Предстои ми инсеминация - Тема No 23

  • 61 415
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 256
Здравейте момичета , доста  ми е притеснено и ви моля за мнение и съвет. На 28.01 правих инсеминация и няколко дни по-късно бременност . С мъжът ми бяхме много щастливи до днес  - доки каза , че се вижда плоден сак в матката , но е малък за 5 г.с ( в която съм ) около 0.78 см, Според него вероятността за мисед е голяма ,пуснах чхг - скапаната лаборатория не дава точен резултат а само над 1500 и няма да мога да видя дали се удвоява след 48ч - защото не си знам точната стойност.И  така  пак съм на никъде. . .

Според мен пусни кръвен в друга лаборатория и след два дни го повтори в новата за твое успокоение. Бъди спокойна и вярвай че нещата са се получили.

# 751
  • Мнения: 158
Чукове на съдбата желая ти да не е това което док се опасява и едно сладко бебче на финал да имаш. При мен май нещата ще вземат да се провалят, така както чаках с нетърпение първата си процедура, и естествено влагах големи надежди за нея, сега видях какво пише в микробиологията ми, която не е напълно готова, липсва коментар и изследването за кандида, но от това което е написано излиза че имам силно редуцирани лактобацили и много левкоцити, а доколкота знам това може да се окаже причина да я отложим нали така.. #Crazy  Утре съм при док, но ще се побъркам до утре, Вие какво ще кажете?

# 752
  • Мнения: 222
Чукове на съдбата желая ти да не е това което док се опасява и едно сладко бебче на финал да имаш. При мен май нещата ще вземат да се провалят, така както чаках с нетърпение първата си процедура, и естествено влагах големи надежди за нея, сега видях какво пише в микробиологията ми, която не е напълно готова, липсва коментар и изследването за кандида, но от това което е написано излиза че имам силно редуцирани лактобацили и много левкоцити, а доколкота знам това може да се окаже причина да я отложим нали така.. #Crazy  Утре съм при док, но ще се побъркам до утре, Вие какво ще кажете?

Gaby-to - На мен микробиологията често показваще същото и имах доста бърз и добър резултат с вагиналната пяна, която съдържа сребро - Флоражин/Floragyn. Слагаш си я сутрин и вечер. Стискам палци процедурата да мине по план  Peace

Чуковете на съдбата - Аз също бих пробвала друга лаборатория. Стискам палци всичко да е наред и колкото и да е трудно бъди спокойна и мисли позитивно Hug

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 14:12 от patiyaki

# 753
  • Мнения: 158
Благодаря ти  bouquet и аз се надявам, но ще е както каже док, процедурата е насрочена за утре, така че няма много време за каквото и да е. Продължаваме напред с нова надежда  Wink

# 754
  • Мнения: 6 551
Габи, изчакай си все пак пълните резултати, левкоцитите може да са повишени и от друго. Стискам палци  Peace
Чукове на съдбата, и на тебе ти желая всичко да е наред.  Peace bouquet

# 755
  • Мнения: 731
Чукове на съдбата, първо де успокой, защото това е най-важно. Мисли позитивно , че нещата са ок. Отиди и направи един кръвен в друга лаборатория и го повтори после след 48 часа пак там. Също така след като направиш това, отиди при друг доктор да те прегледа. Съветвам те да посетиш репродуктивна клиника- там и техниката им е по-добра, а и самите доктори са доста тясно специализирани и според мен биха ти дали категоричен отговор какво е положението. Стискам палци и пиши после какво е стснало  Hug 💐💐💐😚

# 756
  • Мнения: 158
Момичета, моята микробиология излезе, липсва бактериален растеж и няма кандида, остават си само повишените левкоцити и намелени лактобацили, но се надявам това да не е проблем. Някой който е правил инсе в Щерев може ли да ми каже, като отидем там, днес ме викат в 12:30 за преглед, първо през док ли да минем и тя да каже мъжа ми да даде материал, или той може направо да отиде и да даде първо, защото не ми стана ясно. Инсето е насрочено за 13:45, ще има ли достатъчно време за обработка на материал ми е мисълта, понеже на сайта им пише до 2 часа преди това, а док по телефона нищо не ми разясни, пък и аз не попитах newsm78

# 757
  • Мнения: 603
Моето инсе бе насрочено за 11:30, а ММ го викаха в 09:00. Дори да не им стигне времето ще ти изместят инсето с един час по-късно.
Успех днес и да ни зарадваш!

# 758
  • Мнения: 731
Габи, при кой доктор ще я правиш? Моето инсе беше към обяд, но сутринта отидох да ме види на ехографа, после се качихме горе мъжа ми да даде материал и след около час и малко беше обработен. Дойде докторката направиха имсеминацията за 1 мин и после полежах половин час. Отидохме към 8.30 и в 10.30-11 свършихме.

# 759
  • Мнения: 158
Габи, при кой доктор ще я правиш? Моето инсе беше към обяд, но сутринта отидох да ме види на ехографа, после се качихме горе мъжа ми да даде материал и след около час и малко беше обработен. Дойде докторката направиха имсеминацията за 1 мин и после полежах половин час. Отидохме към 8.30 и в 10.30-11 свършихме.

Ms. M, аз ще я правя при д-р Коновалова. Мен ме вика на преглед в 12:30. съответно не ми е казвала мъжа ми да ходи по-рано, каза да дойде с мен да даде материал и ми каза часа на инсето. Значи предполагам, че като ме види ще каже вече какво да правим, а и щом става и за час, ще има време. Ох, малко съм се ошашкала  #Crazy, но нищо де, ще се окопитя лека-полека. Много Ви благодаря, дано да има с ккаво да се похваля, ще пиша като мине.. Simple Smile

# 760
  • Мнения: 731
Щом ти е казала в 12.30 да идеш, значи го е преценила, че времето ще е достстъчно. Simple Smile Стискам палци 🌹🌹🌹

# 761
  • Мнения: 222
Gaby-to успех! bouquet Стискам и двата палеца за 2 чертички Simple Smile

# 762
  • Мнения: 545
Момичета и на мен ми предстои инсеминация първа, имам един мисед аборт на естествен цикъл в 6 седмица.От вчера 3 ден менструация бия Мерионал 5 дни до неделя и имам две инжекции Прегнил, които трябва да нося в понеделник при лекаря като отида на прегледа .С ранна овулация съм.

# 763
  • Мнения: 158
Момичетааа благодаря ви за подкрепата и стиснатите палчета. Минавам да се отчета, всичко мина много бързо и безболезнено. Фоликула беше спукан, изписа ми дуфастон,кринон и аспирин протект. Сега ми остава чакането и надеждата  Praynig
За всички Heart Eyes

# 764
  • София
  • Мнения: 39 954
Моля пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт