За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 691
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 940
Мисля си за новата работа, която започнах, за колежките ми (едната не се търпи, няма никакви обноски и т.н.). Дали съм направила правилния избор за работа или трябваше да изчакам...

Винаги е така в началото, идва ти да се откажеш. Но бъди инат и изчакай, все пак трябва време да свикнеш с промяната. Успех!
Ааа, няма да се отказвам, колкото издържа. Повярвайте, че не съм резервирана, на нея й личи каква е от километри...Винаги се намират такива в колектива, ама досега все се сработвам. Ние си говорим няма как, или по-точно тя говори, не се спира и то на висок тон, чак клиентите се плашат.

# 676
  • Мнения: 349
В един момент всичко се нарежда, за това си мисля.

# 677
  • Мнения: 1 716
Мисля си за деца напоследък все по-често. Мисля си за това каква майка бих била. Тинити, честита нова работа!

   И аз мисля дали ще бъде добра майка и дали ще се справя да гледам детето си. Изобщо дали ще издържа на напрежението и пълната умора да гледам детето си.
И аз като вас момичета все по-често се улавям , че си мисля за деца . Незнам дали е правилно да изчаквам още , страхувам се да не стане твърде късно ... абе тормозя си се Sad

# 678
  • Мнения: 6 374
Мисля си за деца напоследък все по-често. Мисля си за това каква майка бих била. Тинити, честита нова работа!

   И аз мисля дали ще бъде добра майка и дали ще се справя да гледам детето си. Изобщо дали ще издържа на напрежението и пълната умора да гледам детето си.
И аз като вас момичета все по-често се улавям , че си мисля за деца . Незнам дали е правилно да изчаквам още , страхувам се да не стане твърде късно ... абе тормозя си се Sad

На колко си години, бе, дете? Hug И сама недей да се тормозиш!

# 679
# 680
  • Мнения: 11 899
Нормално е на тази възраст да започнеш да се замисляш за дете. Нормално е и да сте двама. Но, ако ти е писано сама да го гледаш, по-добре сега, отколкото след 10 години. И все пак, като самотна майка, те съветвам първо да се огледаш за подходящия човек и тогава да се нагърбваш с  мисията "самотна майка".

# 681
  • Мнения: 1 716
Засега сме двама , дано скоро да станем трима Stuck Out Tongue Winking Eye . Балгодаря за съвета Mama Ru

# 682
  • Мнения: 11 899
Дай боже скоро да се похвалиш с  EFP

# 683
  • София
  • Мнения: 38 410
Вчера се отчаях каква майка съм, след поредната кавга с тийн-ката, която нищо не прави и за всичко си намира оправдание. Аз родих на 29, м/у другото. И въобще не можете да измислите каква майка ще сте, защото не знаете какво дете ще ви се падне.

Напоследък мисля само за пари, пари, парите, че нещо не достигат и се чудя как да ги наместя.

# 684
  • Мнения: 1 026
Какво мислене напоследък, то вече N,,,,,,,,, години мисля едно и също. И не се получава, само се измъчвам и се питам ЗАЩО.................................

# 685
  • София
  • Мнения: 38 410
Какво мислене напоследък, то вече N,,,,,,,,, години мисля едно и също. И не се получава, само се измъчвам и се питам ЗАЩО.................................

Защото си го зациклила и забила. Сама си се омагьосала. Обърни го на майтап.

# 686
  • Мнения: 1 026
  Free Agent, за съжаление   вкарване на  майтап  в  реалитито ми  ще е като гротеска. Но както казват хората - да сме живи и здрави. И нали надеждата умира последна...................

# 687
  • София
  • Мнения: 38 410
Сподели за какво става дума, ако желаеш. На никой не му е леко. Всеки мъкне багаж.

# 688
  • Мнения: 1 026
 Благодаря за милото отношение,  Не искам да пиша за това.  

# 689
  • Мнения: 121
А аз все си мисля защо бебето още не идва и как да живея живота си, докато го чакам - да търся ли нова работа, да резервирам ли екскурзии в чужбина и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт