Дългото чакане след трансфер 56

  • 63 048
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Хайде,на късмет да е новата тема Simple Smile

# 16
  • Мнения: 369
Иии аз да цопна в новата тема 🍀🍀🍀 стискам на всички момичета палци 🍀🍀🍀 и много положителни тестове да има!!!🍀🍀🍀

# 17
  • Мнения: 2 999
Хайде момичета на късмет да ви е новата тема и да я напълните с много положителни тестове. Hug

# 18
  • Мнения: 154
Честито и от мен дами за новата темичка, само положителни тестове ви пожелавам да имате, но аз само ви чета за сега, аз ще съм по дейна януари месец, ако успеем да уредим въпроса с финансовата част.  bouquet bouquet bouquet

# 19
  • Мнения: 534
Аз също не съм още от чакащите, но ми е любима и много положителна тази темичка  Heart Eyes Успех на всички чакащи момичета  bouquet

# 20
  • Мнения: 39
Нека и аз цопна в новата темичка.Много късмет на чакащите като мен.Дано има много положителни резултати и ревливи финали! Hug Hug Hug

# 21
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Дано MRAVI на теб кога ти беше трансфера?

# 22
  • Мнения: 117
Честита нова темичка и от мен, и много положителни тестчета Peace

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 692
4ти ден след трансфера на 5 дневни ембриончета. Кръста ме боли, снощи имах доста срязващи болки ниско долу и днес пак си ме наболява, но не мога да го определя като болка....нещо друго е....дали няма да ми дойде Cry
Охххх дано си въобразявам и всичко е наред  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 24
  • Мнения: 39
Сладка на 27.10.и ще си почакам още малко.Мисля да се удържа до сряда.

# 25
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Сладка на 27.10.и ще си почакам още малко.Мисля да се удържа до сряда.
Моя кръвен е на 15ти тогава ми казаха от клиниката и ще удържа:)

# 26
  • Мнения: 39
Стискам палци да се наредиме и ние при големите +++. Praynig Hug

Последна редакция: сб, 05 ное 2016, 21:38 от mravi

# 27
  • Мнения: 276
Сладка на 27.10.и ще си почакам още малко.Мисля да се удържа до сряда.
Моя кръвен е на 15ти тогава ми казаха от клиниката и ще удържа:)
Моя кръвен пък е на 11.11, а аз съм с тридневни. При теб също ще покаже тогава предвид, че си с 5 дневни. Не знам как ще издъдържиш до 14тия ден!!!

# 28
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Оххх не знам PITI, но ще се опитам да издържа. Иначе снощи ме наболяваше ниско долу в ляво, а днес ниско долу по средата, но не болки ми едно такова странно.....дано да е за хубаво baby_neutral Иначе още лежа днес ми е пети ден след трансфера. Вече оздравях и така е по добре. Зърната на гърдите са ми също много чувствителни, чак ме наболяват, но това може да е от лекарствата дето пия Thinking Дано всичко завърши с едно високо ЧХГ и си сбъднем желанието да гушнем мечтаната рожба Hug Hug Hug baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 29
  • Мнения: 276
Аз хич не лежа. Болничен съм още 1 седмица, ама не мога да лежа само, а и не е полезно. Трябва и да се раздвижва човек. Я кучето разхождам, я да напазарувам нещо, я да сготвя. Иначе трябва да лежа и да мисля имплантират ли се или не се имплантират...

Общи условия

Активация на акаунт