Кюретаж и забременяване след това - тема 68

  • 57 069
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Аха,аз нещо не съм разбрала.А НК как ти бяха,има смисъл да се направят,ако са били повишени,а също и в началото на Б,защото тогава много се повишавали и може да създадат проблем.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 313
Гени, ранни ли ти бяха и двата А? Ходила ли си около овулация на добър специалист, да те огледа за полип? Защото полипа е много труден за диагностика, вижда се само 2-3 дни в месеца, ако имаш такъв няма как да забременееш, той действа като спирала... и А са точно около 6 - 7 ма седмица.

# 722
  • Мнения: 1 566
Marisha*
Скрит текст:
първият беше в 13г.с. след установен сърдечен ритъм, когато отидох при док за болничен той ми каза ужасната новина за К. Установи се от ген.анализ че ембриона е бил добре. Не знам защо така се получи.... Вторият беше в 6-7 г.с кухо яйце.. Ходила съм няколко месеца по време на ову при док да ме гледаи е казвал, че нямам.. Просто трудно забременявам и не мога да го износя. За сега това са мненията на лекарите, които са ме гледали. Вече и не си давам зор за бебе, то се е видяло, че няма да съм млада майка, тъй че ако иска да идва бебето няма да му се моля. Ще си гледам племенницата и това е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 11:14 от gEHu

# 723
  • Мнения: 1 280
 Полиии  Hug Така се радвам за тебе Heart Eyes Честито ви бебче.Цял живот да ви радва!!!  bouquet Чакам подробности. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 1 139
Поли честита рожба да ви е жив и здрав и много да ви радва  Hug

# 725
  • Мнения: 1 633
Поли, честито! Simple Smile
Съжалявам за новозаписалите се, правете изследванията и продъжавайте напред, кураж!
Наръсвам ви с наакани памперси, по-заразни са даже от бременния прашец  babydust7 babydust7 babydust7

# 726
  • Мнения: 316
Здравейте на всички.  Имам въпрос и ако може някой да ми отговори много ще съм благодарна. Имам направление за хоспитализация.  Понеже докторката каза че може да ми се наложи да ми се прави кюртаж искам да попитам. Ако вляза в частна болница примерно  Тракия център в Стара Загора  въпроса ми е какво ще заплатя. Моля ви някой ако знае да ми пише. Защото ако утре не съм се  изчистила ще се наложи да вляза.  А аз  не знам дали ще ме накарат да си платя кюртажа и спането примерно.  Благодаря ви предварително

# 727
  • Мнения: 85
Здравейте на всички.  Имам въпрос и ако може някой да ми отговори много ще съм благодарна. Имам направление за хоспитализация.  Понеже докторката каза че може да ми се наложи да ми се прави кюртаж искам да попитам. Ако вляза в частна болница примерно  Тракия център в Стара Загора  въпроса ми е какво ще заплатя. Моля ви някой ако знае да ми пише. Защото ако утре не съм се  изчистила ще се наложи да вляза.  А аз  не знам дали ще ме накарат да си платя кюртажа и спането примерно.  Благодаря ви предварително


Направлението за хоспитализация е просто, за да можеш да постъпиш в болница/клиника, оттам нататък си заплащаш всичко - и кюретажа, и спането. Аз бях в МД и платих 180 лв. 

# 728
  • София
  • Мнения: 628
Аз бях в МД. АГ ми написа направление и отидох с него веднага, хоспитализираха ме и т.н. Не съм платила и стотинка.

# 729
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
В МД -София не се плаща,освен ако не си избереш кой да ти прави К.Аз втория път избрах лекарката,която ми го направи зимата и платих 220 лв.,като попълних формуляр за избор на екип,допълнително нищо не съм плащала
(упойка,спане,храна)...

# 730
  • Мнения: 2 515
В МД София ми беше К, не са ми искали и стотинка и на мен. Ако си здравно осигурена и имаш направление, във всяка държавна болница ти е безплатно. Ако в частната, която си си избрала, поддържат такава клинична пътека, и там не би трябвало да ти искат пари.

# 731
  • Мнения: 316
Аз говорих с Бузалов от стара загора и ми каза 170лв. Всичко.  Явно няма да бъда с преспиване.  Дано до утре се изчистя че да не ми се налага да влизам в болница.  Благодаря за отговорите момичета

# 732
  • Мнения: 911
Аз в Селена платих 270лв за К + задължителни изследвания и определяне на кръвна група 80лв. Преспиване няма,обикновено те пускат 2-3 часа след интервенцията. Желателно е да те погледнат на ехографа преди да напуснеш болницата. Иначе след това трябва да имаш 2 безплатни прегледа.

# 733
  • Мнения: 85
Здравейте на всички.  Имам въпрос и ако може някой да ми отговори много ще съм благодарна. Имам направление за хоспитализация.  Понеже докторката каза че може да ми се наложи да ми се прави кюртаж искам да попитам. Ако вляза в частна болница примерно  Тракия център в Стара Загора  въпроса ми е какво ще заплатя. Моля ви някой ако знае да ми пише. Защото ако утре не съм се  изчистила ще се наложи да вляза.  А аз  не знам дали ще ме накарат да си платя кюртажа и спането примерно.  Благодаря ви предварително


Направлението за хоспитализация е просто, за да можеш да постъпиш в болница/клиника, оттам нататък си заплащаш всичко - и кюретажа, и спането. Аз бях в МД и платих 180 лв. 

Пропуснах да напиша, че си избрах екип. Не знаех, че иначе е безплатно, но това няма значение. Държах определен човек да ми го направи

# 734
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета. И аз да се включа. Ще разкажа накратко - след инвитро се наложи да направя аборт заради кухо яйце. Процедурата мина, поплаках си известно време и уж продължих напред. До преди няколко седмици, когато изведнъж получих сърцебиене и страшно безпокойство. Страх ме беше от съседи, от хора, от дома ми. Като буца в гърдите. Купих си билкови таблетки за нервите и есенция на д-р Бах срещу страхове, записах се на йога. Както се казва опитвах да балансирам себе си. До един ден, в който се озовах в кабинета на личната докторка заради запушен нос и една тежест в дробовете. На думите й какво се е случило на 13 юни не успях да отговоря, буца ми заседна в гърлото, но пък тя си отговори като ми видя картона. И хоп- заекът изскочи от шапката. Прибрах се, наревах се, поблъсках възглавниците и започнах да споделям - с мъжа ми, с майка ми, със сестра ми, защото преди това не бях. Та въпросът ми е как успяхте да се справите вие, аз още се събирам  #Crazy #Crazy #Crazy, а ми предстои замразен трансфер и искам да съм в максимална кондиция... затова споделям, за да ми олекне, за да потърся помощ  Hug Не знам дали е точното място да пиша тук, ако не е - много се извинявам!

Общи условия

Активация на акаунт