90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 359

  • 40 887
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Гледам хубав сериал. Secret state.

# 46
  • Мнения: 17
Здравейте на всички Simple Smile
Присъединявам се към вас от утре:) / или за бг време от днес , живея в САЩ/
Изчетох всичко или поне така си мисля Simple Smile
Със сигурност ,в хода на борбата ще възникват въпроси ,но забелязах ,че атмосферата тук е дружелюбна и подкрепяща ,така ,че разчитам на подкрепа и разбиране.Благодаря
Висока съм 175 и тежа 77 кг. ,на 35 кг. Цел -10 кг.
Знам ,че ключът е  в точното спазване на дните ,точното планиране на храната  и огрмното желание за успех.
Желая ви много минусчета:)

План за меню белтъчен ден
З: 2 портокала
О: Зелена салата,краставица и  сирене и кашкавал
В: Яйца по панагюрски

П.С не съм голям фен на яденето на месо ,ще го замествам с яйца и млечни . И въпреки всичко ще се старая да хапвам и месо:)
П.С.С. Можете да ме поправяте, да ми се карате и каквто там е нужно с цел добри резултати Simple Smile Имам чуство за хумор и считам ,че не съм докачлива . Ценя високо интелигентно поднесената критика:)

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 07:40 от magessa

# 47
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда  bouquet

ИРКА  Hug Hug

Отчитам плюс 900 гр след млечния вчера, т.е. изядох минуса от плодовия.  Cry Cry Cry

За днес мисля да си сготвя  булгур със зеленчуци, видях рецептата в нета. Надявам се да се получи.
http://healthy1001recipes.blogspot.bg/2016/03/vegetables-with-groats.html?m=1
Салатата ще е моркови и ряпа.

magessa  bouquet Добре дошла и УСПЕХ! Щом си решила, значи ще стане!! Яйцата по панагюрски мисля че са с кисело мляко и това не е разрешено - белтъчните не се смесват по между си. По-добре си направи ШАКШУКА- в нета има много рецепти.

Приятен почивен ден на всички  bouquet bouquet Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 08:20 от КУРДОВ

# 48
  • Мнения: 28 428
Добро утро!
Приготвям се за инглиш......от вчера имам разлика 900 грама, белтъците са моята храна! Grinning
Днес ще правя пълнени чушки с ориз и черен боб, по рецепта на един колега!  chef
Джулиетке, честит рожден ден! Щастие, слънчеви мечти, сбъднати желания и многоооо подаръци ти желая!!! bouquet
хостинг изображений

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 12:53 от mimi.7299

# 49
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Много се надявам да съм запомнила правилно Embarassed
 Джулка Heart EyesЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, любима моя виртуална приятелко! Искам да ти пожелая цялото щастие, здраве и късмет, а всчико, всичко да ти се случва бързо и така, както го желаеш. Целувки от мен, весел и незабравим празник


Закуската да ви сервирам


Мими, Hug страхотен резултат Hug.Тук вали много силен дъжд, весело на инглиша bouquet
Не съм ви чела, та по - късно ще се включа пак bouquet

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 863
Хай, банда  Hug
Оф, сдухахте ме с тези големи минуси за първа четворка  Sad Sad Sad
Освен че съм станала в ранни зори, когато всички си спинкате сладко под топлите завивчици...  Sad А и ми са се изсипали много нещастни студенти на тест, при положение че знаят много добре, че повечето не подлежат на текуща оценка и си има сесия за тях.... Сега освен повече за проверяване, ще има и примолвания.  Sad
Единствената ми утеха за деня е, че кантарев не ми показа плюс след белтъчен, а нищо - равно на предния ден.
За менюто - ще видим какво са сготвили в ресторантчето на обяд и ММ за довечера и ще кажа.

 newsm59 на Джулиет! Здрава,слаба и нахиленка да си!  Hug

Хубав уикенд на всички! bouquet

# 51
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро Hug
Жул, Честит рожден ден, да си жива, зрава, все така позитивна, много щастие и любов през новата година bouquet


Ир, представям си веселбата на малкия и снега, хайде мноого хубаво да си прекарате Heart Eyes Днес при нас малко е ръснало снежец, преди седмица имаше малко сняг Лили много се забавлява, беше много смешна, крачи и гледа назад стъпките си, накрая падна hahaha Joy Много са смешни дребочовците Crazy
Курдов, нещо ти казаха дамите, толкова много свали на първа 4-ка сега за някакви си грамове, стягай се Naughty
Мими, успех с инглиша днес Peace
Ириниткей, знам че си шемет, ама мноого се смях с попа, голяма си лудетина Heart Eyes Hug Хайде бърза да се оправите и да няма повече здравословни проблеми за тази година, отиди на църква и наистина вземи напръскай със светена вода във вас Hug
Ох и друго щеше да има, но едно дрбосъче ми натиска лаптопа да го затваря ooooh! хайде, лек ви ден аз днес на бебешко мероприятие май ще ме замъкнат Crazy

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Жул, честит рожден ден! Успех, късмет, любов, разбирателство, здраве - пожелавам ти това, както и всичко, което ти си пожелаеш!  bouquet bouquet bouquet Hug

# 53
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет бандичка,
Ир  Hug приятно изкарване с малчо, сигурно ще е много вълнуващо за него.
Вангобче, явно спя с едното око, че реших че си пропуснала закуската, а това е букет за Джулката  Joy
Magessa, пропуснала си и още едно съществено качество, нужно в тази диета - инат  Wink. Успех!
Жгмъци, как си днес? Направи ли си селфи с шеф Манчев (и аз много го харесвам)?
Джулс, честит рожден ден, градско другарче! Да си жива, здрава, много обичана и щастлива с любимите хора!

Иринитке, сега с таз ръка на образа, отпада ли парфюма и палтото за уикенда  Flutter
Деми, Гени, Мими, Кати и всички неспоменати - много  Hug Hug Hug и прекрасен слънчев (ако не навън - то поне у вас) ден
Аз работя на компа и ще ви наглеждам от време на време, стига да не ме види ММ - веднага почва да мърмори, че само се правя, че работя, а в същност си приказвам с вас  Joy

# 54
  • Мнения: 533
Добро утро, Ей сегичка ще се мерна на кантара...след плодов се чувствам най лека Wink
ЧРД на рожденничката !!!
Днес: белтък
З: сушени сини сливи
О: ще пътуваме и на селското ханче ще си поръчам риба и зелева салата
В: ММ покани приятели на китайско (почти няма нищо режимно), ще поръчам пиле със зеленчуци на плоча. Поне не са пържени, поне ще е пиле. Ама многооо е солено...Sad
Лек ден!!!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 008
Добър ден!
Не мога да изчета...ама мернах бисери ценни:)Това с попа просто е култово, Иринита.За останалото-да е зад гърба ви вече лощотията,  Hug
Четох, четох, ама забравих  Rolling Eyes
За ножа на Деси, хора със студенти работи, не е добра идея да носи хладно оръжие-я те го конфискували, я тя не издържала на силния порив да "изкорми" някой с гениални проблясъци.Деси,  Hug признах те, да не им го покажеш досега-железни нерви имаш Hug
сис, успех с бибата, и да се похвалиш с нови ботушки!
Моето скокливо пиле ми доката почти кило отгоре Shocked поне да беше вкусно...ама вчера наваксах с водата, което ми е мноооого трудно, хапнах мазни пържоли за вечеря и днес 1.2 надолу Mr. Green или откакто се меря, че кантарев беше низвергнат след празниците, -200 и то без коне и кобили Mr. Green
Друго не помня, ама виждам, че е празник днес, другарката любима се родила Heart Eyes
Джулинка, прекрасен да е денят ти, годината ти да е изпълнена с любов, разбирателство и споделени моменти.малкото Шуши да е спокойно, здраво и доволно.Мъжът ти да му е здрав и кръста и силни да са му ръцете-да те носи и обгрижва Heart Eyes

# 56
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ДЖУУУУЛЛЛЛКАААА  Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам много здраве, щастие и семеен уют! Да обичаш и да бъдеш обичана!  bouquet bouquet bouquet

# 57
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джулка, мечтай, дерзай, бъди непримирима..! Чувствай се обичана, ценена и истинска  Hug Имай вяра и гледай винаги напред. Честит празник!  bouquet


# 58
  • Мнения: 1 350
Честито на рожденичката джулс!  Бъди хем щастлива, хем слаба!
Добре дошла на пешеходка!  Миналата зима май пак с се засякохме тук.
днес отчитам плюс 400 след белтъчен. Отивам да готвя елда !

# 59
  • Мнения: X
Жулс, ЧРД прекрасна приятелко! От щастие, здраве и любов да не се отървеш! Целувки и весел празник!

Днес -500, найййй-накрая минус. После след водопой и wc минуса изчезна. Cry Why??!

Ничия, благодаря, вече 3 ден сме без биба. Wink

Миме видях, че пита Иринитка за доктор, препоръчвам ти д-р Хрусанов. Първо си направи 1 ехограф на мл.жлези и иди да види резултата, ако нещо те тревожи.

Днес ябълка, о - картофи със зелен боб, малко ориз, салата
В - карт.със з.боб, салата

Общи условия

Активация на акаунт