Разлика в годините и несигурност

  • 9 236
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, реших и аз да разкажа моята история. Най-малкото, за да видя различни гледни точки. С моя приятел се запознахме почти преди 2 години, веднага се харесахме и започнахме да излизаме заедно. Тогава той живееше с една жена и бяха заедно от близо 10 години, но дете нямаха. Важно е да спомена, че е 20 г. по-голям от мен, разведен и има дете от първия си брак. Въпреки че беше с друга жена бяхме постоянно заедно, запозна ме с детето си, предтсви ме на приятелите си. С времето виждах, че мога да разчитам на него, не говоря за финансова помощ. . . Нашите бяха против заради възрастта, но с времето като видяха, че съм щастлива с него, спряха да се месят. Бяхме неразделни, много се обичахме или поне аз него. С времето каза на другата жена за мен и се разделиха, заживяхме заедно и всичко беше много хубаво с изключение на това, че работата му не вървеше много и започна да дължи пари, работеше от сутрин до вечер, но пак сметките му не се получаваха. Така минаха няколко месеца, родителите ми се запознаха с него и даже много го харесаха, аз с времето се запознах с майка му и баща му, видимо връзката ни вървеше. Започнахме да правим и опити за дете, но не се получаваше. Обичам го много, но няма да крия, че такава голяма разлика и липса на дете ме притесняват. И един ден той замина...както живеехме заедно. Съсипа ме, не знаех на кой свят се намирам, нищо не разбирах, всичко ли е било лъжа се питам и до ден днешен. Остави ме сама, нямаше къде да живея...каза само че е трябвало да замине иначе няма как да върне парите, които дължи и ако сме заедно само ще затъна с него, но е нямал смелост да ми го каже в очите. . . От 1 месец е в Австрия свърза с е с мен, каза, че съжалява, но е нямал избор. Че ме обича и че съм любовта на живота му, че без мен е половин човек...но как да повярвам след като ме изостави. Най-много ми липсват разговорите ни, не млъквахме все нещо си разказвахме, наистина бях много щастлива чак се чудих как може след почти 2 години заедно още да си се радваме така все едно сега сме се запознали....но вече го има съмнението дали е искрен, дали въобще го познавам, дали ще върне парите...без него не е същото, много ми липсва...не знам какво да правя, не знам и дали ще се върне. Животът ми се преобърна.

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Хубавото е, че животът ти се е преобърнал преди да стане късно и да се удавиш.
Не знам на колко години си, но е време да си направиш равносметката и да си вземеш поуките.
Никой с нормален бизнес не бяга от страната, за да връща дългове със съмнителни дейности.
Зарязал те е без покрив, но пък нито с дете те е обзавел, / нищо чудно и да има проблем, щом за 10 години и на другата не е успял да направи/,  нито ти дишат във врата колекторски мутри, затова благодари на Господ и не се връзвай на тъпотиите, изречени по телефона.
Взимай се в ръце и продължавай по пътя си.

# 2
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Възможно е въпросният човек да изпитва истински чувства, щом те избавя от присъствието си и ти спестява проблемите си. Ще го преодолееш с времето Peace

# 3
  • Мнения: 21
А като ти се обади, предложи ли някакво решение, на ситуацията в която сте. Покани ли те при себе си, или ти обеща че той ще се върне.

# 4
  • Мнения: 2
Първо да спомена, че съм на 27 г. Каза ми, че заслужава да го мразя, но че той ме обича и че му липсвам и че се надява след като се измъкне от кашата да може поне да ме прегърне, иначе спомена, че живее в камиона, който кара и че е мизерия, особено като до преди това е имал всичко. Знам че най-добре ще е да продължа напред, но до преди този момент този човек ми е давал всичко, от което съм имала нужда, бях спокойна с него и радостна. Не вярвам, че с някой друг бих се чувствала така хубаво и хармонично.

# 5
  • Мнения: 21
Първо да спомена, че съм на 27 г. Каза ми, че заслужава да го мразя, но че той ме обича и че му липсвам и че се надява след като се измъкне от кашата да може поне да ме прегърне, иначе спомена, че живее в камиона, който кара и че е мизерия, особено като до преди това е имал всичко. Знам че най-добре ще е да продължа напред, но до преди този момент този човек ми е давал всичко, от което съм имала нужда, бях спокойна с него и радостна. Не вярвам, че с някой друг бих се чувствала така хубаво и хармонично.

Вижда се ,че явно обичаш този човек. Помисли добре, дали наистина ти е давал това от което имаш нужда.От написаното става ясно, че той не е споделил че има проблеми, просто един ден е решил да замине. На мен това ми говори, че е нямал достатъчно доверие в теб.

# 6
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Пълна каша ...Разведен с дете, живял с някаква друга 10 години, пък се виждал и с теб.. Заживявате заедно и един ден ,след месец в който не сте се чували жив ли е умрял ли е, просто се обажда от Австрия, ей така, все едно е излязал да купи хляб.Същевремено съобщава за непосилни дългове и кучешки живот в камион там, но разбира се на преден план е вечната любов към теб, нищо че си на улицата.
.Какво да кажа пред тая  любов неземна...Хващай следващия рейс и право при него!

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 13:34 от toromanova73

# 7
  • Мнения: 1 267
Само като се почне от там - живее с друга, има връзка с теб и сте постоянно заедно трябва нещо да ти говори. Първо, че той не е читав човек и второ, че и ти май не си.  Прочети си поста и се стегни малко. Даден ти е шанс за рестарт и за ново начало, възползвай се.

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Той е с 20 години по-възрастен от теб,разведен с дете,не е стабилен,затънал в дългове....
А може и изобщо да не е в Австрия.Не вярвай на всичко,което ти казва.
На тази възраст-47години, би трябвало човек да си е уредил живота -семейство,работа,жилище....
Ти си млада ,свободна жена.Това ли заслужаваш?
Защо да не продължиш напред с един свободен и стабилен млад мъж до себе си  Hug



# 9
  • Nice
  • Мнения: 946
Разликата в годините ви е най-малкият проблем.......

# 10
  • Мнения: 4 841
Абсолютно безотговорен и ненадежден тип.
Но явно сте от един дол дренки, щом си се запознавала с родителите и приятелите му, докато е бил обвързан с друга жена.

Радвай се, че не се е случило дете, защото тогава щеше да имаш проблем и темата ти щеше да звучи по съвсем друг начин. Сега нямаш, но явно се опитваш зорлем да си създадеш.

Темите в този подфорум не спират да ме изумяват напоследък  ooooh!

# 11
  • Мнения: 10 115
Наложило се е човекът да бяга.
И едва ли е в Австрия.
Радвай се, че не си се обвързала по-сериозно с този човек и нямаш дете.
И аз имам познати, които по същия начин изчезнаха яко дим и никой не знае в коя част на Европа са.
Единият е с 2 деца и съвсем прилични отношения с половинката. Когато те преследват за дългове, няма как да предупредиш, че и да посочиш накъде ще бягаш.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 117
Малей, 47! Аз в момента съм на 42, мъжът ми също. Виждам какви здравословни "проблемчета" си имаме.
Не ти трябва да се занимаваш с това, вярвай ми.
Съдбата е била добра към теб, давай напред.

# 13
  • Мнения: 7 325
Хората във връзка обсъждат проблемите си и търсят решения. Заедно.
Не знам дали този мъж е безотговорен, но определено е егоист гледащ единствено и само себе си. Ако му пукаше за теб нямаше да те зареже по този грозен начин. Можеше да говори с теб и пак да замине за чужбина да си оправя кашите. Не знам за каква хармония говориш при положение, че изобщо не си познавала човека с който живееш.

# 14
  • Мнения: 1 136
Невероятен късмет си извадила с това , че е избягал .!!! Блокирай му номера или ти смени твоя , за да не може да те открие, защото скоро ще започнат и съкрушителните истории колко много иска да е с теб ,но има фин. проблеми и ти неусетно ще ги започнеш да решаваш , а и стари познати могат да те навестят.

Общи условия

Активация на акаунт