо bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 123
Момичета при мен зацапването спря. Мислите ли, че има някакъв шанс все пак да не е цикъл. Кръвния ми е в понеделник, не знам как ще устискам до тогава.

# 26
  • Мнения: 19 687
elza85, ще устискаш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 322
Елза, не устисквай. Отиди още утре и го направи, иначе напрежението ще ти дойде в повече.
Шакира, благодаря Hug Сега почват истинските ми мъки  Grinning

# 28
  • Мнения: 413
Дивост голямо честито  Party хайде и да провлачиш крака  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 634
Честито, divost!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт