Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 11

  • 89 502
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 571
Ползвам пресен джинджифил настърган.
Приготвям всичко на момента (в офиса имаме условия).
Пия отделно още 2л. вода + чай.
По 1 кафе на ден - 2 пъти пих

# 46
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами, взех един хап и оправи нещата Rolling Eyes Така ще е , който чисти токсини Whistling
Тони, хич не го мисли, щом имаш сироп почвай, аз да кажа как продцедирам: Кафе чисто двойно всяка сутрин, след това сутрин си правя - 1 голям лимон изцеден, 1 и половина или 2с.л. мед и литър преварена хладка вода, пия като ми се допие, но горе долу до 10 съм го изпила, след това вода пия, ако ми се пие, около 13 часа отново пригладнявам и си правя същото, но замествам меда със 4с.л. кленов сироп, пия го на два пъти и след това вода, като цяло това ми стига за деня, и не джуркам нови смески Laughing НООО аз съм мноого лакома, тук май дамите по-малко смески правят от мен Blush В четвъртък има и пълнолуние, та започвай да не го изтървеш, ти искаш ли да сваляш кила или просто прочистващо ще сиропуваш newsm78 Незнам колко литра течности пия, но около 3л ще ми се събират със сигурност.
Духи, ще ме навиеш да си купя пресен джинджифил да пробвам Whistling Да питам за това захранване, в единия ден ми се мерна нещо като зеленчуков бульон, супа и месо или риба, всичко това ли трябва да се изяде за О newsm78 Не е ли много това чудо, не може ли да си избера рибка и салатка и да приключа с обеда Joy

# 47
  • Мнения: 159
Тони-бонбони, всичко е индивидуално.

Аз, понеже ползвам сиропа от много време, имам разфасовка и в офиса, и вкъщи. Лимони си набавям и си правя сиропа, където ме хване нуждата /сиреч, когато огладнея/. Лимон цедя винаги пресен - имам най-обикновена цедилка и на двете места. Шише ползвам от 1/2 л. или 330 мл. Слагам лют червен пипер от пакетче, с джинджифил не ми е толкова вкусен сиропа.

Вода отделно-рядко пия, но се наливам с чайове /пия ги неподсладени/. Имам чайниче също и на двете места и си приготвям в големи количества.
2 кафета сутрин и едно безкофеиново следобед /с по няколко капки мляко/. Знам, че прекалявам, но без него не мога!

Ще се радваме да те виждаме в темата. Hug

Духи, имаш всички основания да си тръгнеш от работа! Това противоречи на всички правила на Кодекса на труда и е вредно за организма! Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 256
Благодаря ви duhi_puhi и IMK  Hug,

Аз нямам възможност да правя на работа, но не пречи да го правя сутринта преди да тръгна, нали ?
Като стартирам, да се тегля ли ?
Ако имам други въпроси, след като прехвъля утре и книжката, пак ще пиша  Blush  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 159
Тони, щом не можеш да си правиш на работа, според мен трябва задължително още вкъщи да изпиеш една доза от 330 мл. или 1/2 л. и отделно да си носиш и за работа. Не трябва да се оставяш да прегладняваш без сироп.
Аз вкъщи пия сутрин 1/2 л., после на работа около 1 л. от сиропа и вкъщи вечерта сигурно още 1/2 л. или дори цял литър, ако съм гладна.

За тегленето също е индивидуално. Някои дами се теглят всеки ден, други само в началото, за да оставят приятната изненада накрая. Simple Smile
Аз лично без кантар не мога. Дори когато го правя за детокс, сутрин ми е навик да мина през кантара... дългогодишен навик, дори да не съм в режим.

Обаждай се, ако се присетиш за още нещо. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета  Hug Купих си сиропчето и от понеделник го започвам, но преди това според вас трябва ли да правя някаква подготовка, да мина на по лек режим, или си хапвам нормално  Naughty(това не включва хляб, сладко, газирано). И още един въпрос за 1л. сироп по колко дози трябва да си правя на ден, за да ми стигне за 10 дни?  newsm78

# 51
  • Мнения: 10 571
Ами 1 л. за 10 дни е 100 мл/ден
Това са... 4 дози може би по 25 мл.

Аз си взех 250 мл. и имам още половината Simple Smile Ама карах на мед основно  Blush

Според мен малко е преувеличено действието на кленовия сироп като такъв отслабващо-прочистващ... Но това си е мое мнение Simple Smile

# 52
  • Мнения: 20
Ами 1 л. за 10 дни е 100 мл/ден
Това са... 4 дози може би по 25 мл.

Аз си взех 250 мл. и имам още половината Simple Smile Ама карах на мед основно  Blush

Според мен малко е преувеличено действието на кленовия сироп като такъв отслабващо-прочистващ... Но това си е мое мнение Simple Smile
ох, нещо се обърках.... newsm78 нали 1 доза е по с 2.л.от сиропа, ако една супена лъжица е 25 мл, то една доза ще ми е с 50мл. от сиропа, съответно до 100мл. ми се падат на ден 2 дози, а аз си мислех да си направя 5 в бутилка  от 1,5л, т.е. ще трябва 10 супени лъжици или 250 мл. сироп. То май така ще ми стигне за 4 дни.  Ако правя по две дози не е ли твърде малко  newsm78

# 53
  • У дома
  • Мнения: 4 203
На литър сложи 4с.л. много е сладко. Вечер кленов сутрин мед и ще изкараш повече. Оф от тела е мъкаа

# 54
  • София
  • Мнения: 3 171
Една супена лъжица е 15мл.
Спокойно, не си вкарвай терзания преди да си започнала. Всеки пие различно количество от напитката. Някой я обичат по-концентрирана, други по-разредена. Аз по време на захранване не мога да помириша сиропа, а то си е препоръчително и тогава да се пие по една доза. Ако не ти стигне ще си вземеш допълнително. Може с обикновен кленов сироп, или можеш да пробваш варианта с мед.
Сега е добре да си на по-лек режим. То като искаме да отслабнем, не означава, че преди да почнем да се наядем като за последно. Wink

# 55
  • Мнения: 10 571
То цял черпак тая лъжица 25 мл Simple Smile
12-13 мл. е една лъжица - затова ти казвам - 4 по 25 мл. на ден - 100 мл/ден .. разреждай го както си прецениш. Нали питаш по колко за 10 дни?
Еми за толкова..

# 56
  • Мнения: 20
много ви благодаря  Hug

Офф, имам чувството, че ще ми е голям зор...както обичам да си  по хапвам, но покрай празниците качих няколко кг. и целта ми е бързо да ги смъкна. Нямам много да сваляне около 5кг.

# 57
  • Мнения: 151
Здравейте, да се запиша утре почвам сиропа преварих си вода лимони си взех и лют пипер има ли някой с мен за утре Simple Smile  bouquet  Hug

# 58
  • Мнения: 20
 хайде заедно от понеделник...с удоволствие бих започнала и утре, но съпругът ми има рожден ден в събота, и ми се ще да го отпразнуваме без да карам на сиропчето Simple Smile
Как мина днес втория ви ден, момичета? Все още ли имате главоболие?

# 59
  • Мнения: 151
Разбирам Simple Smile ами аз ще си го почна утре така и така съм се навила  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт