Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 11

  • 89 566
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Разбирам Simple Smile ами аз ще си го почна утре така и така съм се навила  bouquet

желая ти успех, Paola090 ида пишеш как е минал пърният ден Simple Smile
Ти само на сиропчето ли ще караш или ще допълваш с мед?

# 61
  • Мнения: 151
Благодаря ами да само на сироп ще си карам цел 10 дни Simple Smile  Wink

# 62
  • Варна
  • Мнения: 256
Моят сироп идва утре Simple Smile. Мисля наистина да започна четвъртък, защото като отлагам, няма да започна. Вторник имам имен ден и няма да се черпя. То край нямат празниците. В петък колегите искат да се черпим за "петък 13-ти".
Ще пропусна, че имам мнооооооооооого за сваляне. Ако успея до 20 февруари да сваля 10кг ще е супер. Иначе ми се иска 15кг до лятото да ги няма.
Днес като за последно похапнах сладко, ама като хората. Как някои хора имат проблем с апетита  Thinking
Утре като получа сиропа и разуча книжката, пак ще досаждам с писания  Wink.
А да разредя ли храната утре или не е проблем нормалното хранене ? Аз не закусвам, пия само кафе чисто, обяд без хляб и вечерята е обилна  Sad

# 63
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро сиропуващи bouquet
Днес ми е трети ден, чувствам се чудесно, няма главовоболие, не ми е било отпаднало нито в един от  дните досега, само вчера главоболието, но пих хапче и мина. Днес се премерих 63,4кг , това е много под минимума който си подържам(от около година съм 65-67кг - под 60 имам леееко болнав вид), аз обаче все още смятам че това са течности и не ме вълнува цифрата, по-скоро това че се чувствам невероятно, супер енергична, позитивна, и няма грам умора, днес мисля да потренирам Whistling Да ви се похваля, кожата ми стана някак по гладка, имах две гадни пъпки от цикъла по бузите, ами днес ги няма, а друг път със седмици си ги влача. Ей зарибихте ме, да знаете тук ще си остана на испанската версия след прочистването Heart Eyes
Дамите, които се чудят, давайте включвайте се, не отлагайте Peace
Икм, аз мисля да го направя 7 дни, чувствам се чудесно, не съм гладна, а и ще ми е много лесно почивните дни да ги изкарам на сироп и когато съм сама от понеделник да се захранвам, та плана ми е такъв Peace

# 64
  • Мнения: 10 635
Добро утро  Hug
Аз имам леееко +100 таз сутрин - от супата вчера ще да е Joy Но ще ги преживея.
Радвам се, че не се поддавам на изкушения и следвам плана.. а и най-вече, че 00 е ОК и без стимуланти Whistling

Днес съм си приготвила обедното угощение от сутринта и точа зъбки, че това мини-сиренце дето ми го дават за деня ми текат лигите по него  Joy

От туй сиропуване постоянно пия, а сега с това захранване и ям нещо  Crazy чак не мога да ги вместя - след 30 мин. еди си какво.. пък след час не знам си що... пууу Simple Smile

Обачеееееее умирам от студ ви казвам. На мен по принцип ръцете са ми лед само да се захлади малко - а сега направо цялото ми тяло е cold
Вчера по тоз повод се накиснах за час в гореща вана и се пооправиха нещата.
Довечера пак!

# 65
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Духи, я кажи примерно меню за ден от захранване, вчера например, аз нещо не го разбрах това нещо на първа страница, нямам книжки и т.н., на мен ми се струва много яде след толкова дни сиропуване, за мен нормалното е да избереш едно от нещата които са изброили newsm78

# 66
  • Мнения: 10 635
Не е много, защото са много малки количествата Simple Smile

Меню чак... мога да напиша до тука какво съм яла.

ориза - 1 чаша в 1 тенджера с вода.. и 3-4 пъти през деня похапнах докато не свърши Simple Smile
1 ден сокове - аз пих ябълка, морков и портокала + малко джинджифил
2 ден - сок портокал + 1 портокал за закуска... за обяд зеленчукова супа от морков, лук и зелении разни, за вечеря - сок от ябълка, морков и портокал
3 ден днес - закуска 1 чаша портокалов сок, след малко ще хапна и 1 портокал; за обяд имам салата с рукола, спанак, краставица и маслини + малко сирене + малко супа (от вчерашната пасирана) с овесени ядки - ще видя колко ще изям .. но съм се приготвила с цялото разнообразие; за следобедна ще хапна круша и за вечеря пак сокче
... 4/5 ден ще ги мисля довечера Simple Smile
но то общо взето си пише какво да е Simple Smile

# 67
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Супер, това не звучи много. Ориза каква чаша да е, колко гр.От онези малките кафени от едно време ли, или сегашните кафени чаши newsm78

# 68
  • Мнения: 10 635
Супер, това не звучи много. Ориза каква чаша да е, колко гр.От онези малките кафени от едно време ли, или сегашните кафени чаши newsm78
Нямам идея - аз имах на дъното на един пакет и го изсипах колкото беше..
Чак толкова да броим оризени зрънца  Laughing

# 69
  • Мнения: 924
Да попитам и аз тези,който сиропувате веднъж седмично в книжката пише,че  е необходимо захранване един ден.Някой спазва ли го?Мисля да си направя практика всеки понеделник да съм на сироп.Но вторник трябва ли да пия сокчета и зеленчукова супа или може и да пропусна захранването?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте,
Аз имам нов въпрос  Blush
Мога ли тази вечер да си приготвя за утре 2л или трябва да е по-прясно и сутринта да стана по-раничко да преваря водичка, да цедя лимонче Simple Smile

Благодаря за помощта  bouquet

# 71
  • Мнения: 10 635
Вода не съм преварявала  newsm78
Ползвам минерална/трапезна каквато има Simple Smile

Лимонът след 10тина минути вече няма особено полза от него - затова ако не е на момента...
+ не го слагай в гореща вода, защото пак го сваряваш.

# 72
  • Мнения: 151
Добро утро момичета ден първи и първа доза изпита   bouquet  Hug

# 73
  • Мнения: 151
Тони Бонбони няма проблем да си го приготвиш днес слагаш си в хладилника и утре си го взимаш и пиеш Simple Smile  Wink

# 74
  • Мнения: 159
Привет на всички!

И аз да се отчета-добре се чувствам, 3 ден, днес кантарът показа 51.6 кг. от 53.5 кг. начални, но и аз мисля, че това са някакви още там течности. Сред третия-четвъртия ден ще стане интересно, според мен тогава ще започне истинското чистене и отслабване... Студът и мен ме мъчи донякъде, но странното е, че само вечер, а през деня съм ок. Снощи спах с 2 завивки Simple Smile

Genni, браво, много ме мотивират постовете ти. bouquet Много се радвам, че се чувстваш така добре! Много са ползите от гладуването, и в интернет, и по книжарниците има много писания по темата. Много хора мислят, че обилната храна ще им даде "сили". Всъщност тези "сили" се изсмукват от организма за преработка на същата тази храна. Порочен кръг.

Аз още не съм решила колко време ще изкарам на сиропа, настроила съм се за 5 дни, сиреч до петък, но ще видим как се чувствам. Ако задържа около 50 кг., мога да продължа още 2 дни. Целта ми е пречистване и не искам прекалено много да смъквам кг. Най-вече ме е страх да не загубя много мускулна маса от продължително гладуване. Sad

Добре дошли на новодошлите. Hug Да знаете, че първият и вторият ден са най-трудни.

Тони, само трябва да смениш местата на закуската и вечерята, и дневният ти режим ще бъде супер  Joy

Парушева, след един ден глад според мен не е нужно никакво захранване. Аз го правя по същия начин и всеки понеделник съм на сироп /или фреш, или плодове/. Все пак коремът се посвива и обикновено във вторник хапвам по-леки неща, но според мен не е изобщо задължително. Такова е моето мнение. Дори според мен и за 2 дена глад не е нужно някакво по-специално захранване.... Е, ако след това закусиш с вратна пържола, ще ти стане малко тежко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт