Винаги закъснявам

  • 33 203
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • HH
  • Мнения: 3 264
Трябваше с това да започнеш, да кажеш че си човек на изкуството Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 712
Аз пък не виждам нищо чудно.
Някои хора идват с по 15-20 мин по-рано, други са винаги точни, трети винаги закъсняват.

Било навик, било организация.

И в нашата фирма имаме голям времеви диапазон за идване на работа. От 9.30 до 10.30, за това един колега идва винаги в 11  Joy

# 17
  • Мнения: 11 523
еее, ся, това че сме точни и нямаме проблем с организирането на времето не ни прави нещастни Stop

Мисля, че не схвана мъдростта  Wink Хвърли и още едно око.

# 18
  • Мнения: leet
Ми то не точно, но близко. Обаче колегите как успяват, направо не знам. В офиса има още една като мен, с нея се засичаме от време на време, обаче.. най-лошото е, че за близките съм ясна, обаче за някой който не ме познава е много неприятно да ме чака по супорнайсет часа, пък дори и да не му трябвам. Някои приятелки вече си правят срещи с мен, в домовете си, че да не ме чакат на улицата. Поне първата крачка съм я направила - приемам, че имам проблем. Сега трябва да го оправя, някак, ако е възможно..

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз съм винаги на време  Flutter
но почти винаги забравила ,незапомнила или  недосвършила  нещо  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 4 328
еее, ся, това че сме точни и нямаме проблем с организирането на времето не ни прави нещастни Stop

Мисля, че не схвана мъдростта  Wink Хвърли и още едно око.
схванах я, но момичето няма нужда от абстракции Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 710
За мен вечно закъсняващите са или супер спокойни типове или такива, които не им пука и не си дават изобщо зор.
Решението е по-рано заемане със задачите и повече експедитивност.

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми то не точно, но близко. Обаче колегите как успяват, направо не знам. В офиса има още една като мен, с нея се засичаме от време на време, обаче.. най-лошото е, че за близките съм ясна, обаче за някой който не ме познава е много неприятно да ме чака по супорнайсет часа, пък дори и да не му трябвам. Някои приятелки вече си правят срещи с мен, в домовете си, че да не ме чакат на улицата. Поне първата крачка съм я направила - приемам, че имам проблем. Сега трябва да го оправя, някак, ако е възможно..
Ако  почнат да те режат и да си 'плащаш'
може и да спреш да закъсняваш  Sunglasses
Да те уволнят , да изпуснеш нещо важно за теб и те така  Whistling


Явно не си се сблъсквала със  сериозни неща  Wink

# 23
  • Мнения: 3 390
Леле, как ме дразнят такива мърди ...
Ще ги сложа в ред за норматив .

# 24
  • Мнения: 2 180
Аз пък винаги подранявам и ми е тъпо... Обаче подранявам. А на първото си гадже бях казала, че закъснее ли за среща, да забрави за мен. Закъсня на третия месец и го зарязах. Беше предупреден.  Crazy
И да, закъсненията ме влудяват. Добре, че не съм работодател, ще уволнявам за подобно отношение. Крайна съм, но за мен закъсненията са причина за половината вселенски бедствия и проблеми.  Grinning

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За мен вечно закъсняващите са или супер спокойни типове или такива, които не им пука и не си дават изобщо зор.
Зависи за какво се закъснява.  Wink

Приятелски срещи , кинце , вечеря  ок , не е голям дерт  Wink



# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не понасям такива хора. Бих игнорирала от близкото си обкръжение такива, които закъсняват. приемам го като неуважение.
На работа също не бих търпяла закъсняващи.

Какво толкова има като се уговориш с някого, да отидеш право при него?
За работа пък е абсурдно просто, това е отвратително.

Това са несериозни хора, на които никой не може да разчита и един ден ще се окажат сами с щастието си.

# 27
  • Мнения: 11 523
еее, ся, това че сме точни и нямаме проблем с организирането на времето не ни прави нещастни Stop

Мисля, че не схвана мъдростта  Wink Хвърли и още едно око.
схванах я, но момичето няма нужда от абстракции Simple Smile

Може и така да е, но ако психологията като наука е права то момичето не може да промени темперамента си. В тоя живот ще е от закъсняващите.
Независимо колко подраняващи и се сърдят и упрекват - хората не могат да променят някой свои черти

# 28
  • Мнения: 4 712
Това са несериозни хора, на които никой не може да разчита и един ден ще се окажат сами с щастието си.
Joy Joy Joy
Това ми хареса.

# 29
  • Мнения: leet

Да те уволнят , да изпуснеш нещо важно за теб и те така  Whistling

Явно не си се сблъсквала със  сериозни неща  Wink


Изпуснах си полета за България от Щатите.. бях изтървала веднъж ферибота от Атина за Крит. Но върхът на наглоста ми е, че много мразя и да чакам. Аз не стига, че съм закъсняла ами и да чакам. Или пък в някоя институция. Най-близката ми приятелка закъснява повече и от мен, супер много и се дразня, но пък си мисля, че тя затова ми е толкова близка, щото друг няма да ни изтърпи. За работата, не се тревожа - там съм от години (сега съм в майчински) и колегите са ми свикнали, те пък се компенсират по друг начин. Въпросът, е че сега съм майка и наистина трябва да променя нещо в тази насока, защото някой ден ще закъснея да взема детето я от градина, я от училище и тогава наистина ще ми е супер shit..

Общи условия

Активация на акаунт