Паническо разстройство - 24

  • 46 829
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 214
Здравейте Hug Записвам се да ви следя ooooh!
от доста години имам паническо разстройство, но напоследък се завърна с пълни сили
отключи се след смъртта на баща ми преди 16години, бях го забравила почти,но сега пак ми напомни за себе си
Ще споделям Peace

# 16
  • Мнения: 258
Здравейте Hug Записвам се да ви следя ooooh!
от доста години имам паническо разстройство, но напоследък се завърна с пълни сили
отключи се след смъртта на баща ми преди 16години, бях го забравила почти,но сега пак ми напомни за себе си
Ще споделям Peace
Здравей камъчка добре дошла как се лекуваш

# 17
  • Мнения: 2 214
честно казано никак Cry
пила съм преди години Ривотрил,но едва се откопчих от него
сега пия по един Деанксит сутрин и то само когато съм на работа
сериозно се замислям за психотерапевт

# 18
  • Варна
  • Мнения: 79

 записче и от мен,не съм много активна,но поне следя и като има нещо споделям опит

# 19
  • Мнения: 491
честно казано никак Cry
пила съм преди години Ривотрил,но едва се откопчих от него
сега пия по един Деанксит сутрин и то само когато съм на работа
сериозно се замислям за психотерапевт



Няма да сбъркаш с терапевта Simple Smile

Аз сега отнемам еквивалента на ривотрила - клонарекс. Останах на 1/4 вечер и скоро го приключвам Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 860
Е, здравейте и от мен

# 21
  • Мнения: 4 406
Оф, сервираха ни новината другата година да се изнасяме. Във ведомствено жилище живея и сменяват правилата за настанява, Та аз ще полудея, къде ще ходя - при тати на село, дето няма никаква работа. Учен съм и заплатата ми е малка, никаква квартира не мога да си позволя.
А толко съм ревала от тези квартири, че 10 години съм живяла.
Искам още един АД ooooh!

# 22
  • Мнения: 95
Здравейте,много се притесних в кабинета,сложи ми лекарство,запечати го и в събота ще вади нерви.....в четвъртък съм при  психиатъра.Не ми е добре цял ден,едно замаяно,главоболие,болки в ушите,парене....прегръщам всички ви

# 23
  • Мнения: 491
Джери, това е ужасно...
Дано да се намери някакво решение. Напълно те разбирам... Учил си, учил си, посветил си се на нещо и не стига, че ти плащат някаква мизерия с която едвам да живееш, а да ти отнемат и това?! Не знам какво да кажа просто.  Close

# 24
  • Мнения: 4 406
Трели Hug
Ще се борим, няма да се дадем така, все пак сме около 1000 човека.

Сега ударих 1 мг ривотрил дано ме вкара бързо в леглото.

# 25
  • Мнения: 258
Имали ли сте болка в реброто под сърцето пак се паникьосвам все нови и нови симптоми

# 26
  • Мнения: 491
Да. Случвало се е.
Не прави дисекция на всяка болка и на всяко пробождане.

Ако не беше с ПР и не беше постоянно в търсене на това какво може да ти има физически дори нямаше да им обърнеш внимание на тези неща. Опитай се да го направиш. Тяло е, нормално е понякога да има някакви болежки. Ти като почнеш да ги мислиш тези неща... ами то няма как да не ти стане още по-лошо. Буквално е дисекция на всичко.

Нови симптоми, които не могат да навредят по никакъв начин на здравето ти. Ако нещо те притеснява и продължава да боли просто отиваш да те прегледат, но няма смисъл след всяко нещо да изпадаш в тревога. не си помагаш изобщо така.

 bouquet

# 27
  • Мнения: 332
Здравейте и от мен.

Джери, стискаме палци всичко да се нареди, дръж ни в течение Praynig Hug

камъчка, добре дошла при нас Hug И аз не се лекувам с медикаменти и също ще ходя на терапевт, че не са на добре нещата.

Днес пак имах ПА, бях на кафе с приятелка.. и от нищото задух виене на свят гадене изтръпване.. 15тина мин беше чудото, но ми омръзна. Искам да си водя нормален живот, да се радвам на хубавите неща.. Дано терапевта помогне Sad Уж като съм тук преди си бях спокойна, имах само тревожност, а до ПА се стигаше много рядко и винаги беше провокирано от нещо.. а сега от 3 дни насам всеки ден получавам.. Така ме смачква това, надявах се че тук ще се оправя и всичко ще мине Cry

# 28
  • Мнения: 258
Трели аз съм свикнала вече със симптомите на ПР и гледам да не им обръщам внимание.Ама като е нещо което не съм го имала преди получавам тревожност.

# 29
  • Мнения: 2 214
момичета искам да ви посъветвам от свой опит,че ривотрилът е много коварен Peace
аз пиех по 2, 3 , 4 понякога ,дотолкова бях свикнала,че ще ме успокои
бях апатична и нищо не ми се правеше от него,постоянно спех,или пък изпадах в еуфория
това си е вид дрога,така,че ако можете не го пийте Peace
аз го пих 4 години,но го отказах буквално за един месец,когато разбрах,че съм бременна
той не помага за паническото разстройство,а само подтиска симптомите
не бих посегнала никога отново към него Peace

Общи условия

Активация на акаунт